Індикатор bb macd - поліпшена версія перевіреного інструменту

indikator-bb-macd

Здрастуйте дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про індикатор BB MACD. Вже з назви стає зрозуміло, що даний інструмент є вдосконаленою версією відомого всім індикатора MACD. Наш сьогоднішній герой відрізняється простотою у використанні і високою ефективністю.

BB MACD відноситься до категорії трендових інструментів, він дозволяє виявляти місця розвороту тенденції, вимірювати силу тренда і виявляти консолідацію на ринку.

Опис індикатора BB MACD

На відміну від свого попередника в індикаторі BB MACD є канал, що складається з двох кривих. Даний канал призначений для визначення напрямку ціни. У разі якщо лінії каналу будуть розташовуватися близько один до одного, то це говорить про Рендж.

Рендж - це відсутність тренда, коли ціна як би «топчеться» на місці.

У разі якщо канал розширюється, це говорить про зародження тренду. Чим швидше розширюється канал, тим сильніше зароджується тенденція. У разі якщо канал починає звужуватися, це говорить про те, що на ринку слабшає тренд.

На наступній картинці ви можете побачити приклад розмітки індикатора під час високої і низької активностей на ринку.

skachat-indikator-bb-macd

Індикатор BB MACD малює також точки двох кольорів: бузкового та зеленого, які підказують, який ордер найкраще відкрити в даний момент. Бузкові точки говорять про те, що пора продавати, а зелені - купувати.

Завантажити індикатор BB MACD ви можете за посиланням, розташованій ніже.Его установка здійснюється за стандартною схемою. Архів, що скачав зберігаєте в каталог даних вашої торгової платформи, після чого перезапускаєте її. Потім вибираєте підходящу валютну пару і переносите на неї індикатор з вікна «Навігатор».

Налаштування BB MACD

Після перенесення індикатора на графік, перед вами виникне таке ж вікно, як на картинці, розміщеної нижче.

indikator-bb-macd

У вкладці «Вхідні параметри» ви зможете побачити стандартні настройки індикатора, які означають наступне:

  • Fast Len - в цьому рядку вказується період для швидкої ковзної середньої.
  • Slow Len - тут вказується період для повільної ковзної середньої. У цьому рядку значення завжди повинно бути більше, ніж у попередній.
  • Length - тут вказується період для визначення стандартного відхилення.
  • Bars Count - тут вказується кількість свічок з історії, на яких індикатор буде відображати свої дані.
  • St.Dv. - тут вказується коефіцієнт для побудови стандартного відхилення в порівнянні з легкими середніми. Даному параметру варто приділити особливу увагу, так як від нього залежить багато чого. З цим значенням можна поекспериментувати і добитися високої ефективності. Так, наприклад, вказавши в цьому рядку значення 20, індикатор буде чітко визначати флет на ринку і моменти виходу з нього.

Як виглядає індикатор BB MACD в дії, ви можете побачити на фото, представленому нижче.

indikator-bb-macd

Даний алгоритм може використовуватися як в Метатрейдер 4, так і в Метатрейдер 5.

Сигнали BB MACD

Індикатор BB MACD оптимально поєднує в собі відмінні риси входять в нього інструментів. Завдяки входженню в його склад інструменту Bollinger Bands цей індикатор в стані досить точно виявляти силу наявної тенденції, а також рівень волатильності ринку. Для відображення описаних вище параметрів, інструмент забезпечений двома кривими, які володіють синім і червоним відтінком. За допомогою цих кривих інструмент створює своєрідний канал.

У ситуаціях, коли канал створюється кривими інструменту, володіє великою шириною, то це є свідченням присутності на ринку високого рівня волатильності і сильної тенденції. Звуження описаного вище каналу є сигналом загасання тенденції або флета.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Практика показує, що сильне стиснення каналу передує сильному скачу цінового рівня. Цю особливість необхідно обов`язково враховувати при веденні торгів.

indikator-bb-macd

Другим видом сигналів, які видає даний алгоритм, є перетин точками нульової позначки. Якщо після перетину точки розміщуються над нульовим рівнем, то це свідчить про глобальну висхідної тенденції. Якщо вони розміщуються під нульовим рівнем, це говорить про спадної тенденції.

Третій вид сигналів - це точки індикатора. Будь-який досвідчений трейдер знає, що на ринку крім глобального тренду є корекції, які змушують вартість відкочувати від основного руху.

У разі якщо на ринку тривалий час спостерігається тренд, корекції є короткостроковими. Наш сьогоднішній герой показує за допомогою точок корекції. У разі якщо на ринку стабільно висхідний тренд, а індикатор намалював бузкову точку, це говорить про появу корекції.

Правила застосування індикатора в торгівлі

Творці індикатора радять використовувати його на довгих тимчасових інтервалах. Чим більше тайм-фрейм, тим більш достовірними є видаються сигнали.

Отже, угоди на купівлю рекомендується відкривати при виконанні наступних умов:

  1. Якщо канал з двох кривих почав розширюватися.
  2. Індикатор став малювати зелені точки.

Угоди на продаж рекомендується створювати при виконанні наступних умов:

  • Канал став розширяться.
  • Індикатор став малювати бузкові точки.

Вихід з ринку варто здійснювати в тому випадку, коли канал почав звужуватися або коли індикатор став малювати точки іншого кольору.

Для відсіювання хибних сигналів індикатор BB MACD рекомендується використовувати в парі з експоненційної ковзної середньої з періодом 14.

indikator-bb-macd

Сигнали, що видаються індикатором BB MACD, рекомендується відсівати в залежності від розташування цінового рівня щодо ковзної середньої. Угоди на купівлю рекомендується відкривати тільки тоді, коли ціна знаходиться вище експоненційної ковзної середньої, а угоди на продаж створюємо тільки тоді, коли ціна знаходиться нижче експоненційної ковзної середньої.

За допомогою даних інструментів можна створити досить ефективну торговельну стратегію, якщо ще до того ж дотримуватися правил мані-менеджменту.

На наступному малюнку ви можете побачити все той же індикатор, але вже зі значенням 20 в рядку St.Dv.

indikator-bb-macd

Таким чином, індикатор дозволяє відсівати флет. Даний інструмент прекрасно підійде для новачків на ринку Форекс в зв`язку з тим, що він відрізняється простотою в налаштуванні і використанні. За допомогою даного алгоритму легко слідувати за ринком, так як наочність інструменту на висоті. Індикатор BB MACD набагато краще відображає поточну ситуацію на ринку, ніж його попередник MACD.