Застосування індикатора рівні Мюррея

urovni-myurreya

Рівні Мюррея відрізняються високою ефективністю, але застосовуються трейдерами дуже рідко через незнання правил їх використання. Якщо трохи розібратися в роботі даного індикатора, то можна істотно збільшити успішність ведення торгів на ринку Форекс.

Рівні Мюррея були створені на основі теорії Ганна, який вважається генієм ринку. Цьому успішному трейдеру вдалося точно передбачити дату закінчення 1-ї світової війни, результати виборів в Америці, з таким же успіхом він пророкував зміни на валютному ринку. Якщо строго дотримуватися його теорії, то можна значно збільшити прибуток на ринку Форекс.

Рівні Мюррея. Плюси і мінуси

Головним інструментом даного індикатора є квадрат 8х8. Дана фігура є складною в застосуванні, але розібравшись в правилах її використання, можна вигідно застосувати ці знання в своїх цілях. Головний мінус системи полягає в її віддаленості від ринку. Найскладніше у використанні квадрата полягає в його правильному розташуванні, а саме у визначенні початку і кінця тренда.

Рівні Мюррея працюють тільки в разі наявності на ринку циклічних коливань, звідси і випливає ще один мінус, так як виявити на ринку циклічність не так вже й просто.

Головна перевага інструменту полягає в можливості використовувати його на будь-якому ринку і в будь-який час. За допомогою ліній виділяють 8 основних і 4 додаткових рівнів. Правильно розподіливши рівні на графіку, значно полегшується прогнозування поведінки тренда.

Іншими словами, рівні Мюррея є дуже складними у використанні, але якщо навчитися правильно їх використовувати, то можна непогано збільшити свій капітал. Навчившись їх використовувати, можна з високою точністю передбачати напрямок тренда.

Читати - форекс навчання нуля

Що являють собою рівні Мюррея

Рівні Мюррея відображаються на графіку у вигляді ліній, кожна з яких має своє значення.

  • Крайні лінії прийнято називати остаточними лініями опору. За межі цих ліній ціна практично ніколи не виходить.
  • Рівень 7/8 це слабкий рівень розвороту. На нього варто звернути увагу в тому випадку, якщо на ціновому рівні відбувся різкий стрибок. У разі якщо тренд зупинився біля цієї лінії, то є велика ймовірність того, що він різко розвернеться і попрямує вниз. Якщо ж зупинки не було, то ціна сміливо продовжить свій напрямок до крайньої лінії 8/8.
  • Рівень 1/8 це слабкий рівень, аналогічний і симетричний рівню 7/8. Якщо на ціновому рівні відбувся різкий стрибок, а тренд зупинився біля рівня 1/8, то є великий шанс того, що ціна розвернеться і піде вгору. У разі якщо зупинки не було, то тренд продовжить свій рух до вкрай лінії 0/8.
  • Рівень 2/8 є подібним рівнем 6/8. Вони пророкують можливий розворот тренда. Ці рівні є дуже сильними і поступаються в цьому тільки рівню 4/8.
  • Рівень 5/8 позначає верхній діапазон торгівлі. Початок торгів рекомендується здійснювати в момент знаходження ціни в діапазоні рівнів 3/8 і 5/8. Якщо ціна певний час коливається трохи вище рівня 5/8, то рекомендується відкривати в цей момент угоди на покупку, так як незабаром ціна повинна прямувати вгору. Якщо ціна призупинилася нижче цієї лінії, то варто створювати угоди на покупку, так як незабаром тренд попрямує вниз.
  • Рівень 3/8 це нижній рівень торгового діапазону. Тренд, що знаходиться нижче за цю позначку і прагне вгору, навряд чи подолає цей рівень. Якщо ціна все-таки подолала цей рівень і протягом 10-12 днів перебуває вище, то наступні 43,75% часу тренд буде перебувати між рівнями 3/8 і 5/8.
  • Рівень 4/8 виступає в ролі підтримки, якщо ціна знаходиться вище, і опору, якщо ціна розташовується нижче нього.

Як встановити рівні Мюррея

Рівні Мюррея завантажити ви можете абсолютно безкоштовно, скориставшись посиланням, розташованій нижче, так як даний індикатор знаходиться у вільному доступе.Затем вам буде потрібно встановити вміст скачав архіву в каталог даних вашої торгової платформи Метатрейдер 4.

На наступному етапі необхідно перенести індикатор рівні Мюррея з вікна навігатора на використовувані валютний графік, після чого перед вами з`явиться вікно налаштувань, таке ж як на розташованій нижче зображенні.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

indikator-urovni-mjurreja

Змінювати початкові настройки індикатора не рекомендується, так як в противному випадку не можна гарантувати його коректну роботу.

Особливості роботи з індикатором рівні Мюррея

urovni-mjurreja-skachat

На розміщеному вище малюнку за допомогою прямокутників зеленого кольору позначені місця, де рівні Мюррея 8/8 пручаються збільшенню цінового рівня. У перший раз після повороту ціни сталася її істотне коригування. Вдруге ціновому рівню вдалося пробити лінію опору, в ролі якої виступав рівень Мюррея 8/8, але все одно перед пробиттям їй довелося виконати коригування аж до рівня 6/8.

Подібна ситуація на ціновому графіку є явним доказом того, що рівні Мюррея прекрасно справляються з роллю лінією опору, так як ціни досить важко подолати ці рівні. Схожу ситуацію можна спостерігати і з рівнем Мюррея 0/8, який виступає в ролі рівня підтримки.

Рівні Мюррея 7/8 і 1/8 є слабшими, але незважаючи на це вони грають досить важливу роль під час проведення технічного аналізу. У більшості випадків ціновий рівень проходить через ці рівні практично непомітно, але під час стрімких коливань, ціна може зупинитися у одній з цих ліній, що буде явним сигналом того, що незабаром може відбутися поворот тренда.

Якщо ціна повернеться під час проходження рівня 7/8, то вона кинеться до рівня 4/8. При грамотному визначенні моменту розвороту цінового рівня у вас з`явиться можливість створити прибутковий ордер в потрібному напрямку. На розташованому нижче малюнку представлена ситуація, коли ціновий рівень при досягненні лінії 7/8 повернувся і почав рухатися до лінії 4/8.

Рівень Мюррея 4/8 є найсильнішим, якщо ціновий рівень розташовується над ним, то він виступає ролі лінії підтримки, а якщо під ним, то в ролі лінії опору. При проведенні аналізу під час флета, цей рівень необхідно ігнорувати.

urovni-myurreya

Рівні Мюррея 2/8 і 6/8 також виконують функції лінії підтримки / опору, але мають значно меншу значимістю, ніж рівні 8/8 і 0/8. Після проходження цих ліній ціновий рівень продовжує свій рух, але якщо присутня невелика корекція, то ціновий рівень може виступити в ролі опору / підтримки.

Ні в якому разі не варто недооцінювати лінії 2/8 і 6/8, так як в деяких випадках вони можуть мати серйозний вплив на зміни цінового рівня. З цієї причини описані вище лінії в обов`язковому порядку необхідно брати до уваги під час проведення аналізу валютного ринку Форекс. Рівні Мюррея 3/8 і 5/8 виступають в якості кордонів каналу, усередині якого розташовується ціновий рівень приблизно половину всього часу. Ситуація, коли ціновий рівень спочатку оттолкнется від однієї межі каналу, а потім від іншої, є сигналом того, що протягом певного часу на ринку пануватиме бічний тренд. Якщо ціна довгий час розташовується над лінією 5/8, то, швидше за все, вона почне рух до лінії 8/8, а якщо протягом тривалого відрізка часу вона буде розташовуватися під лінією 3/8, то найближчим часом вона почне рух до рівня 0/8.

urovni-myurreya

На розташованої нижче зображенні представлено описане вище рух ціни всередині каналу. Рівні Мюррея +1/8, -1/8, а також +2/8 і -2/8 є досить слабкими і зазвичай не застосовуються під час проведення аналізу.