Aroon індикатор відрізняється високою надійністю і простотою в застосуванні

aroon-indikator

Aroon індикатор прекрасно підходить як для початківців, так і для професійних трейдерів. Він дозволяє з досить високою точністю виявляти локальні мінімуми і максимуми цінового рівня, що, в свою чергу, дозволяє знаходити оптимальні моменти для входу в ринок.

Цей індикатор був спеціально створений для того, щоб заздалегідь визначати зароджуються тенденції на Форекс, а також напрямок цінового графіка. Основний принцип роботи цього індикатора полягає в виявленні змін в панівної тенденції.

Aroon індикатор Особливості установки

Aroon індикатор завантажити абсолютно безкоштовно, за допомогою посилання розміщеної ніже.Затем необхідно скопіювати файл з скачав архіву і встановити його в каталог даних Метатрейдер 4. Після цього слід закрити і заново запустити торговельну платформу.

На наступному етапі необхідно вибрати відповідну валютну пару і тайм-фрейм і перенести на графік індикатор. Після цього перед вами з`явиться вікно налаштувань індикатора Aroon. Як виглядає це вікно, ви можете побачити на зображенні, розміщеної нижче.

aroon-indikator-skachat

Цей індикатор має три основні параметрами, які можна налаштувати:

  1. Характеристика AroonPeriod дає можливість задати кількість барів, застосовуваних для виявлення мінімального і максимального значення цінового рівня.
  2. Характеристика MailAlert дозволяє налаштувати візуальні сигнали.
  3. Характеристика SoundAlert відповідає за настройку звукових сигналів.

Безпосередньо після запуску індикатор точно визначить поточний стан на ринку: спадний, висхідний тренд або консолідацію. Вся необхідна інформація з`являється у вікні інструменту. Як виглядає це вікно, ви можете дізнатися на розташованій нижче зображенні.

aroon-indikator

Індикатор включає в себе дві основні лінії:

  1. AroonUp володіє синім відтінком і є відображенням числа періодів, які пройшли після того, як на графіку виник ціновий максимум.
  2. AroonDown володіє червоним відтінком і є відображенням числа періодів, які пройшли після того, як на графіку з`явився новий мінімум цінового рівня.

Межі індикатора розташовуються в діапазоні від 0 до 100 відсотків, який розділений на три частини 30%, 50% і 70%. Найвищі значення індикатора Aroon є свідченням високого значення AroonUp і низького значення для AroonDown.

Особливості роботи індикатора Aroon

Принципи функціонування цього інструменту можна розглянути на докладному прикладі. Якщо в перший день аналізованого періоду з`явився максимум цінового рівня, то значення AroonUp становить 100%. За умови, що ціновий рівень не створив новий ціновий рівень, показник AroonUp буде поступово став знижуватися на значення, яке можна розрахувати за формулою:

A = (NH) / N) * 100

N - аналізований період.

H - кількість діб, що пройшли після того, як сформувався максимум цінового рівня.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Якщо в певний момент сформується новий локальний максимум цінового рівня, то значення AroonUp знову становитиме 100%.

Точно за таким же принципом розраховується і значення AroonDown.

Читаємо - відео навчання форекс онлайн відео

Використання індикатора Aroon

Цей індикатор в змозі видавати три сигналу. Перший вид сигналу відображає крайні значення вартості активу. У цей момент лінії у вікні індикатора розташовуються в протилежних діапазонах, що є свідченням того, що в даний момент на графіку панує висхідний або спадний тренд.

Явною ознакою панування ведмежого тренда є ситуація, коли AroonUp розміщується під 30-процентним рівнем, а AroonDown над 70-відсотковим. При бичачому тренді розташування ліній має бути протилежним тому, що описано вище. Якщо ж лінія AroonUp розташовується в районі 50-відсоткової позначки, то можна сміливо говорити про те, що бичачий тренд втрачає силу і незабаром ціновий рівень може змінити напрямок руху.

Другий тип сигналу являє собою паралельне розташування ліній індикатора і свідчить про те, що присутня на графіку тенденція зміцнюється.

aroon-indikator

Третій вид сигналу являє собою перетин ліній індикатора, що, в свою чергу, є свідченням присутності довгострокової тенденції на використовуваному графіку. Подібна ситуація виникає або через зниження AroonUp, або через підйом AroonDown, що відповідає довгостроковому бичачому або ведмежому тренду.

Якщо лінія AroonUp перетинає 30-відсоткову позначку низу до верху, а AroonDawn починає рух їй на зустріч, то в момент їх перетину рекомендується створювати ордер на придбання валюти. При цьому, головне переконатися в тому, що перетин ліній розташовується між 30 і 70-відсотковими відтінками. Ордери на продаж рекомендується створювати в тому випадку, якщо перетин ліній відбувається при зворотних умовах.

Наочно побачити, за яких показаннях індикатора слід відкривати ордера, ви можете на розташованій нижче зображенні.

aroon-indikator

Здійснювати закриття відкритих раніше ордерів рекомендується в момент, коли AroonUp досягне верхньої межі, або якщо лінії знову перетнуться в зворотній послідовності. Якщо тренд рухається стабільно, то ордера можуть залишатися відкритими досить довго.

Переваги та недоліки Aroon

Серед величезної кількості переваг даного індикатора необхідно відзначити наступні:

  1. Високий рівень надійності. Цей індикатор видає неправдиву інформацію дуже рідко.
  2. Можливість визначити напрямок і силу сформованого на ринку тренда, але і заздалегідь дізнатися, коли відбудеться його розворот.
  3. Стабільна робота, а також інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, на освоєння якого потрібна мінімальна кількість часу.

На жаль, цей індикатор має і деякі недоліки. Основним мінусом індикатора Aroon є невелике запізнення при виникненні на ціновому графіку різких змін. Для того, щоб позбутися від негативних наслідків, викликаних цим недоліком, рекомендується використовувати Aroon в парі з іншими інструментами, призначеними для проведення технічного аналізу.