Стратегія роботи на бінарних опціонах avalanche

стратегия работы на бинарных опционах

Стратегія роботи на бінарних опціонах Аваланч (лавина) трендова, з використанням смуг Боллинджера і експоненційних ковзають середніх, так би мовити the trend is your friend. Ця стратегія підходить для всіх активів, хоча за результатами мого тестування на індексах виходило найкраще.

Я вже писав, що стрічки Боллинджера гарні для використання у флеті, тобто коли ринок знаходиться в спокійному стані, але при різкому зростанні або падінні ціни, смуги навколо графіка розширюються і передбачити розворот не представляється можливим:

стратегии трейдеров бинарных опционов

У високоприбуткової стратегії роботи на бінарних опціонах Аваланч ми, навпаки, будемо використовувати смуги Боллинджера як трендовий індикатор, а не розвороту. Всі, хто особисто знайомий з Боллинджер, знають, що найпопулярніший вид його використання - це виловлювання розворотів від крайніх смуг, однак мало хто використовує його для визначення тренда.

Нагадаю, що коли графік знаходиться між верхньою і середньою смугою Боллинджера - це висхідний тренд, між середньою і нижньою - спадний:

успешные трейдеры бинарных опционов без лжи стратегии

Запам`ятавши це властивість, нам залишиться підібрати кілька фільтрів з інших індикаторів, щоб виключити можливість помилкової індикації початку тренда і, що не менш важливо, визначити моменти його закінчення. Фільтрувати я пропоную експонентними легкими середніми з різними періодами. Тут більше підійдуть саме експоненціальні, а не звичайні тому вони більш чуйно реагують на зміну тренда.

Налаштування стратегії роботи на бінарних опціонах Avalanche

  • Візьмемо таймфрем дослідження 5 хвилин, для покупки опціонів з експірації 30-60 хвилин вперед від сигналу;
  • Накладаємо смуги Боллинджера через indicators плюс bolinger bands;

бинарные трейдеры успешные стратегии

  • Тепер накладемо експоненціальні ковзаючі середні. Натискаємо indicators і вибираємо Moving Average Exponential;
стратегии трейдинга бинарными опционами
  • Проводимо цю операцію 3 рази, тому що нам знадобиться 3 таких індикатора. Тепер міняємо їм кількість досліджуваних періодів. Щоб змінити цю установку, потрібно натиснути на значок шестерінки праворуч від назви бінарного індикатора і ввести період дослідження в рядок lenth.

Перша EMA (експоненціальна змінна середня) зелена c періодом 14,

Друга EMA червона з періодом 21,

Третя EMA синя з періодом 50.

Отримуємо таку картину:

стратегии бинарными опционами

Умовами для покупки call опціону в стратегії роботи на бінарних опціонах Аваланч будуть:

  • Зелена EMA з періодом 14 повинна знаходиться над червоною EMA c періодом 21;
  • Червона EMA c періодом 21 повинна знаходиться над синьою ЕМА з періодом 50;
  • Синя ЕМА з періодом 50 не виходить за стрічку Боллінджера.
стратегии для трейдеров бинарными опционами

Умовами для покупки put опціону в бінарній стратегії Аваланч будуть:

  • Зелена EMA з періодом 14 повинна знаходиться під червоною EMA c періодом 21;
  • Червона EMA c періодом 21 повинна знаходиться під синьою ЕМА з періодом 50;
  • Синя ЕМА з періодом 50 не виходить за стрічку Боллінджера.

стратегия работы для трейдеров

Чи не найскладніша стратегія роботи на бінарних опціонах, якщо не давати собі заплутатися в кольорах і лініях. Хочу зазначити, що момент, коли тренд посилюється або затухає, наочно можна відстежити по смугах Боллинджера. Сигнали для бінарних опціонів краще розглядати при розширенні смуг, тому що ви отримуєте додаткову індикацію посилення тренда. Саме це властивість індикатора Боллинджера відрізняє бінарну стратегію Аваланч від інших трендових стратегій зі легкими середніми.

Прочитати про інші неодноразово перевірені бінарні стратегії ви можете у відповідному розділі мого сайту. Чекаю ваших запитань. До речі, цю стратегію я також використовую для аналізу графіків при видачі безкоштовних сигналів для бінарних опціонів.