Застосування індикатора Демарк

indikator-demarka

Індикатор Демарк є досить ефективним інструментом, який значно збільшує кількість успішних угод на валютному ринку Форекс. Головна перевага даного осцилятора полягає в правильному визначенні напрямку тренда і його розвороту.

Опис індикатора Демарка

Найчастіше трейдери не приділяють увагу теорії, вважаючи це заняття марною тратою часу. Лише незначна кількість трейдерів не полінувався прочитати книгу Демарка «Технічний аналіз - нова наука». А дарма, адже її автор є відомий на весь світ трейдер, який в своїй книзі детально виклав основні принципи застосування осцилятора Демарка.

Демарк розповідає, яким чином індикатор Демарка здійснює прогнозування зміни цінового рівня в довгостроковому і короткостроковому часовому відрізку. Для ведення короткострокових торгів створена спеціальна тактика, яка дає можливість мінімізувати рівень ризику під час відкриття ордерів. Тактика для довгострокової торгівлі дозволяє максимально точно виявляти напрям довгострокових тенденцій.

Працює індикатор Демарка на основі порівняння ціни за попередній день з поточним. Висока чутливість інструменту дає йому можливість визначати зони ризику, аналізуючи графік за 13 попередніх днів і фіксуючи всю інформацію.

У праці Томаса Демарк приведена точна формула розрахунку, за якою працює індикатор. Для того щоб власними силами виконати розрахунок, слід знайти різницю між максимумом DeMax і мінімумом DeMin вартості для попереднього і теперішнього бару. При цьому, береться до уваги лише ті значення, при якому різниця перевищує поточні дані. Якщо минулий максимум цінового рівня нижче або дорівнює поточної - різниця дорівнює 0. Після цього потрібно дізнатися величину ковзної середньої і розділити це значення на загальну кількість змінних середніх: максимальної і мінімальной.Еще одна перевага даного індикатора полягає в його високій простоті. Якщо він розташовується під відміткою тридцять, то необхідно чекати зміни тренда на бичачий, а якщо над відміткою 70 - на ведмежий. Правильно використовуючи стратегію на основі даного індикатора, можна збільшити його ефективність в 3 рази. За допомогою індикатора можна виявляти помилкові сигнали, використовуючи класичні фігури технічного аналізу: подвійне дно, трикутник і так далі.

Як виглядають описані вище ситуації, ви можете побачити на розташованій нижче зображенні.

indikator-demarka

При використанні даного індикатора слід пам`ятати, що він має один суттєвий недолік, який полягає в тому, що в момент початку нового тренда істотно збільшується ймовірність отримання хибних сигналів.

Успішні трейдери Форекс Росії вважають індикатор Демарка компромісним варіантом між фундаментальним і технічним аналізом. Цей інструмент дозволяє мінімізувати ризики під час ведення торгів на валютному ринку.

Читаємо - форекс навчання статті

Стратегія використання індикатора Демарка

У своїй книзі Демарк надрукував послання до вітчизняних трейдерам, що дозволило звернути їх увагу до створеної ним теорії. Завдяки такому маркетинговому ходу, величезна кількість досвідчених трейдерів почали застосовувати індикатор Демарка, в результаті чого була створена спеціалізована програма під назвою «Метод Демарка».

На сьогоднішній день індикатор Демарка широко застосовується разом з таким інструментом, як REI (індекс розширеного діапазону), який також розробив Демарк. REI в автоматичному режимі проводить порівняння максимальних і мінімальних значень цінового рівня за останні два дні.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Індикатор Демарк дає можливість ефективно відсівати шуми під час визначення тренда, що дає можливість отримувати досить точну інформацію. Для того, щоб бути впевненим в точності одержуваних сигналів, рекомендується використовувати одночасно індикатор Демарка і індикатор Схоластика. При одночасному використанні двох інструментів, схоластик визначатиме тренд, а індикатор Демарка виступатиме в ролі фільтра. Як виглядає використання описаної вище пари індикаторів, ви можете побачити на розташованій нижче зображенні.

indikator-demarka

Запуск індикатора Демарка

Цей індикатор інтегрований в торговельну платформу Метатрейдер 4, знайти його можна в вікні навігатора у вкладці «осцилятора». Де він знаходиться, ви можете побачити на розташованій нижче зображенні.

indikator-demarka

Потім слід перенести індикатор на графік валютної пари, після чого перед вами з`явиться вікно з настройками.

indikator-demarka

У цьому вікні ви можете змінити колір відображення лінії індикатора, а також її період, після чого необхідно натиснути кнопку «Ок».

Далі на ціновому графіку з`явиться вікно з індикатором, як на картинці, розташованої нижче.

indikator-demarka

Як і більша частина осциляторів, індикатор Демарка виглядає у вигляді лінії, яка, пересуваючись між певними рівнями, сигналізує про ситуацію на ринку. Налаштовуючи період індикатора, ви змінюєте його чутливість до зміни цінового рівня.

При зменшенні цієї характеристики інструмент стане більш сприйнятливим до коливань ціни. Це призведе до того, що індикатор видаватиме значно більше сигналів, але при цьому сильно погіршиться їх якість. При збільшенні періоду, сигналів буде значно менше, але вони стануть набагато точніше.

Крім основної лінії, у вікні індикатора присутні ще дві пунктирні, які відповідають позначки сімдесят і тридцять, які необхідні для прийняття рішення на відкриття ордерів.

Якщо ви є початківцем трейдером, то рекомендується не змінювати період індикатора, а використовувати для проведення аналізу налаштувань за замовчуванням.

Думаю, що індикатор Демарка дозволить вам мінімізувати збитки, підказуючи відповідний момент для відкриття ордерів. Перед тим, як застосовувати індикатор для торгівлі на реальні гроші, необхідно спочатку навчитися грамотно його використовувати на демо-рахунку. Сподіваюся, ця стаття допоможе вам у збільшенні вашого прибутку на ринку Форекс.