Бінарні опціони для форекс брокера

У цій статті, що я переведу з порталу FM, представник розробника платформи бінарних опціонів O-SYS (компанія osystemstech) розповідає, які переваги може отримати форекс-брокер, запровадивши у себе БО.

Для нас ці аргументи дозволяють краще зрозуміти позиціонування БО платформ на форекс ринку, так само як дають можливість вивчити мотиви, через які fx-брокери додають БО.

Навіщо БО форекс брокерам

Простота торгівлі БО робить їх прекрасним інструмент для залучення недосвідчених трейдерів, які хочуть познайомитися з фінансовими ринками.

Менеджер компанії завжди повинен бачити картину в цілому, розуміти сутність бізнесу, що необхідно адаптувати відповідно до реалій ринку для використання всіх доступних можливостей. На ринку форекса є чимало способів це зробити, тому формування бренду FX-брокера має на увазі роботу відразу в декількох нішах.

Багато форекс-брокери подумують про те, щоб придбати бренд під БО і використовувати його в якості додаткового пропозиції для трейдерів. Бінарні опціони стають популярнішими з кожним місяцем і, на даний момент, є найбільш швидкозростаючим торговим сегментом в фінансових ринках.

Додавання БО дозволить форекс-брокерів диференціювати пропоновані ними послуги по електронній торгівлі та допоможе надати повноцінне рішення для кінцевого споживача.

Безумовно, бінарні опціони дуже легко впровадити. Вони зрозумілі для споживачів, а в двох кнопки не заплутається і мавпа ( Да, це вільний переклад, - прим. Медвед ). В результаті, чимала частина нових клієнтів обов`язково спробує бінарні опціони, продемонструвавши високий рівень конверсії. Потім більшість з них безсумнівно перейде до більш складним торговим продуктам.

В результаті, період перебування клієнта на платформі істотно збільшиться, в порівнянні з брокерами, у яких доступні лише форекс-послуги. Мало того - це час і висока маржа дозволяє отримати значно більший дохід з кожного клієнта. Бінарні опціони пропонують саме такий інструмент, що дозволяє виділитися форекс-брокерів із загальної маси.

Нові ринки

Додавання БО до форексу несе в собі масу переваг. Це простий торговий продукт, доступний для будь-яких трейдерів форекса, що заплуталися у всіх цих стоп-лосс або хто взагалі не має будь-якої фінансовою грамотністю. Таким чином, відкриваються перспективи нових ринків і раніше не порушеної аудиторії. Тому БО стає, поза всілякого сумніву, чудовою знахідкою для будь-якого FX-брокера.

Чим більше вибір у трейдера - тим довше він буде гратися на вашій платформі. Втім, це також позначиться на його досвіді і знаннях по роботі з фінансовими ринками.

Не забудемо і той важливий факт, що БО дозволяють активувати всі ті численні демо-рахунку трейдерів, що відверто бояться починати реальну торгівлю через складнощі форекс-ринку. Крім того, БО легко продати і вже досвідченим трейдерам, бо новий продукт завжди викликає чималий інтерес.

Тим самим, брокери отримують доступ на абсолютно новий ринок. А саме - на ринок азартних гравців в найрізноманітніших областях, що цікавилися форексом але там не розібралися в ньому через його надмірну складність для новачка.

Відмінне рішення для початківців

Важливо відзначити, що бінарні опціони дозволяють форекс брокерам охопити куди більшу аудиторію, ніж раніше. Простота роботи з БО привертає масу недосвідчених трейдерів, що хотіли б навчитися працювати з ринками.

Більшість з них сумніваються, чи варто починати активну торгівлю, оскільки складність багатьох інструментів відлякує абсолютно недосвідчених громадян.

У БО же все просто, як тапок, пан або пропав. Тому прозора структура виплат, що легко сприймається, дозволяє брокерам просувати даний інструмент як торгову систему початкового рівня для тих, хто тільки відкриває для себе фінансові ринки.

Примітка Медведа

У цьому рекламному проспекті від osystemstech ми дізналися все, що потрібно для розуміння ролі БО на ринку форекса. Це інструмент для залучення і утримання недосвідченого м`яса.

Раніше м`ясо могло прийти до форекс-брокера і відразу ж злити свій депозит через складність форекс-торгівлі, як такої. Тепер же система більш динамічна. м`ясо заманюють простотою двох кнопок, зливається на них, йде на форекс, зливається там і справа в капелюсі.

Іншими словами, ми маємо багаторівневу воронку залучення недосвідчених і витрушування з них грошенят. Ну та це й не секрет. Однак забавно, що саме такі аргументи і призводять самі розробники бінарних платформ.

Для досвідчених же трейдерів або тих, хто ними хоче стати, комбінація БО + форекс дає чудовий інструмент для заробітку. Бінарні дозволяють працювати, скажімо, на нізковолатільних ринках, де форекс не допоможе окупити навіть спред, а сам форекс використовується для роботи по тренду, де грамотний набір пунктів дозволяє отримати відмінний профіт, недоступний в БО.

Ну а у новачка, що не хоче в цьому розбиратися, в будь-якому випадку немає шансів - його покатають по воронці і він покотиться далі, але вже з спустошеним його ж азартом і дурістю гаманцем.