Авто-рестарт metatrader4 при втраті зв`язку

Всім знайомий тренькает звук, який видає термінал Metatrader 4 при втраті зв`язку. Через пару секунд, іноді хвилин, зв`язок відновлюється і програма продовжує нормальну роботу. Але іноді термінал після втрати зв`язку «тупить» і допомогти може тільки його перезавантаження. Якщо ви в цей момент перебуваєте поруч з комп`ютером, то все ок. А якщо у вас на рахунку працює радник, причому термінал встановлено на VPS-сервері, то така ситуація може призвести до великих втрат… Як бути? Як підстрахувати себе і свій рахунок від подібного форс-мажору? Відповідь є.

І називається він MT4 AutoRestart. Цей скрипт призначений для автоматичного перезапуску Metatrader4 при виявленні проблем зі зв`язком, також він здатний посилати повідомлення по e-mail. Безліч налаштувань допоможуть уникнути зайвих перезавантажень в ситуаціях, коли зв`язок відновлюється сама собою через кілька секунд.

установка

MT4 AutoRestart виконаний у вигляді радника, тому встановлюється так само як і будь-який інший торговий експерт (див. Як встановити форекс радник). Прикріплюємо радник до графіка будь валютної пари, на будь-якому таймфрейме.

Опис налаштувань MT4 AutoRestart

Примітка: зверніть увагу, що налаштування радника можна змінити тільки в момент установки на графік, тому щоб щось поміняти потрібно спочатку видалити експерт з графіка і прикріпити його заново.

WarnAfterSeconds - через скільки секунд після втрати зв`язку відсилати повідомлення і / або перезавантажувати термінал

SendEmail - вклвикл повідомлення на пошту

RestartMT4OnProblems - вклвикл автоматичну перезавантаження MT4 при виявленні проблем зі зв`язком

Безліч брокерів виробляють на вихідних профілактичні роботи, при яких втрачається зв`язок терміналу з сервером, щоб зайвий раз не робити авто-перезавантаження в період уїк-ендів, ми можемо налаштувати в радника години роботи нашого брокера (всі настройки часу засновані на годиннику комп`ютера, на якому встановлений термінал, - на час брокера не звертаємо уваги):

BrokerOpensOnDayOfWeek - ставимо число 0 (неділя) або 1 (понеділок), в залежності від того в який день по годинах комп`ютера відкривається наш брокер.

BrokerOpensAtHour - годину відкриття торгівлі брокера

BrokerOpensAtMinute - хвилини відкриття торгівлі брокера (додаток до першої години)

BrokerClosesOnDayOfWeek - ставимо число 5 (п`ятниця) або 6 (субота), в залежності від того в який день по годинах комп`ютера закривається наш брокер.

BrokerClosesAtHour - годину закриття торгівлі брокера

BrokerClosesAtMinute - хвилини закриття торгівлі брокера (додаток до першої години)

Також доступні настройки для тексту email-повідомлень.

Примітка: щоб пристрій попередив на пошту, потрібно заздалегідь налаштувати їх, запустивши файл RestartMT4.exe (знаходиться в папці expertslibraries). Підтримуються пошта Gmail і Yahoo.

Завантажити MT4 AutoRestart

Скачать советник MT4 AutoRestart

Важливо! Нюанси установки в нові білди Metatrader 4