Бінарні опціони від 1 долара

бинарные опционы 1 доллар Чим можуть бути цікаві трейдерам бінарні опціони від 1 долара? Звичайно ж, це дуже доступний варіант, враховуючи поточний курс долара до рубля і невеликі депозити багатьох початківців трейдерів. А чи є інші причини, що викликають такий інтерес з боку трейдерів до бінарних опціонах від 1 долара?

В цілому, вибір трейдингу бінарними опціонами (БО) цілком зрозумілий. Зручність роботи, швидкий прибуток, ставка за принципом "все або нічого", недовгий час в ринку в разі роботи з короткостроковими опціонами і т.д. При цьому ми не виставляємо ордера, як на Форекс, а для отримання прибутку досить руху в потрібну сторону всього на пару пунктів. І, звичайно ж, хороший розмір прибутку - від 60 до 85% від ставки.

Але чому саме бінарні опціони від 1 долара?

мінімізація ризиків

На перший погляд, все просто - починаючи з мінімальної ставки в 1 $, трейдер отримує 2 вигоди.

  1. можливість зробити багато ставок, маючи хоча б 100 $ на торговому рахунку.
  2. можливість збільшити кількість ставок, використовуючи збільшення ставки при програші. Наприклад, програв 1 $, поставив 2 $, програв 2 $ - поставив 4 $ і т.д. Якщо ж ми спочатку маємо ставку в 25 $, наприклад, то і депозит повинен бути відповідним. Ризики ж залишаються такими ж, як і при невеликому депозиті.

Тобто якщо первинна ставка досить мала, ми можемо використовувати правильний мані менеджмент навіть торгуючи на невеликих депозитах в 100-200 $. Наприклад, ризикуючи не більше 1-3% депозиту в одній ставці.

Недоліки дешевих опціонів

Недоліків у бінарних опціонів від 1 долара всього 2:

  1. психологічний момент.

    Роблячи ставку на 1 долар, Ви не будете особливо замислюватися, ставити чи ні. Адже це невеликі гроші. Але роблячи ставку на 50 або 100 $, Ви 10 раз перепитаєте себе - чи варто робити ставку саме зараз? Тому ставки на невеликі суми частіше програють. Адже трейдери найчастіше не особливо піклуються про хороше аналізі в такому випадку.

  2. невелика прибуток.

    Друга причина також зрозуміла - менше поставив, менше виграв. Відсоток прибутку буде однаковий незалежно від розміру ставки. Поставив долар - виграв 60 або 85 центів. Поставив 100 доларів - виграв 60-85 доларів. Все логічно.

    Щоб отримати чистий прибуток в 100 $, трейдеру потрібно зробити прибуткових ставок по 1 $ понад 100 разів! Це багато і це сильне психоемоційне напруження. Чи не простіше зробити кілька ставок по 10-20 $ і отримати аналогічний прибуток при менших витратах часу і нервів?

Також на невеликих ставках грають в основному на невеликих таймфреймах. Іншими словами, трейдер з невеликим депозитом не торгуватиме на часових або 30-ти хвилинного графіках. Такий трейдер хоче отримати швидкий прибуток на короткострокових опціони - 1-2 хвилини. А така торгівля є досить агресивною і пов'язана з великим ризиком, особливо для недосвідчених новачків.

висновки та рекомендації

Які висновки можна зробити, виходячи з вищесказаного? Незважаючи на описані недоліки бінарних опціонів від 1 долара, їх все ж можна рекомендувати в декількох випадках. Перший варіант - для трейдерів, які мають невеликий депозит. Скажімо, 20-100 $. Роблячи ставки по 1 $, трейдер не розориться, але отримає кілька вигод. Це буде гра на реальні гроші, що дозволить оцінити свою торгівлю в реальних "польових" умовах. Також трейдер перевірить свою психологічну стійкість, адже демо і торговий рахунок дуже різняться. Ну і звичайно ж, це реальна можливість трохи заробити, вклавши трохи грошей.

Другий випадок, коли можна рекомендувати БО від 1 $ - це коли трейдер отримав гарні результати по торгової стратегії, але не готовий (психологічно або матеріально) до торгівлі на великі суми на реалі. Тоді торгівля невеликими ставками дозволить трейдеру підготуватися морально до майбутніх великих ставок. Можна збільшувати ставку в міру зростання депозиту, як від прибутку, так і періодично поповнюючи його.

Якщо у трейдера немає великої суми, щоб покласти її на депозит, торгівля невеликими ставками дозволить йому не простоювати, втрачаючи час, а практикуватися в торгівлі, в той же час накопичуючи кошти для майбутньої торгівлі великими ставками.

Рекомендуємо оцінити вплив на торгівлю умови бінарного брокера OlympTrade, який дозволяє працювати з депозитами від 10 $ і мінімальною ставкою в 1 $ = 30 рублів.

Щиро бажаємо успіхів, і пам'ятайте, що прибутковість торгівлі дуже сильно залежить від обраного вами брокера!