Найкращі стратегії форекс на денних графіках 2015

foreks-dnevnye-grafiki

Стратегії Форекс 2015 на денних графіках відносяться до категорії довгостроковій торгівлі і використовуються трейдерами, відкриття ордерів в яких здійснюється не на підставі сьогохвилинних рішень, а на основі ретельного аналізу.

Для торгівлі по подібним стратегіям трейдеру не потрібно цілий день сидіти за монітором комп`ютера і стежити за змінами ціни. Після освоєння принципів торгівлі, йому досить буде півгодини на добу, щоб заробляти на ринку. Але перед тим як використовувати такий графік, необхідно вибрати найбільш підходящу для вас стратегію.

Багато хто використовує при торгівлі на Форекс графіки D1. Серед досвідчених трейдерів існує думка, що сигнали на такому тайм-фреймі є найбільш достовірними. На більш коротких тимчасових графіках частіше надходять неправдиві сигнали, з цієї причини трейдеру потрібно більше приділяти часу відстеження графіка ціни, а також аналізу ситуації, що склалася. В результаті цього він звикає проводити аналіз і стає залежним від нього. Торгівля на денних графіках Форекс не викликає подібної залежності і дозволяє приділяти час і своє особисте життя.

У наш час існує величезна кількість різних стратегій, призначених для торгівлі на D1. Я постаралася зібрати для вас найпростіші стратегії Форекс для денних графіків, які відрізняються простотою в розумінні і застосуванні.

Стратегія «Зважений Тейлор»

Зважений Тейлор - це стратегія форекс для денного графіка D1. Вона передбачає використання ковзних середніх. Спочатку вона розроблялася спеціально для валютної пари євро / долар, але з часом вона була вдосконалена і тепер підходить для торгів практично на будь-який валютної пари.

Дана стратегія Форекс на денних графіках працює на основі 3 індикаторів. Всі вони є дуже важливими, так як тільки разом видають сигнали з досить високою точністю. Використовувані індикатори:

 • WMA. Цей індикатор складається з ковзних середніх, головне їхнє завдання полягає в візуальному відображення поточного положення на ринку.
 • RSI. Цей індикатор Форекс для денних графіків вчасно видає сигнали і дозволяє успішно здійснювати входеніе в ринок.
 • MACD. З його допомогою трейдер здійснює вхід / вихід з ринку.

Для зручності пропоную вам пофарбувати періоди в наступні кольори:

 • 5 - червоний.
 • 15 - блакитний.
 • 30 - помаранчевий.
 • 60 - зелений.
 • 90 - рожевий.

У разі якщо ви все зробите правильно, то перед вами повинен з`явитися аналогічний графік:

strategija-foreх-na-dnevnyh-grafikah

Після цього необхідно налаштувати індикатор RSI. Він допоможе нам правильно здійснювати вхід в ринок. Для установки необхідно встановити 2 рівня з періодами 40 і 60. Після цього у вас повинна з`явитися наступна картинка:

torgovlja-na-dnevnyh-grafikah-foreх

Індикатор MACD потрібно для визначення сигналів для входу і виходу з ринку. Він являє собою просту ковзаючу середню. Крім цього, до нього потрібно ще встановити 2 червоних рівня: 0,005 і -0,005.

Якщо ви все зробите правильно, то перед вами з`явиться наступний графік:

luchshie-strategii-foreх-na-dnevnyh-grafikah

Зверніть увагу на прямокутник на індикаторі RSI. Такий стан справ свідчить про нестабільність на ринку. Під час шуму не рекомендується здійснювати операції, краще перечекати і дочекатися більш підходящого моменту.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

prostye-strategii-foreх-dlja-dnevnyh-grafikov

Такий стан говорить про нестабільність, але як тільки лінія виходить за червоні межі, то це є явним закликів до відкриття ордера на покупку або продаж.

Індикатор MACD призначається для вдалого входження в ринок. Позиції не варто відкривати в тому випадку, якщо гістограма є червоною. Тут ситуація аналогічна з RSI.

Пам`ятайте, що коридор між червоними лініями є зоною шуму. Якщо індикатор проб`є верхню червону лінію, то можна відкривати довгу позицію, а якщо нижню - то на продаж.

Читаємо статтю - навчання Форекс безкоштовно онлайн

Краватка метелик

prostye-strategii-foreх-dlja-dnevnyh-grafikov

Дана стратегія функціонує на основі конфігурації свічок «Краватка-метелик», яка виникає в результаті схрещування 3 ковзають середніх: 10, 20 і 30-денна експоненціальні середні. У числі індикаторів дані лінії позначаються наступним терміном Moving Averages.

Для освіти паттерна всі ці лінії повинні об`єднатися, а потім розійтися в різних напрямках. Як правило, такий сигнал формується протягом 3-4 днів. З ковзають середніх формується малюнок, який нагадує «краватку-метелика».

Після того як лінії зійдуться - котирування активу повинна створити новий максимум і мінімум, які будуть розташовуватися нижче. Іншими словами, відкотити на 1 бар. Як тільки ціна перетне рівень нового максимуму, то можна входити в довгу позицію.

У разі якщо на ринку спостерігається падіння ціни, то після утворення екстремумів потрібно дочекатися досягнення ціни рівня мінімуму і відкрити коротку позицію.

спокійна позиційна

Дана стратегія відрізняється простий у використанні і високою ефективністю. Вона працює на основі наступних індикаторів:

 • Змінна середня, що володіє періодом 21, побудована по мінімумам свічок.
 • Стохастік, що володіє періодами 3,5 і 3.

Після цього необхідно стежити за розташуванням ціни по відношенню до SMA. Якщо графік ціни буде розташовуватися вище SMA, то можливо відкриття ордерів на покупку, якщо нижче - на продаж.  

prostye-strategii-foreх-dlja-dnevnyh-grafikov

Для відкриття ордера повинні виконатися наступні умови:

 • Дві сусідні свічки повинні бути нижче або вище SMA, при цьому перша може перетинати її, але закритися з потрібною боку від експоненційної середньої.
 • При продажу поточний день повинен закритися нижче попереднього, а при покупці - вище.
 • Осцилятор стохастик при цьому повинен видавати відповідний сигнал для продажу або покупки.

При продажу, Стоп-Лосс необхідно встановити вище максимуму трьох попередніх днів, а при покупці - нижче мінімумів трьох попередніх днів. Прибуткові угоди закриваються на свічці, яка йде після свічки, що закрилася над найбільшим рівнем ціни попереднього дня.

Мені вдалося зібрати для вас кращі стратегії Форекс на таймфрейме D1. Якщо ви чітко будете слідувати правилам стратегій, то ви обов`язково станете успішним трейдером.