Авто-менеджмент позицій в metatrader 4

Спочатку я хотів викласти універсальний радник-менеджер з безліччю функцій, але перевіряючи його на практиці, я помітив, що він не завжди виконує потрібні дії при дотриманні условій.Поетому вирішив поділитися тим, чим користуюся сам, -Набір радників, кожен виконує тільки певні функції, але робить це чітко і без ошібок.Ведь найчастіше звичайному користувачеві потрібні всього кілька потрібних саме йому опцій.

Примітка 1: опис налаштувань для кожного радника є в архіві.

Примітка 2: Для ДЦ з 5-ти значним котируванням, до налаштувань кількості пунктів потрібно додати 0.

Примітка 3: час працював радником налаштовується за часом в терміналі.

список експертів

e-CloseByLossOrProfit - Радник закриває всі позицій при досягненні загального за рахунком заданого рівня збитку або прибутку в валюті депозиту. Крім того, цей радник може ще й видалити відкладені ордери.

e-CloseByPercentProfit - Радник закриває всі позицій при досягненні загальної за рахунком прибутку, вираженої в відсотках від поточного балансу або при збільшенні загального за рахунком збитку вище заданого відсотка щодо балансу рахунку. Крім того, цей радник може ще й видалити всі ордера і закрити термінал, щоб після фіксації прибутку або збитку більше жоден радник не зміг торгувати.

e-CloseByProfit - Радник закриває всі позиції при досягненні ними загального заданого рівня прибутку або збитку в пунктах. При розрахунку профіту для кожної відкритої позиції радник враховує тільки різницю між ціною відкриття позиції і поточною ціною. Розміри лотів на розрахунок профіту не впливають.

e-CloseByProfitPosInCurrency - Радник закриває тільки ті позиції, у яких профіт в валюті депозиту перевищив деякий заданий значення.

e-CloseOnTime - Хочете закрити всі позиції в певний час? Цей радник Вам допоможе. Особливо це зручно, коли необхідно відлучиться або під час сну.

e-MoveSLTPbyMouse - Радник призначений для переміщення за допомогою миші цінових рівнів StopLoss і TakeProfit відкритих позицій. При роботі з цим радником передбачається ручне відкриття позицій і ручна первісна установка цінових рівнів StopLoss і TakeProfit. А далі радник для кожної відкритої позиції створює по дві горизонтальні лінії, жорстко пріязанние до цінових рівнів StopLoss і TakeProfit. Після створення цих ліній радник починає стежити за їх положенням на графіку. Якщо за допомогою миші перемістити якусь лінію, то радник відразу ж відповідним чином змінить ціновий рівень, до якого прив`язана Переміщена лінія. При закритті позицій і при видаленні радника з графіка він сам видаляє свої лінії. Якщо який-небудь з цінових рівнів не заданий, то відповідна лінія радником нічого очікувати встановлено.

e-MovingInWL - Радник призначений для переміщення стопа відкритих позицій в безубиток при досягненні ними певного заданого рівня профіту. Якщо параметр ShowComment = True, то радник для кожної позиції буде виводити значення поточної ціни і значення стопа (ціновий рівень і значення в пунктах).

e-MovingInWL2 - Радник призначений для переміщення стопа відкритих позицій в безубиток при досягненні ними певного заданого рівня профіту. Головна відмінність радника e-MovingInWL2 від його старшого брата e-MovingInWL полягає в наявності двох додаткових параметрів: AllSymbols і Magic, які дозволяють більш гнучко вибирати відслідковують позиції.

e-MSound - призначений для спостереження за ходом інструменту. Стеження виконується в двох напрямках (вгору / вниз) і за двома відстаням, конкретні значення яких настроюються в параметрах. Як тільки інструмент проходить довжину маршруту, лунає звуковий сигнал. Це дуже зручно - отримувати інформацію про те, що інструмент пройшов, наприклад, 30 пунктів вгору або вниз.

e-News-Lucky $ - У призначений час радник виставляє стопові ордера BuyStop і SellStop. Відстань установки ордерів від поточних ринкових цін настроюється. Якщо при відкритті нового бару жоден ордер не спрацював, то радник їх модифікує. Пересуне, щоб вони знову опинилися на потрібній відстані від ринку. Таким чином, поточний таймфрейм визначає частоту модифікації не спрацювали ордерів. Треба кожні 5 хвилин, ставте радник на М5. Треба кожну годину, ставте на Н1. При спрацьовуванні одного ордера інший видаляється. Позиція закривається або по стопу / Тейку, або у встановлений час.

e-OCO - Радник One Cancel Others - Один скасовує інші. Спрацьовування одного ордера призводить до скасування інших ордерів. Радник стежить за появою будь-якій позиції (операція OP_BUY або OP_SELL) в терміналі. Позиція може з`явитися або після входу по ринку, або після спрацьовування відкладеного ордера. Як тільки позиція з`являється, так відразу ж радник видаляє всі ордера (операції OP_BUYLIMIT, OP_BUYSTOP, OP_SELLLIMIT і OP_SELLSTOP). Радник «бачить» ордера і позиції тільки поточного символу. Ордери та позиції чужого символу він проігнорує.

e-OpenByTime - Ваша стратегія, Ваш попередній аналіз ринкової ситуації пропонують Вам здійснити операцію в конретно час. А якщо такі входи нечасті, то будь-який з них буде особливо шкода пропустити через який-небудь дурниці, типу пробки на дорогах або будь-який інший фізичної неможливості перебувати поруч з комп`ютером. Радник e-OpenByTime Вам допоможе. Ставте його на будь-яку кількість інструментів і на будь-які таймфрейме. Для кожного з примірників встановіть своє, потрібне Вам час спрацьовування в параметрі TimeTrade, параметром Sell задайте напрямок угоди. І будьте впевнені, якщо раднику не завадить відсутність зв`язку з торговим сервером, то він обов`язково відкриє позицію. Інтервал часу, протягом якого радник намагатиметься відкрити позицію обмежений параметром Duration.

e-ScreenShot - на початку кожного бару робить скріншот поточного графіка. Наприклад, якщо радника поставити на M5, то скріншоти будуть робитися кожні 5 хвилин. Якщо у Вас є індикатори, який Ви підозрюєте в підглядання, в підтирання і інших «хитрощі», то цей радник допоможе Вам підловити хитруна, не витрачаючи на цю процедуру занадто багато часу. Просто поставте індикатор на потрібний графік, причепіть до цим же графіком наш радник e-ScreenShot і через енну кількість часу вивчайте скріншоти в папці… expertsfiles.

e-SOTrailing - Цей радник призначений для тих, хто ловить розвороти стоповими ордерами. Вся тактика роботи в цьому випадку зводиться до виставлення степових ордерів на деякій відстані від ринку і їх переміщенню слідом за ціною. Важливий момент: ордера підтягуються до ціни, тобто переміщаються тільки, якщо ціна пішла від ордерів. Від ціни ордера не тікають. Саме цим і займається радник e-SOTrailing - тралить стопові ордера.

e-SoundWorkOrder - Цей радник просигналить Вам при спрацьовуванні відкладеного ордера. Встановлювати радник потрібно тільки на один графік, і він буде стежити за всіма Вашими ордерами, на всіх інструментах. Як тільки якийсь із ордерів спрацює, радник тут же подасть звуковий сигнал.

e-Trailing2 - Підтримує два види трала: простий (параметр TSProfitOnly = False), тобто відразу ж після відкриття позиції підтягується стоп на розмір трала і профіт-трейлінг (параметр TSProfitOnly = True), при якому стопи рухаються тільки після перевищення профіту пози над розміром трала. Вішати радник можна як тільки на один будь-який графік (AllSymbols = True), так і на кілька (AllSymbols = False).

e-VTrailingByProfit - Радник призначений для віртуального супроводу методом простого трейлинг сукупної торговельної позиції по її сумарному профітом в валюті депозиту. Під сукупною позицією розуміється одна і більше позицій по одному або декільком торгових інструментів. Слід мати на увазі, що реальні стопи радник не ставить. Рівень стоп-профіту тримається «в умі». У радника реалізований відбір позицій по найменуванню торгового інструменту, за типом торгової операції (Buy / Sell) і за ідентифікатором позицій (MagicNumber).

завантажити

Важливо! Нюанси установки в нові білди Metatrader 4

джерело