Кращі індикатори для бінарних опціонів

индикаторы для опционов Щоб успішно торгувати на фінансових ринках, трейдери мають потребу в деяких допоміжних інструментах. Можна торгувати і без індикаторів, наприклад, використовувати новини або т.зв. безіндікаторние стратегії або патерни PriceAction. Але більшість трейдерів в своїй торгівлі використовують хоча б 1-2 індикатора. Все це може бути застосовано і для ринку бінарних опціонів, який багато в чому схожий з біржею Форекс.

СКАЧАТИ ИНДИКАТОР "DrakeDelayStochastic" >

Брокер "OlympTrade", тестируйте стратегію на ДЕМО-РАХУНКУ >

(Демо-Рахунок доступний відразу після реєстрації, навіть без поповнення коштів)

Якщо потрібен "Meta Trader 4" >

Отже, наша тема - вибір кращих індикаторів для бінарних опціонів. Чи існують кращі індикатори або всі вони дають приблизно однаковий ефект? Скільки індикаторів оптимально використовувати в торгівлі? Яким з індикаторів для опціонів слід віддати перевагу, а від яких повністю відмовитися? Відповіді читайте нижче.

Визначення індикатора для опціонів

Індикаторів називають графічне відображення певних математичних і / або статистичних розрахунків. На практиці трейдери отримують від індикаторів досить чіткі (конкретні, однозначні) торгові сигнали саме графічного плану.

Більшість трейдерів Форекс і бінарних опціонів застосовують індикатори без розуміння теоретичної складової даного інструменту. Трейдер просто копіює індикатор в потрібну папку торгового терміналу МТ4 (або використовує індикатор зі стандартного набору) і вважає, що ось-ось на рахунку відбудеться різке збільшення депозиту. Це велика помилка. Тільки чітке розуміння теоретичної бази конкретного торгового інструменту дозволяє трейдеру найбільш правильно розуміти торгові сигнали від даного інструменту (індикатора).

Форекс і бінарні опціони

Чи є різниця між індикаторами для Форекс і індикаторами для бінарних опціонів? Все залежить від того, в якій площині розглядати дані інструменти. На Форекс трейдер бачить графік і торгує безпосередньо на ньому ж. Всі індикатори розміщуються на даному графіку або відразу під ним, тобто наочні і доступні для зчитування сигналів.

Для бінарних опціонів все йде трохи по-іншому. У більшості брокерів БІНАР індикатори недоступні для нанесення на графік, який, як правило, проглядається через торговельну платформу на сайті брокера. Тобто щоб нанести індикатор на графік обраної валютної пари або іншого активу, трейдеру потрібно знайти цей актив в окремому торговому терміналі МТ4 або відкрити інший сайт з графіком активу і індикатором. Причому в останньому випадку функціонал індикаторів досить урізаний, тому більшість трейдерів використовують стандартний МТ4.

І лише деякі брокери бінарних опціонів надають трейдерам т.зв. живі графіки, тобто графіки зі стандартним нанесенням індикаторів як в МТ4.

З огляду на можливу різницю в показаннях котирувань в МТ4 і на сайті брокера, виходить, що в цілому трейдер опціонами перебуває в невигідній ситуації в порівнянні з валютним спекулянтом. Але все не настільки критично - руху валютних пар, індексів і сировини на сайті брокера опціонів і на графіку в МТ4 в цілому ідентичні, з невеликою поправкою в пару пунктів. Це дозволяє не турбуватися про можливі підтасовки котирувань з боку брокера, чого так боятися багато новачків.

Вибравши надійного брокера, можна не турбуватися про якісь проблеми з виплатами і т.д., повністю зосередившись на торгівлі. Ми зупинили свій вибір на компанії Альпарі, вже давно зарекомендувала себе як перевірена і надійна фінансова компанія.

Вибираємо потрібні індикатори для бінарних опціонів

Скільки і які індикатори для опціонів потрібно використовувати? Хороший трейдер спочатку задає собі інше питання - а яку торговельну стратегію я планую застосувати? І вже в залежності від торгової стратегії вибирає індикатори - або стратегія має на увазі готові рішення (використовуємо той чи інший індикатор).

З огляду на, що прибуток на бінарних опціонах можна отримати значно швидше, ніж на біржі Форекс, багато трейдерів починають свою торгівлю опціонами з швидких контрактів. Це опціони з експірації (періодом виконання) 60 або 120 секунд. Погодьтеся, заробити 60-90% прибутку за 1-2 хвилини - мрія будь-якого трейдера.

З огляду на вищесказане, варто використовувати в першу чергу скальпінговие стратегії Форекс, адаптуючи їх під ринок бінарних опціонів. На нашому сайті Ви знайдете кілька таких стратегій (дивіться меню в лівій колонці). Також дуже популярна торгівля за готовим шаблоном - індикатори дають чіткі сигнали на покупку або продаж на самому графіку, малюючи стрілки вгору або вниз. Прикладом такої простої, але ефективної стратегії, є наступна - доступне відео, дивіться і тестируйте.

Остання порада. Повноцінно тестируйте кожен індикатор, не використовуючи одночасно більше 2-3 на одному графіку. Професіонали іноді використовують до 5-ти індикаторів. У процесі навчання і практики трейдери рано чи пізно знайде "свої" індикатори, що дозволяють отримувати стабільний прибуток на біржі.

Використовуйте індикатори для бінарних опціонів, які аналогічні індикаторами Форекс, правильно - і успіх прийде, пам'ятайте, що прибутковість торгівлі дуже сильно залежить від обраного вами брокера!