Кращий заробіток на опціонах

заработок на опционах Чому багато успішні трейдери сьогодні вважають заробіток на опціонах кращим отримання прибутку на Форекс? Чому кожен день у брокерів бінарних опціонів з'являється все більша кількість нових клієнтів, а в мережі можна знайти купу стратегій для бінарних опціонів? Чи справді трейдери отримують заробітки на опціонах, або це просто красива казка? І якщо заробляють, то як навчитися звичайній людині витягувати з опціонів прибуток? Давайте розбиратися.

РЕМАРКА: Враховуємо тільки новини високу важливість (3 голови бика)

Посилання на економічний календар

Посилання на брокера 24 option

Суть бінарних опціонів

Бінарний опціон (БО, бінару) - це контракт на купівлю або продаж вартості активу. В якості активу виступають різні фінансові інструменти: валютні пари, сировину, індекси, цінні папери. Зверніть увагу, що ми купуємо не сам актив, а його вартість. Якщо ми вважаємо, що вартість активу буде рости, то купуємо контракт типу Call, якщо вважаємо, що вона буде падати - то Put. У торговому терміналі дані типи контрактів іноді дублюються як Buy (покупка) і Sell (продаж).

Як і на Форекс, отримання прибутку на бінарних опціонах базується на вмінні спрогнозувати руху ціни. Тільки на Форекс ми можемо закрити операцію в будь-який час, а для БІНАР існує час експірації. Експірація - час, який існує контракт. Якщо час експірації вийшло, контракт закривається за поточною ціною (котирування), що приносить трейдеру прибуток або збиток - в залежності від того, які були вихідні умови контракту.

Виділяють різні умови для контрактів по БО: торкнеться ціна певного рівня чи ні, чи вийде ціна за межі каналу, виявиться плата за каналу і т.д. Самі популярнішим, напевно, це контракти типу один дотик - аналог прогнозування цінового руху на Форекс.

Іноді брокер бінарних опціонів дозволяє трейдеру закрити контракт достроково, але не кожен брокер і не для всіх типів опціонів. При достроковому закритті контракту прибуток може коливатися від 0 до 70-100%.

Якщо умови контракту не були виконані, наприклад, ціна не дійшла до певного рівня, трейдер втрачає всю ставку. Якщо умови після закінчення експірації були виконані - трейдер отримує прибуток, в середньому 60-70% від ставки.

Потрібно розуміти, що укладаючи контракти (торгуючи опціонами), трейдер торгує проти брокера. Іншими словами, прибуток трейдера в даному випадку це завжди збиток для брокера. Тому деякі недобросовісні брокери зрушують котирування і застосовують інші шахрайські прийоми. Щоб уникнути такого, торгуйте у перевірених брокерів на зразок Alpari.

Можливо, Ви запитаєте: "Якщо трейдер торгує проти брокера, то як чесний брокер буде отримувати прибуток, якщо трейдер дійсно добре прогнозує зміни котирувань?" Все просто: по-перше, далеко не всі, які торгують бінарними опціонами, мають стабільний заробіток на опціонах. Просто тому що недостатньо добре аналізую ринок або не володіють ефективною торгової стратегією.

І по-друге, багато новачків, піддавшись на хитрощі реклами, бачать бінарні опціони як рулетку або казино, де можна швидко виграти або програти великі гроші. Слід зазначити, що якщо не застосовувати правильний маніменеджмента депозиту і ставитися до торгівлі Бінар недбало, то трейдинг на опціонах дійсно перетворюється в рулетку. Але якщо розуміти, що будь-яка торгівля активами з метою отримання прибутку це професія і використовувати принципи правильного управління капіталом, то результати будуть зовсім інші, ніж у азартних, жадібних гравців.

Бінарні опціони - торгуємо за системою

Кращий заробіток на опціонах - торгівля не «на авось", а й використанням ефективної торгової стратегії (системи). 95% торгових стратегій для бінарних опціонів - класичні ручні, і тільки невеликий відсоток трейдерів використовує торгових радників. Особливу популярність мають т.зв. швидкі торгові стратегії, оскільки вони дозволяють отримати дійсно швидку і наочну прибуток на бінарних опціонах з огляду на невелику часу експірації (1-2 хвилини). Погодьтеся, на Форекс під час флет заробити достатньо важко. Бінарні опціони позбавлені цих недоліків.

З іншого боку, торгівля опціонами, як і валютний трейдинг на Форекс, без правильного, усвідомленого підходу пов'язаний з підвищеним ризиком втрати депозиту. Якщо Ви не будете відповідально ставитися до трейдингу, то втрати швидко перевищать прибутки. Якщо ж Ви готові навчатися трейдингу і використовувати найсучасніші способи примноження грошей (заробіток на опціонах, копіювання угод, ПАММ-інвестування та ін.), Тоді трейдинг - то, що Вам потрібно!

Бінарні опціони дозволяють отримати заробіток на опціонах в максимально стислі терміни - буквально пару хвилин. Потрібно лише мати дисципліною, мати хорошу торгову стратегію (наприклад, цю - посилання) і терпіння.

Щиро бажаємо успіхів в заробітку на опціонах, і пам'ятайте, що прибутковість торгівлі дуже сильно залежить від обраного вами брокера!