Кращі трендові осцилятори

trendovye-oscillyatory

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про трендові осцилятори. Головне призначення даних інструментів полягає у виявленні ринкової перепроданості / перекупленності. Трояндова осцилятори відображають дані в окремому вікні під графіком.

Ці алгоритми відображають області перепроданості / перекупленності, а коли крива досягає цих зон індикатор видає сигнал на відкриття угоди.

Призначення трендових осциляторів

Трояндова осцилятори є випереджаючими, вони надають трейдерам можливість передбачити подальший розвиток подій на ринку. Саме в цьому і полягає основна перевага даних алгоритмів.

Трояндова осцилятори змінюють свої свідчення ще до того, як на ринку відбудуться які-небудь зміни. З їх допомогою надається можливість скласти прогноз подальшого руху ціни в короткостроковій перспективі. Дані алгоритми дозволяють з високою точністю передбачати поведінку ціни найближчим часом. Іншими словами, трендові осцилятори дозволяють виявляти майбутні трендові розвороти, тобто передбачити, що розвиваються події на ринку.

trendovye-oscillyatory

Трояндова осцилятори виглядають у вигляді кривої, що рухається між рівнями 0 і 100. Якщо крива розташовується в діапазоні 0-30, це говорить про наявність перепроданості на ринку, а якщо в зоні 70-100 - перекупленности.

Сигналом для відкриття угоди є ситуація, коли крива індикатора залишає зони перепроданості / перекупленності. Загалом, трендові осцилятори видають сигнали при зародженні тренда і зміну тенденції, що дозволяє укладати успішні ордера.

Найпопулярніші трендові осцилятори

Прийшла пора поговорити про найкращі трендові осцилятори. Назвати найкращий алгоритм неможливо, так як у кожного алгоритму є свої плюси і мінуси. Я вам розповім про ті індикатори, які заслуговують на увагу трейдерів. А ось вибір алгоритму залишиться за вами.

Почнемо опис з відомого всім алгоритму - Стохастика. Даний інструмент впроваджений в торговельну платформу MT4. На основі даного осцилятора створена велика кількість торгових методик, які є досить високоефективними.

trendovye-oscillyatory

В даному алгоритмі зона перепроданості розташовується межу 0 і 20, а перекупленности між 80 і 100. У разі якщо крива алгоритму виходить із зони перепроданості, рекомендується купувати, а якщо перекупленности - продавати.

індикатор RSI

Індикатор RSI - це ще один трендовий осцилятор, до якого варто придивитися. Цей інструмент називається також індексом відносності. Цей алгоритм призначається для виявлення трендової сили і для виявлення швидкої зміни тренда.

trendovye-oscillyatory

У індикатора RSI є два рівня 30 і 70%, які вказують області перепроданості / перекупленності. У разі утворення максимуму в зоні перекупленності або мініумум в області перепроданості можна судити про швидку зміну тенденції.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

індикатор MACD

MACD - це ще один досить відомий і ефективний трендовий осцилятор. Даний алгоритм працює на основі ковзних середніх. Цей алгоритм також впроваджений в торговельну платформу Метатрейдер 4.

trendovye-oscillyatory

Крім лінії MACD часто у вікні індикатора відображається експоненціальна середня, яка є згладженої кривої індикатора. Дана крива називається експоненціальною кривою МАКД або сигнальної. Ця крива більш точно описує тенденцію кривої осцилятора, так як вона не враховує шуми.

Також у вікні індикатора може відображатися різниця між кривою МАКД і сигнальної, яка виглядає у вигляді гістограми. У разі якщо різниця є від`ємною, гістограма розташовується в мінусовій зоні, а якщо позитивної - в плюсовій. У першому випадку на ринку спадний тренд, а в другому - висхідний.

осцилятори Momentum

Індикатор Momentum відображає швидкість руху ціни і відображає різницю між початкової ціною і поточною ціною закриття за певний відрізок часу. Даний алгоритм відображає ринкову «трендовість». Вітчизняні трейдери часто називають даний алгоритм імпульсним і індикатором кількості.

trendovye-oscillyatory

У разі якщо крива алгоритму розташовується вище нульового рівня, це говорить про наявність на ринку висхідного тренда, а якщо нижче - низхідного. Перетин кривої і нульового рівня говорить про швидку зміну тренда.

Індикатор Williams% R

Williams% R - це ще один трендовий осцилятор, який широко застосовується спекулянтами для проведення аналізу ринку. Даний алгоритм також як і МАКД видає непогані результати.

trendovye-oscillyatory

Трейдери, що використовують даний алгоритм, запевняють, що він здатний задовго до зміни тренда передбачити це. У більшості випадків перед зміною тренду індикатор відображає пік або дно. Як правило, цей сигнал з`являється за кілька барів до зміни тренда.

Основні переваги трендових осциляторів

Трояндова осцилятори володіють величезною кількістю сильних сторін, які роблять цей тип інструментів затребуваним серед досвідчених і початківців трейдерів. Серед безлічі переваг подібних інструментів на особливу увагу заслуговують такі:

  1. Ці інструменти дозволяють виявляти силу наявної тенденції на різних відрізках часу.
  2. За допомогою інструментів цього типу можна точно виявляти оптимальні місця для створення позицій.
  3. За допомогою інструментів цього типу можна з високим рівнем точності передбачати поведінку цінового рівня в конкретні часові періоди.

Осцилятори є більш складними в застосуванні, ніж звичні трендові інструменти, але за умови грамотного використання вони видають більш точні сигнали для відкриття позицій.

Сьогодні ми розглянули найнадійніші трендові інструменти, застосування яких дозволяє отримувати бажаний дохід від створення позицій. Професіонали рекомендують застосовувати трендові осцилятори в парі з іншим інструментами для аналізу ринку, так як це дозволяє зробити торговий процес більш безпечним.