Арбітражний радник. особливості застосування

arbitrazhnyj-sovetnik

Арбітражний радник дає можливість практично повністю виключити ймовірність виникнення збитків. За допомогою подібних радників можна вести прибуткову торгівлю незалежно від ситуації на ринку. Можна відкривати ордера як в період флета, так і в момент, коли на ринку присутній яскраво виражений тренд.

Професійні трейдери рекомендують застосовувати арбітражний радник тільки на валютних парах з високою волатильністю.

Арбітражний радник використовує невелику запізнювання оновлень котирувань в різних дилінгових центрах. Різниця в часі поновлення котирувань створюється брокером не спеціально, вона пов`язана, в основному, з технічними причинами.

Стандартна арбітражна угода включає в себе придбання однієї валюти у дилінгового центру за однією ціною і одночасну її реалізацію за вищою вартістю в іншого дилінгового центру. Відкриття ордерів здійснюється лише в тих ситуаціях, коли різниця котирувань валюти в різних дилінгових центрах більше, ніж сума комісії і спреда у обох брокерів.

arbitrazhnye-sovetniki-foreх

Описаний вище спосіб торгівлі прийнято називати класичним арбітражем. Він зазвичай застосовується в тих ситуаціях, коли час від часу котирування у одного брокера оновлюються швидше або повільніше, ніж в іншого. У ситуаціях, коли один брокер завжди оновлює котирування швидше, ніж інший, укладати угоди рекомендується лише у повільного дилінгового центру.

Читаємо - навчання Forex з нуля онлайн

Застосування арбітражного радника

Арбітражний радник в змозі здійснювати в автоматичному режимі цілий ряд функцій, серед яких:

  1. Безперервний моніторинг оновлень котирувань «швидкого» дилінгового центру.
  2. У ситуаціях, коли кореляція між використовуваними валютами складає близько ста відсотків, радник автоматично створює два різноспрямованих ордера.
  3. Як тільки різниця котирувань перевищить спред обох брокерів, радник створить ордер в напрямку «швидкого» дилінгового центру.

Практично всі арбітражні радники Форекс дають можливість застосовувати систему «нульових трикутників». Цей метод полягає у веденні одночасних торгів на трьох валютних парах. Наприклад, в один і той же час створюється довгий ордер на парі євро / японська ієна, коротка - на парі долар / японська ієна і довгий - на парі євро / долар. У подібних ситуаціях радник самостійно проводить розрахунок лота за кожним з відкритих ордерів для отримання більш збалансованої позиції.

Незважаючи на те, що на перший погляд описаний вище спосіб торгівлі є невигідним, це далеко не так. У звичайній ситуації відкриття описаних вище ордерів призводить до нульового прибутку, а також збитків у вигляді спреда. Але на Форекс досить часто складається така ситуація, коли через різницю в оперативності оновлень котирувань, такі ордери стають прибутковими. При виникненні подібних ситуацій радники оперативно фіксують прибуток, закриваючи відкриті ордера.

Переваги арбітражного радника

Основна перевага арбітражного радника полягає в тому, що його використання дає можливість звести рівень ризику до нуля. Також серед переваг подібних радників слід відзначити те, що вони дають можливість торгувати як при сильному тренді, так і на горизонтальних ділянках графіка.

arbitrazhnyj-sovetnik-skachat

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Недоліки арбітражного радника

Серед недоліків подібних радників слід відзначити те, що вони досить сильно залежать від ковзання і реквот. Досить часто відбуваються ситуації, коли укладення угоди здійснюється за ціною, яка відрізняється від ціни запиту. Але в таких ситуаціях радник намагається мінімізувати розмір збитків.

Небезпека реквот полягає в тому, що на одному з дилінгових центрів ордер може просто не відкритися, так як брокер не відповідає на їх посилають запити. Для того, щоб знизити ймовірність подібних ситуацій, арбітражний радник обмежує число посилаються запитів на відкриття ордера.

Якщо ви вирішили використовувати арбітражний радник, то слід пам`ятати, що торгівля в певних часових відрізках може бути дуже інтенсивною, з цієї причини якщо ваш брокер забороняє піпсовку, ваш рахунок може бути заблокований. Для того, щоб цього уникнути, рекомендується встановити в радник мінімальну тривалість угоди.

Арбітражний радник EA-ARB

EA-ARB є одним з найпопулярніших арбітражних радників для МТ4. Він самостійно відкриває різноспрямовані відкладені і ринкові угоди. Далі радник стежить за напрямком руху цінового рівня і закриває угоди, відкриті проти тренда, одночасно відкриваючи нові ордера в напрямку тренда.

Цей арбітражний радник викачати абсолютно безкоштовно ви клацнувши по посиланню, розміщеної нижче.

Цей радник встановлюється також просто, як і інші подібні програми. Після запуску радника перед вами відкриється вікно налаштувань. Як воно виглядає, ви можете побачити на картинці, розташованої нижче.

arbitrazhnyj-sovetnik

Далі докладно зупинимося на настройках:

  1. Рядок МА1 відповідає за настройку першої ковзної середньої радника.
  2. Рядок MA2 відповідає за настройку другий ковзної середньої радника.
  3. Рядок UP-Level дозволяє задати верхній рівень.
  4. Рядок Down-Level дає можливість задати нижній рівень.
  5. У рядку Inverse ви можете задати інверсію створюваних ордерів.
  6. У рядку Lots прописується розмір лота.
  7. У рядку ID вказується унікальний номер радника.

Якщо ви є початківцем трейдером, то не рекомендується міняти початкові настройки радника, так як вони є придатними для ведення успішної торгівлі на Форекс.

Перш ніж використовувати описаний вище арбітражний радник для торгівлі на реальні гроші, рекомендується спочатку потренуватися на демо-рахунку. Навчившись грамотно використовувати арбітражний радник для торгівлі на Форекс, ви зможете звести ймовірність появи збитків до мінімуму і отримувати при цьому істотний прибуток.