Argoguardian - утиліта, яка буде тримати ваші страх і жадібність під жорстким контролем

Форекс радник захисник депозиту

Ви відкриваєте угоду, задаєте стоп-лосс в розмірі 3% від депозиту, все за підручником. Ціна йде проти вас, ви вирішуєте пересунути стоп, а потім ще раз і ще… І в підсумку запланований збиток в 3% стає збитком в 20%. Знайоме?

Або радник, з`їжджає з котушок і, через системної помилки відкриває угоду без стопа. А на наступний ранок ви виявляєте, що ціна пішла кудись далеко проти вашого ордера…

Давайте визнаємо: нам всім не вистачає суворого негра з дубиною, який буде бити по руках, коли ми здійснюємо дурниці на рахунку. Однак, можна боротися з психологічними проблемами за допомогою технологій.

Сьогодні мова піде про радника-помічника ArgoGuardian від наших друзів з ArgoLab, який не дасть вам ризикувати даремно, а також допоможе побороти жадібність щодо профіту.

Типова поведінка трейдера

Типова поведінка трейдера при осіданні

Як завжди поводяться форекс трейдери при осіданні? Розглянемо типову ситуацію. Наприклад, ви вирішили торгувати з ризиком в 3% на депозит. Ви відкриваєте позицію на бай, але ціна починає йти в зворотному напрямку і вже знаходиться близько стопа. У цей момент вам приходить «геніальна» ідея, чому б не прибрати стоп-лосс, на випадок якщо вам пощастить і ціна все-таки розгорнеться. Природно, цього як правило не відбувається і цілком прийнятний збиток в 3% перетворюється в усі 10%, а то і 20%. На жаль, ця проблема стосується не тільки новачків, а й просунутих трейдерів.

Поведінка трейдера при осіданні

Очевидно, що нам не вистачає контролю. Вся справа в людській природі, з цим нічого не поробиш. Але, чим допомагає радник, так це тим, що бере на себе обов`язки по обмеженню збитків на вашому рахунку. Ви можете вказувати будь-яке обмеження, в 5%, 10% або 20%. Припустимо ви відкрили позицію і вирішили прибрати стоп-лосс. Тоді радник все одно закриє позиції при досягненні максимального збитку. Тим самим, радник зберігає ваш депозит і, заодно, вчить контролю над втратами.

Робота з радниками і Локірованіе

Іноді буває ситуація, коли кілька різних радників, які працюють на одному рахунку починають конфліктувати. Щоб врятувати себе від різних форс-мажорних ситуацій, ви можете встановити обмеження на максимальний загальний збиток на рахунку, скажімо, в 20%. Після того, як збиток досягне 20% від депозиту, радник закриє всі відкриті позиції. Встановіть прапорець CloseCharts, щоб радник до того ж закривав всі активні графіки, і прапор AutotradeOFF, щоб той віджимав кнопку авто = торгівлі після фіксування прибутку або збитку. Таким чином, торговельна діяльність всіх радників на рахунку повністю блокується і це дозволяє відновити контроль над рахунком.

Також в Argoguardian присутня функція локірованія ордерів. В цьому випадку, замість закриття збиткової угоди, радник буде просто відкривати протилежну. Припустимо, у нас є збиткова позиція на бай. Тоді, радник відкриє позицію селл з тим же об`ємом, фіксуючи тим самим збиток на одному рівні. Звичайно, найскладніше - це вихід з лока. На цей рахунок ведеться багато суперечок. Це велика тема і вимагає окремого обговорення. Користуватися ж локірованіем чи ні вирішувати тільки вам.

установка

Розпакуйте вміст архіву в каталог даних терміналу.

Після того, як радник з`явився у вікні навігатора, запускаємо його, перетягуванням з вікна навігатора на графік.

налаштування argoguardian

Не забудьте вказати в настройках дозволу на торгівлю та імпорт бібліотек.

Дозволи Argoguardian

налаштування радника

  • Logic

Тут потрібно вказати, які пари враховувати і які дії вчиняти після фіксації прибутку або збитків.

Symbols - позиції по яким символам брати до уваги: All - відстежувати просідання по всім символам; ThisSymbol - враховувати тільки поточний символ; MaxDDSymbol - враховувати символ з максимальною осіданням.

Magic - вкажіть тут magic радника, ордера якого ви хочете відстежуючи. В цьому випадку, позиції інших радників не враховуватимуться. Якщо поставити 0, будуть враховуватися тільки ручні ореда, а ордера виставлені автоматом будуть ігноруватися. Для скасування обмежень поставте значення менше нуля.

UseLock - використовувати локірованіе.

AutotradeOFF - віджимати кнопку авто-торгівлі після фіксації прибутку / збитку.

CloseCharts - закривати всі активні графіки після фіксації прибутку / збитку.

  • Target profit

Установка обмеження по прибутку.

TProfit - рівень прибутку в грошах.

TProfitPerCent - рівень прибутку в% від депозиту.

TProfitEquity - конкретне значення Еквіті, при досягненні якого буде зафіксований прибуток.

SendEmailOnTP - повідомляти поштою, якщо був зафіксований прибуток.

  • Stop Loss

Установка обмеження по збитку.

MaxDD - рівень максимальної осідання в грошах.

MaxDDPerCent - рівень максимальної осідання в% від депозиту.

MaxDDEquity - конкретне значення Еквіті, при досягненні якого буде зафіксований збиток.

SendEmailOnSL - повідомляти поштою, якщо був зафіксований збиток.

  • Equity trail

Налаштування трейлинг-стопа.

EquityStartTrial - значення прибутку, після якого починати трейлинг.

RollBackPercent - рівень відкату, після якого радник закриває угоди.

RollBackEquity - значення Еквіті, при якому радник закриває угоди.

  • Email notification

Налаштування повідомлень на пошту.

MaxDD_Email - рівень осідання в грошах.

MaxDDPerCent_Email - рівень осідання в% від депозиту.

MaxDDEquity_Email - конкретне значення Еквіті, після досягнення якого буде відправлено листа.

  • Miscellanea

RefreshSec - частота оновлення в секундах.

MagicLock - magic локірующего ордера.

висновок

Радник argoguardian висновок

Радник ArgoGuardian буде цікавий не тільки новачкам, але і професійним учасникам ринку. Продукт відкриває широкі можливості для експериментів з мартіном і різними сітковим стратегіями. Argoguardian допомагає зменшити час, витрачений на моніторинг графіків. Тому, він буде хорошим помічником для довгострокових трейдерів, які торгують по тренду. Початківцям ж радник допоможе позбутися від людського фактора, а також побороти страх і жадібність.

Приклади застосування радника ArgoGuardian на практиці можна знайти в відео-огляді на початку цього поста.

Завантажити радник ArgoGuardian

завантажити кнопка

Тема на форумі

З повагою, Власов Павло

TradeLikeaPro.ru