Кращі індикатори 2016 року

luchshie-indikatory-2016-goda

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про кращі індикатори 2016 року. Кожному інструменту була дана оцінка по десяти бальною системою, щоб б ви розуміли їх ефективність.

Описувані сьогодні алгоритми призначені для скальпування і ведення внутрішньоденної торгівлі.

Сьогодні ви зможете дізнатися про абсолютно нові інструменти, які працюють за новими принципами, враховуючи правила мані-менеджменту і ризик-контроль.

SQUEEZE_RA - найточніший індикатор 2016

«SQUEEZE_RA» - це найкращий індикатор Форекс 2016, який отримав 10 балів за свою високу ефективність. Даний інструмент не перемальовує свої показання, дозволяє вести агресивний скальпинг на будь-яких валютних парах. Працює інструмент за складним алгоритмом, але щоб зрозуміти, як його використовувати, досить поглянути на його гістограму.

samyj-luchshij-indikator-foreks 2016

Гістограма може бути червоного, рожевого і жовтого кольорів при ведмежому тренді; і зеленого, блакитного і синього кольорів - при бичачому.

Правила застосування

Під час ведмежого тренда гістограма розташовується в мінусовій зоні. Якщо спадний тренд посилюється, гістограма загоряється рожевим кольором, а якщо згасає - жовтим. Короткі ордера потрібно відкривати на другому стовпчику в мінусовій зоні.

Довгі позиції потрібно створювати на другому стовпчику в плюсовій зоні.

luchshie-indikatory-2016 goda

Якщо зростання триває, гістограма загоряється синім кольором, а якщо тренд слабшає - блакитним. Угоди рекомендується закривати при ослабленні тренда або в момент появи зворотного сигналу.

AG_RENKO_BRICKS - найкращий індикатор 2016

На другому місці розташувався індикатор «AG_RENKO_BRICKS», який отримав оцінку 9,75. Жирний мінус даного індикатора полягає в тому, що він заборонений багатьма дилінговими центрами, що наводить на думку, що він дійсно дозволяє заробляти.

Даний інструмент будує ренко-графіки в окремому вікні під графіком, він з високою точністю дозволяє виявляти шуми і консолідацію на ринку, що дозволяє входити в ринок в моменти зародження трендів. Даний інструмент будує графік-ренко, який, як ми знаємо, не має прив`язки до часу, тому під час сильного тренда індикатор може за кілька хвилин побудувати відразу 10 цеглинок.

Правила застосування

На ренко цегла з`являється, як тільки ціновий рівень проходить певне число пунктів. Довгі позиції рекомендується створювати, як тільки на ренко після спадного тренда з`явиться висхідний бар. Короткі позиції потрібно створювати в повністю протилежній ситуації. Угоди розміщуються зі стопом в розмірі 5 пунктів. Тейк-профіт не використовується, закриття ордерів здійснюється по Тралл. Загальна кількість ордерів на одній парі може досягати 5-10 угод, а на десяти активах - до ста.

luchshie-indikatory-2016 goda

Прибутковість такої торгівлі у ризикові 4% може досягати 400 відсотків на місяць. Швидше за все, саме з цієї причини багато брокерів заборонили використання даного алгоритму.

luchshie-indikatory-2016 goda

При бажанні розмір цеглинки можна змінити в настройках, але як показала практика найкраще щоб його розмір становив 5 пунктів.

LEMANSIGNAL - індикатор високої точності

На третьому місці розташувався індикатор LEMANSIGNAL, який отримав оцінку 9.00. Даний інструмент підходить для використання тільки у тих брокерів, які дозволяють скальпувати.

Даний інструмент визначає точки пробою рівнів за вказане в настройках кількість барів. У стандартних налаштуваннях зазначено 12 барів. Інструмент видає сигнали для входу в ринок у вигляді точок червоного і зеленого кольорів, які рекомендують відкривати угоди на продаж і покупку відповідно. Спочатку даний алгоритм розроблявся для швидкого отримання доходу на різних конкурсах від брокерів, тепер його широко використовують і в торгівлі.

luchshie-indikatory-2016 goda

Вести торги тільки на основі сигналів даного інструменту не варто, досвідчені трейдери радять створювати ордера тільки по тренду. Для цього на хвилинний графік можна перенести ковзаючу середню з періодом 60.

Правила застосування

Отже, даний індикатор видає сигнали у вигляді точок. Угоди на покупку потрібно створювати при виконанні наступних умов:

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

  • Ціна розташовується вище MA60.
  • Індикатор намалював зелену точку.

Угоди на продаж потрібно відкривати при виконанні наступних умов:

  • Ціна розташовується нижче MA60.
  • Індикатор намалював червону крапку.

При веденні торгівлі таким чином прибутковість становить 85%. На жаль, індикатор трохи запізнюється, так як сигнальна точка з`являється на 1-2 свічки пізніше. Угоди створюються зі стопом, встановленим під фракталом Вільямса, який впроваджений в Метатрейдер 4. Угоди відкриваються без тейк-профіту і закриваються по тралу. У разі якщо спрацює стоп, велика ймовірність зміни тенденції. Торгуючи на шести основних валютних парах на хвилинному тайм-фреймі таким чином, ви можете розраховувати на прибуток в розмірі 610% в місяць, а розмір просадки сягає 40%.

3RDGENMA - індикатор, який показує точки входу і виходу

На четвертому місці розташувався індикатор «3RDGENMA». Цим індикатором була привласнена оцінка 8,25. Він функціонує на основі вдосконаленого методу побудови ковзають середніх. Алгоритм будує одразу 2 ковзаючі середні із заданими в налаштуваннях періодами. У стандартних налаштуваннях ці періоди дорівнюють 220 і 50.

Для торгівлі на хвилинному тимчасовому інтервалі, рекомендується вибрати періоди 240 і 60. Такі ковзаючі середні будуть відображати те, що відбувається на тимчасових інтервалах H1 і H4. Прибутковість такого застосування індикатора становить 88%. Сигнали на вхід в ринок надходять рідко, але вони є досить достовірними.

luchshie-indikatory-2016 goda

Для торгівлі на п`ятихвилинній часовому інтервалі рекомендується вибрати настройки 12 і 48. При використанні індикатора таким чином успішність дорівнює 74%.

Для торгівлі на п`ятнадцятихвилинної тайм-фреймі настройки повинні бути 16 і 96. Прибутковість такої торгівлі дорівнює 90%.

Правила застосування індикатора

Ордери на покупку відкриваємо в момент перетину коротшою ковзної середньої від низу до верху довшою. Короткі позиції рекомендується відкривати в повністю протилежній ситуації. Стоп-лосс рекомендується встановлювати біля попередніх локальних екстремумів.

Закриття угод здійснюється при зворотному перетині ковзних середніх. Найбільше прибутку можна отримати на хвилинному тимчасовому інтервалі.

ATR-3LWMA - індикатор, гідний уваги

На п`ятому місці розташувався індикатор «ATR-3LWMA», який отримав 8 балів. Зовні цей інструмент схожий на перевірений часом ADX. Він призначений для вирішення тих же завдань, але в якості основних інструментів застосовує три ковзаючі середні, які для зручності користувачів розміщуються у власному вікні.

Як виглядає цей інструмент, відображує на зображенні, яка розташована нижче.

luchshie-indikatory-2016 goda

Якщо ви вирішили застосовувати цей інструмент для ведення торгів на тимчасовому інтервалі М1, то ковзним середнім необхідно встановити періоди 34, 13 і 21. Для відкриття ордерів на часовому відрізку М5 можна використовувати такі ж характеристики, але щоб сигнали були більш точними, найкраще використовувати періоди 33, 12 і 18.

Для ведення торгів на тимчасовому інтервалі М15 оптимальними періодами для ковзних середній є 55, 21 і 34.

Для того щоб почати застосування ATR-3LWMA для ведення торгів, необхідно вибрати часовий інтервал, валютну пару і активізувати інструмент. Далі слід оптимізувати інструмент відповідно до обраного вами тимчасовим відрізком. Вести торги рекомендується в момент, коли спостерігається помірний рівень волатильності.

Вам необхідно дочекатися моменту, коли перетнуться криві, що володіють синім і червоним відтінками, після чого можна відкривати ордера на покупку.

Короткі позиції варто створювати в тому випадку, якщо лінія, що володіє червоним відтінком, опуститься нижче інших кривих. Стоп-Лосс рекомендується встановлювати поблизу від минулого локального мінімуму або максимуму в залежності від того, який ордер ви відкриваєте.

Тейк-профіт встановлювати не рекомендується. Закривати ордера рекомендується в момент, коли інструмент видасть сигнал, зворотний тому, який застосовувався для відкриття позиції.

На основі ATR-3LWMA групою ентузіастів розробляється торговий робот, який незабаром можна буде знайти на просторах інтернету.