Кращі трейдери бінарних опціонів

Кожна людина, яка так чи інакше пов'язаний з торгівлею на валютних ринках і з бінарними опціонами, знає хто такий трейдер (людина здійснює спекулятивні операції на біржах). І тут криється перша пастка. Чомусь прийнято вважати, що трейдер це апріорі успішний і багатий чоловік. Не все так однозначно, адже є ті, хто програє, і є ті, хто виграє. Тому потрібно прагнути стати не просто трейдером (це під силу кожному), а саме успішним торговцем (це можуть зробити одиниці). Дивно, але багато хто цього відмінності просто не бачать, а коли людині вказуєш на відмінності цих понять, все сприймається, як незначне. Але саме в умінні розуміти, що відрізняє звичайного трейдера від успішно і полягає головний секрет успіху в торгівлі бінарними опціонами.

Секрети успіху

Однозначно визначити кращих учасників неможливо, та й не коректно. Правильніше буде ставити питання про прибутковість і збитковість інвесторів. Адже людина, яка стабільно прибутково торгує бінарними опціонами, вже є кращим (як мінімум для себе. Які існую фактори, що складають успіх конкретної людини в торгівлі? Їх кілька:

  • Уміння прогнозувати. Так само як розробка стратегії для торгівлі та правила укладання угод при покупці опціонів. Дуже багато хто вважає цей пункт найголовнішим (знаємо куди піде ринок - заробимо). це одне з найбільших помилок. Звичайно, вміння точно прогнозувати є важливим, але це тільки одна з составляющ х успіху.
  • Управління капіталом. Потрібно завжди бути готовим до будь-якого повороту ринків (будь-яка угода може принести збиток), а для цього, необхідно виробити власні правила управління капіталом. Одна з простих рекомендацій - не ризикуйте в одній угоді більше 5% депозиту.
  • Управління ризиками в бінарних опціонах. Робота трейдера - постійні ризики. Важливо навчитися ці ризики правильно визначати і контролювати. Це дозволить ставити правильні цілі в торгівлі, а також відкривати позиції, які є найменш ризикованими. Навчіться визначати межі ризику - в цьому один з ключів до успіху.
  • Психологія. Це остання складова, яка допоможе вам досягти дійсно серйозних результатів в торгівлі. Пізнайте себе, відкрийте собі свій внутрішній світ, зрозумійте, хто ви насправді - азартний гравець або розважливий стратег і змусьте свої недоліки і переваги працювати на себе.

Таким чином, кращі трейдери бінарних опціонів - це спекулянти фінансових ринків, чий успіх складається з безлічі факторів.

Хто такі кращі трейдери?

У будь-якого брокера є кілька клієнтів, які торгують дуже добре. Звичайно, все не можуть стати кращими, інакше сам сенс цього слова загубиться. Але все ж, є дійсно видатні спекулянти, які домагаються серйозного успіху. Деякий час назад, брокери Форекс (і бінарних опціонів) публікували на своїх сайтах статистику, в якій відбивалися показники топових "гравців".

Однак з часом, ця практика канула в лету. Але це не означає, що кращі трейдери бінарних опціонів і Форекс кудись зникли. Ні, вони як і раніше працюють і працюють прибутково. Але ми про них сьогодні знаємо не так багато.

Будь-яких рамок для визначення кращих немає. Наприклад, не можна сказати, що трейдер з доходом в 10 000 доларів США є кращим, так як у брокера, можливо, є клієнти, які заробляють і двадцять тисяч доларів США на місяць.

Але ми до кращих торговцям бінарних опціонів буде відносити тих спекулянтів фінансових ринків, які не тільки багато заробляють, а й виробили свою власну систему, яка допомагає їм заробляти на фінансових ринках. Є певні правила, який може допомогти будь-якому значно поліпшити свої торговельні показники і далі ми відкриємо для наших читачів деякі двері в світ фінансової незалежності.