Бінарні опціони на Форекс або торгівля валютними парами?

Читаючи розділ нашого форуму про бінарних опціонах , ми з подивом виявили, що деякі наші учасники, які досить давно торгують (або пробують торгувати) на Форекс, активно беруть участь в обговореннях роботи і з БІНАР. Є навіть повідомлення, де абсолютно ясно дано зрозуміти, що деривативами виходить працювати куди краще, тільки потрібні деякі невеликі доробки. У зв'язку з цим журналу ForTrader. org хотілося б поміркувати про те, чим торгівля на валютному ринку відрізняється від бінарних опціонів на Форекс.

Інші статті про бінарних опціонах

  • Як вірно визначити термін експірації бінарного опціону
  • 5 помилок новачків в торгівлі бінарними опціонами
  • Види бінарних опціонів

Отже, що стосується активів - набори однакові, і це зрозуміло, адже контракти торгуються на основі валютних пар. Таймфрейме також аналізуються однакові, торгівля ведеться цілодобово. Різниці немає.

Далі, припустимо, депозит . Тут явна перевага за бінарними опціонами, т. К. Розмір угоди може починатися від 10 $, при тому, що на Форекс нам найчастіше доводиться користуватися кредитним плечем, що надаються брокером, т.к. розмір стандартного контракту в 1 лот дорівнює 100 000 $.

Аналіз ринку в цілому можна залишити за функціоналом , який вже пропонують Форекс компанії: більш зручні термінали, які гнучко налаштовуються, велика кількість фільтрів для аналізу, маса розроблених стратегій і навіть автоматична торгівля. Брокери бінарних опціонів зазвичай надають лише веб-інтерфейс і рухомим графіком і декількома функціональними кнопками. Тому якщо трейдер не володіє аналітичними можливостями ринку Форекс, з можливостями БО йому буде складно.

В процесі торгівлі я не можу однозначно віддати комусь перевагу. З одного боку, багато в чому підкуповує простота використання бінарних опціонів - подумав, відкрив угоду і чекаєш, тоді як при торгівлі валютними парами потрібно ще операцію супроводжувати: ставити стоп-ордера, модифікувати їх. З іншого боку БО страждають саме від своєї простоти - неможливо в них залокірован позицію або використовувати пари з високою кореляцією для хеджування, т. К. Прибуток і збиток все одно заздалегідь визначені.

Ще одним недоліком торгівлі бінарними опціонами варто назвати неможливість в повній мірі використання деяких досить прибуткових стратегій, таких як мартінгейл або мультивалютні. Це значне обмеження, особливо якщо трейдер до них вже звик.

Ну і звичайно обговоримо прибутковість , де також неможливо віддати комусь перевагу. З одного боку, при торгівлі Бінар ми точно знаємо свої прибуток / збиток, відкриваючи угоду, і не можемо піти в сильний мінус, при цьому отримуємо значний плюс. Але з іншого, для довгострокових інвесторів можливий момент упущення значного прибутку.

Напевно ви знайдете ще чимало прикладів, де різниться торгівля на валютному ринку і бінарними опціонами Форекс, т. К. Ми назвали тільки поверхневі, явно виражені. Проте, вже за ним можна зробити кілька важливих висновків .

По-перше, використання бінарних опціонів по суті вигідно тільки для форекс трейдерів, які торгують всередині дня, т. К. Рідко прибутку від внутрішньоденних угод перевищують 80%. По-друге, трейдинг контрактами зручний для новачків або ж тих, у кого є значні проблеми з емоціями і закриттям угод за правилами. По-третє, торгівля валютними парами значно більш різноманітна і цікава, дає набагато більше можливостей для заробітку.

В будь-якому випадку, кожен сам вибирає свій підхід до торгів - ніхто ж не заважає, наприклад, відкривати угоду з Бінар і тут же хеджувати її на Форекс. Але це вже зовсім інша історія ...