Awesome oscillator. опис

awesome-oscillator

Awesome Oscillator - це осцилятор, який виглядає як гістограма, побудована на основі перетині двох ковзних середніх. Його творцем є Білл Вільямс, який прославився на весь світ як успішний трейдер. Як стверджує сам його творець, індикатор може принести вам прибуток в розмірі семизначного числа всього за пару років. Сьогодні я підготувала для вас Awesome Oscillator опис.

Індикатор AO опис

У наш час цей інструмент користується величезною популярністю як серед досвідчених, так і початківців трейдерів. Але як і будь-який інший індикатор, який будується на попередніх тимчасових значеннях вартості, він трохи спізнюється в аналізі поточної обстановки на ринку. У зв`язку з цим Awesome Oscillator не підходить для ведення короткостроковій торгівлі. Даний інструмент є високоефективним при використанні на часових відрізках від 4 годин. Можна також використовувати індикатор для аналізу тренда на більш коротких таймфреймах, а вести торгівлю на більш тривалих проміжках времені.Індікатор Awesome Oscillator часто називають чарівним. Але в дійсності в ньому немає нічого особливого, більш того, він дуже сильно схожий на звичну всім гистограмму MACD, яка подає сигнали про можливий розворот тренда. Тільки Білл запропонував здійснювати будівництво гістограми не по цінам, а по медианам цін.

Awesome Oscillator - це індикатор, який видає сигнали про можливий розворот тренда на основі аналізу п`яти попередніх свічок і 34. Зеленим кольором позначаються стовпчики, які утворилися під час бичачого тренда, а червоним - ведмежого.

Принцип роботи AO

Awesome Oscillator розраховується за такою формулою:

AO = SMA (Median Price, 34) - SMA (Median Price, 5), де Median Price = (High + Low) / 2;

позначення:

  • Median Price - середня вартість.
  • High - максимальна вартість свічки.
  • Low - мінімальна вартість свічки.
  • SMA - проста експоненціальна середня.

Поглянувши на формулу розрахунку, можна зробити висновок, що індикатор відображає співвідношення простих ковзних з періодом 5 і 34. Тобто, він зіставляє останні п`ять свічок з останніми 34. Завдяки порівнювання двох експоненційних середніх, вдається отримати більш згладжену гистограмму, ніж у індикатора MACD. Не дивлячись на це, у цих двох індикаторів є дуже багато спільного.

Даний індикатор вбудований в Метатрейдер 4. Він видає інформацію у вигляді гістограми, пофарбованої в червоний і Злена кольору. Червоний колір позначають спадний тренд, а зелений - висхідний. Таким чином, трейдеру набагато легше вважати інформацію з індикатора.

Головне завдання трейдера під час використання індикатора полягає у відстеженні показань. Коли осцилятор попрямує вниз, необхідно відкривати ордера на продаж і чекати того моменту, коли трапиться розворот. Як тільки це відбудеться, рекомендується закрити угоди на продаж і відкрити на покупку.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Читати - навчання роботі на Forex

Спосіб застосування індикатора

AO індикатор видає шість типів сигналів:

  1. Блюдце. Індикатор розташовується вище нульового рівня, а гістограма змінила свій напрямок з бичачого на ведмежий. Зовні це виглядає так: перший стовпчик може бути будь-якого відтінку, в цей момент другий повинен бути трохи нижче першого, а третій вище другого, але зеленого відтінку. У разі пошуку точок для відкриття ордерів на продаж, свічки потрібно розміщувати під нульовим рівнем, а блюдце повинно бути перевернутим.

indikator-ao

  1. Два піку. Тут друга мінімальне значення ціни розташовується вище минулого, але обидва розташовані під нульовим рівня. Якщо після другого виникає ще одне мінімальне значення ціни, то вони виступають в ролі ще одного сигналу до відкриття довгих позицій.

ao-indikator

Таким чином, для того щоб виставити ордер на покупку, необхідно знайти локальний мінімум і чекати появу другого мінімуму, який буде трохи вище попереднього. Логіка «Двох піків» полягає в тому, що ведмеді поступово слабшають, що незабаром призводить до зміни тренда на бичачий. Для здійснення продажу, необхідно відшукати локальний максимум і чекати появу наступного максимуму, який буде нижче попереднього.

Тут дуже важливо стежити за тим, щоб гістограма не перетнули нульовий рівень, в іншому випадку модель буде називатися не «Два піки», а «Перетин», про яку ми поговоримо далі.

Як видно на зображенні, модель «Два піки» з`являється під час флет на ринку, після чого ціна розгортається в іншу сторону.

  1. Перетин. Такий сигнал є найпоширенішим. Він позначає перетин індикатором нульового рівня. У разі якщо перший стовпчик розташовується нижче нульового рівня, а другий - вище, то це є явним закликом до здійснення покупок. Якщо ж перший стовпчик розташовується над нульовою лінією, а другий під, то це сигнал до скоєння продажів.

awesome-oscillator-opisanie

Як вже було сказано раніше, індикатор AO рекомендується використовувати на таймфреймах від H4, в іншому випадку може виникнути плутанина, що, в свою чергу, призведе до здійснення неправильних угод. Індикатор відмінно підходить для ведення середньостроковій торгівлі.

Переваги AO індикатора

Головна перевага даного індикатора полягає в тому, що він не перемальовує свої показання, що дуже зручно для трейдера. Також до позитивних властивостей можна віднести і його універсальність. Адже спочатку даний інструмент прославився на фондовому ринку і лише через якийсь час став використовуватися на Форекс.

недоліки

Головний мінус індикатора Awesome Oscillator - невеличке запізнення, що не дозволяє використовувати його на коротких таймфреймах. Якщо уважніше придивитися до індикатора, то ви помітите, що перетин нульової лінії відбувається набагато пізніше, а сигнали виникають тоді, коли ціновий рівень почав упевнений рух в певному напрямку. Саме з цієї причини даний інструмент не підходить для трейдерів, які обрали для себе короткострокову торгівлю.

Сподіваюся, індикатор ат опис допоможе вам у збільшенні вашого прибутку на ринку Форекс. Але зациклюватися тільки на цьому інструменті не варто, його можна використовувати для складання своєї власної і ефективної торгової стратегії.