Авторські стратегії для бінарних опціонів - плюс і мінуси

Авторские стратегии для бинарных опционов

Авторські стратегії для бінарних опціонів - це в більшості випадків платні продукти, які творці просувають в середовищі трейдерів за допомогою мережі Інтернет. У чому їх переваги? Як визначити дійсно вартий проект від поставленого на потік створення одноразових торгових стратегій, які не витримують критики і не проходять тестування в момент виходу в світ?

Авторські стратегії для бінарних опціонів - що це таке?

Авторські стратегії для бінарних опціонів

Авторські стратегії - унікальна розробка, торговий алгоритм, який не має аналогів на валютному ринку. Доступ до подібних систем зазвичай надається на платній основі. Автор повинен надавати підтримку клієнтам як в технічному плані, так і з інших питань. Хороша торгова стратегія для бінарних опціонів - це не просто набір вказівок, коли і які дії потрібно зробити для входу в ринок, але і докладна інструкція, яка пояснює, чому потрібно зробити саме так.

Дуже часто в Інтернеті зустрічаються авторські стратегії, що складаються з набору індикаторів і короткого опису, як інтерпретувати їх сигнали. Трейдер змушений довірити свої гроші автору практично наосліп, при цьому розуміння, чому підібрані саме такі інструменти, у нього не буде. Якщо ви натрапили на таку стратегію, краще пошукати альтернативні варіанти. Найкращим варіантом авторської стратегії для бінарних опціонів буде надання творцем повного комплексу послуг, починаючи від навчання, закінчуючи постійною підтримкою. У таких випадках автор організовує щось на зразок закритого клубу, куди допускаються тільки передплатники, які оплатили участь. В рамках цієї спільноти проводиться навчання, вебінари, покупці отримують зворотний зв'язок і відповіді на свої питання, а також комплекс технічних засобів, необхідних для роботи торгової системи. В рамках такого підходу нові покупці можуть дізнатися відгуки про проходження курсу від колишніх учнів.

Переваги і недоліки

Основною перевагою авторської стратегії для бінарних опціонів є її ефективність і прибутковість при правильному виборі творця. Такі торгові системи нескоро потрапляють в безкоштовний доступ, оскільки в цьому немає зацікавленості у самих учнів, а значить, стратегія буде ще довгий час працювати на ринку, поки не стане надбанням громадськості.

Також до плюсів авторської стратегії варто віднести процес навчання, в ході якого трейдер навчиться розуміти ринок і зможе визначати його рушійні сили. У разі самостійного опанування основ технічного аналізу на це піде набагато більше часу і грошей. Знову ж, купивши неякісну систему у шахрая, всіх цих переваг ви не побачите. До вибору наставника тому варто поставитися з усією відповідальністю.

Як недолік авторської стратегії для бінарних опціонів можна відзначити залежність трейдера від творця. Як правило, хороші торгові системи - це результат роботи кількох програмістів, трейдера і інших партнерів, які постійно вдосконалюють і розвивають проект. Якщо авторський алгоритм містить унікальні компоненти (індикатори), а найчастіше саме так і буває, трейдер змушений оплачувати підписку постійно, оскільки втратить доступ до робочих інструментів. Втім, це зовсім неважливо, якщо система дозволяє заробляти гроші, але ризик, що автору набридне його дітище, і він припинить їм займатися, все ж залишається.

Приклади безкоштовних авторських стратегій для БО

Авторської стратегією для бінарних опціонів прийнято називати мало не будь-яку торговельну систему, у якій є творець, але під цю категорію підходить абсолютно будь-який продукт, оскільки він не є результатом народної творчості, а має конкретного автора. Наведемо приклади декількох авторських систем, безкоштовно викладених в Мережу. Перш ніж почнете тестувати продукт на реальному рахунку, виберіть надійного брокера. Під ці критерії підходить компанія OlympTrade.

три свічки

Суть стратегії полягає в купівлі опціону на розворот тренда в бік зміни тенденції. Для того щоб увійти в ринок, необхідно дотримання наступного умови. Ціна фінансового інструменту рухається в будь-якому тренді, який чітко простежується на графіку навіть візуально. На піку зростання для висхідної тенденції і на дні падіння для низхідній утворюються дві поспіль свічки, спрямовані в протилежну основному тренду напрямку, необхідно купувати опціон в ту ж сторону, що і розворотні свічки. Приклад реалізації такої стратегії показаний на малюнку нижче.

три свічки

Стратегія на чистому графіку

Наступна стратегія досить проста і зрозуміти її зможе навіть абсолютний новачок на ринку бінарних опціонів. Торгівля ведеться на таймфрейме Н1 з таким же терміном експірації. Аналіз проводиться на двох часових періодів - денному і часовому. На старшому таймфрейме ми визначаємо глобальний тренд. Якщо провести межу зліва направо на графіку, вона буде мати чіткий нахил і кут в районі 45 градусів. При слабкому трендовом русі вступати в гру не варто.

На денному графіку нам необхідно запам'ятати колір і напрям останньої свічки. Якщо воно збігається з головною тенденцією, торгувати можна. В іншому випадку потрібно шукати іншу валютну пару. Після цього слід перейти на часовий таймфрейм і оцінити рух на ньому, а точніше дві останні свічки. Остання повинна бути спрямована в бік основного тренда. Передостання - в протилежну. Купувати опціон потрібно в бік тенденції після закриття останньої свічки з терміном експірації в одну годину. З великою часткою ймовірності ціна продовжить рух в основному напрямку. Так це виглядає на графіку.

Стратегія на чистому графіку

На денному графіку домінує висхідний тренд. На годинному таймфрейме відмічені червоним прямокутником свічки, за якими система спрацювала в плюс. В цілому 2 з 3 угод приносять прибуток.

Авторські стратегії для бінарних опціонів мають свої плюси і мінуси, але при правильному виборі торгової системи зможуть стати для трейдера стабільним і ефективним інструментом, що приносить гарний прибуток.

Пам'ятайте, що прибутковість торгівлі дуже сильно залежить від обраного вами брокера!