Кращі індикатори обсягів для Метатрейдер 4

indikator-obema-dlya-mt4

На фондових біржах термін «обсяги» являє собою загальне число придбаних, реалізованих контрактів і акцій протягом одного дня. Таким чином, обсяг є денним оборотом на біржі.

Форекс має цілу низку корінних відмінностей від фондових ринків. Головною відмінністю є те, що практично неможливо точно визначити кількість проданої і купленої валюти протягом дня. Складність визначення точних обсягів на ринку Форекс пов`язана з наступними причинами:

  • На відміну від стандартної фондової біржі, Форекс не розташовується в якомусь певному місці. Трейдери можуть здійснювати торги з будь-якої точки світу.
  • Більшість трейдерів для відкриття ордерів застосовують позикові гроші (кредитне плече).

Через описаних вище причин безліч трейдерів вважає, що обсяги не можуть дати необхідної інформації для успішної торгівлі. Але це твердження є помилковим. Обсяги, в класичному їх розумінні, неможливо застосувати для укладення угод на Форекс, але не дивлячись на це, вони можуть дати величезну кількість корисної інформації для ведення успішних торгов.Чаще всього для проведення фундаментального аналізу застосовується тиковий обсяг, який дає можливість дізнатися зміна обсягів щодо минулих барів. Також можна аналізувати обсяги по відкладеним операціях, які досить точно відображають обсяги внутрішньоденних торгів на Форекс. Щоб використовувати цей показник для визначення оптимальної точки для входу на ринок, вам буде потрібно індикатор обсягу для МТ4.

Тиковий обсяг є відображенням числа коливань цінового рівня, які відбуваються протягом певного відрізка часу. Будь-трейдер, використовуючи Метатрейдер 4, не раз помічав, як ціновий рівень робить коливання вгору-вниз. Подібні рухи і прийнято називати тиками. Вони відображають кількість змін ціни протягом аналізованого часового відрізку, але при цьому, цей показник не є прямим відображенням реальних обсягів.

skachat-ndikator-obemov-dlja-mt4

У платформу Метатрейдер 4 інтегрований індикатор тикового обсягу. Для того, щоб його запустити, необхідно пройти в директорію «Індикатори / обсяги / volumes».

Обсяги Форекс є один з найбільш рідко використовуваних при виконанні аналізу інструментів, але не дивлячись на це, він має дуже великий потенціал. Застосування обсягів при проведенні технічного аналізу дає можливість передбачати зміну тренда, а також визначити точки розвороту цінового рівня.

Стандартний індикатор обсягів volumes не в змозі забезпечити необхідну точність одержуваних сигналів, з цієї причини рекомендується встановити в Метатрейдер 4 інший подібний індикатор, такий як Better Volume.

Читаємо - навчання форекс з нуля відео

Індикатор обсягу Better Volume

Найпопулярніший серед професійних трейдерів індикатор обсягу носить назву Better Volume. Індикатор обсягів Better Volume в змозі проводити оцінку спреда свічки і обсягу в автоматичному режимі. Він порівнює їх з минулими значеннями, що дозволяє видавати сигнали про розмір спреду, а також про розмір обсягу. У віконці індикатора Better Volume з`являються такі колірні сигнали:

  1. Червоний відтінок є сигналом широкого спреду і великого обсягу на ап-барі. Подібний сигнал зазвичай з`являється при завершенні або при виникненні висхідного тренда, а також в момент корекції низхідних трендів.
  2. Білий відтінок сигналізує про присутність на даун-барі широкого спреду і великого обсягу. Подібний сигнал виникає в кінці або на початку ведмежого тренда, а також в момент корекції висхідних трендів.
  3. Жовтий відтінок є сигналом невеликого обсягу. Виникають подібні сигнали в період корекції, а також при закінченні трендів.
  4. Зелений відтінок сигналізує про присутність бару, який володіє великим обсягом і малим спредом. З`являються подібні сигнали при завершенні трендів, а також в середині трендів в момент взяття прибутку.
  5. Пурпурний відтінок сигналізує про великий обсяг на свічках з різним діапазоном. Подібні сигнали з`являються досить рідко і лише в момент корекції.
  6. Блакитний відтінок говорить про те, що індикатор не видає ніяких сигналів.

luchshij-indikator-obemov

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Аналіз обсягів за допомогою цього індикатора дозволяє дізнатися, що саме роблять в поточний відрізок часу маркетмейкери: набувають або реалізують валюту. Практика показує, що для того, щоб успішно торгувати на ринку Форекс, необхідно йти слідом за маркетмейкерами.

Для грамотного здійснення аналізу, слід виконати порівняння тикового обсягу з габаритами поточної свічки. Великий тиковий обсяг є сигналом активності великих трейдерів, які набувають або продають валюту. Подібна ситуація на ринку може стати причиною розвороту цінового рівня. Поглянувши на поданий нижче малюнок, ви помітите, що розворот цінового рівня стався саме в момент, коли на ринку спостерігався великий обсяг.

indikator-obemov-Better-Volume

На розташованій вище зображенні ви можете побачити, що індикатор обсягу видав сигнал у формі червоного і білого стовпців, які вказують на точки повороту цінового рівня. Перше коло на малюнку вказує на момент, коли великі трейдери стали реалізовувати валюту, що підтверджує стовпчик білого кольору і високий обсяг низхідній свічки.

Другий овал показує момент активності великих трейдерів, які купують валюту. Їх активність дозволила зупинити падіння цінового рівня і спровокувала його зростання. Індикатор відбив момент розвороту цінового рівня червоним стовпчиком.

Велика частина трейдерів вважає, що Better Volume - найкращий індикатор обсягів. Саме його використовує більшість вітчизняних і зарубіжних професійних трейдерів.

Незважаючи на те, що тиковий індикатор обсягів Better Volume дає можливість з необхідним рівнем точності виявити точки розвороту цінового рівня, для того, щоб знизити рівень ризику під час відкриття ордерів і збільшити прибуток, найкраще використовувати цей інструмент разом з іншими індикаторами.

Ще кілька ефективних індикаторів обсягу ви можете знайти тут і тут.

Завантажити індикатор обсягів для МТ4 ви можете, скориставшись розташованої нижче ссилкой.Процесс установки Better Volume є досить простим і практично не відрізняється від установки інших індикаторів.