Застосування бінарного індикатора rsi

rsi-indikator

RSI індикатор широко використовується успішними трейдерами Форекс для проведення аналізу ринку. Цей інструмент дає можливість точно визначати напрямок руху індексу інерції.

RSI індикатор створений на основі концепції, яка стверджує, що будь-який рух цінового рівня є обмеженим за часом і рано чи пізно закінчиться.

Цей інструмент відображається на ціновому графіку в формі згладженої кривої лінії, яка рухається в діапазоні 0-100. Практика показує, що лінія індикатора практично ніколи не стосується кордонів описаного вище діапазону. Як виглядає RSI індикатор, ви можете побачити на малюнку, розташованому нижче.

indikator-rsi-skachat

Цей інструмент відрізняється простотою застосування, але при цьому він має деякі особливості, які в обов`язковому порядку необхідно брати до уваги.

Лінія індикатора змінюється в діапазоні 0-100%, якщо вона розташовується під відміткою 30%, то спостерігається перепроданність ринку, а якщо над відміткою 70%, то можна сміливо стверджувати про перекуленності ринку.

При використанні індикатора RSI слід приділяти особливу увагу всього лише одного важливого параметру, який називається таким числом переходів. Успішні трейдери Форекс рекомендують підбирати значення цієї характеристики в залежності від того, яку саме торгову стратегію ви віддаєте перевагу використовувати.

RSI індикатор. особливості настройки

Бінарний індикатор RSI інтегрований в стандартну торгову платформу Метатрейдер 4, знайти його ви можете, просто зайшовши в директорію «Вставка / індикатор / осцилятори», або в вікні індикатори. Якщо ви не знайшли цей інструмент у своїй торговій платформі, то індикатор RSI завантажити ви можете в мережі Інтернет.

Після того, як ви перенесете RSI індикатор на використовуваний валютний графік, перед вами з`явиться вікно з настройками. У вкладці «Рівні» нічого міняти не потрібно, так як для коректної роботи цілком підходять стандартні параметри. У цій вкладці ви при необхідності можете змінити верхню і нижню межі індикатора, щоб вам було зручніше проводити оцінку перекупленности і перепроданості ринку. Якщо ви не володієте великим досвідом торгівлі, то краще за все залишити настройки в цій вкладці без змін.

binarnyj-indikator-rsi

Далі необхідно зайти у вкладку «Параметри», в ній нас цікавить характеристика «Період». При установці RSI індикатора в цьому рядку стоїть цифра 14, якщо ви є початківцем трейдером і не володієте великим досвідом ведення торгів на валютному ринку Форекс, то змінювати це значення не рекомендується. Професійні трейдери можуть змінювати це значення в залежності від використовуваної ними торгової стратегії. Тут же є рядок «Стиль», в ній ви при необхідності можете змінити візуальні характеристики відображення ліній індикатор на торговому графіку. Змінювати щось у цій вкладці зовсім не обов`язково.

indikator-stochastic-rsi

Вкладка відображення дає можливість вибрати тайм-фрейми, на яких буде з`являтися вікно індикатора. Рекомендується не вносити ніяких змін в цю вкладку.

rsi-indikator

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Читати - відео про форекс навчання безкоштовно

Застосування RSI індикатора

Використовувати цей інструмент досить просто, вам необхідно просто спостерігати за змінами лінії індикатора. У момент, коли вона виявиться над відміткою 70%, то необхідно просто створити угоду на продаж, а якщо вона перебуває під відміткою 30%, то слід створити ордер на покупку.

Професійні трейдери не рекомендує вибирати момент для входження на ринок, виходячи тільки з сигналів RSI індикатора. Для того, щоб отримувати прибуток від ведення торгів на валютному ринку Форекс і уникнути виникнення збитків, необхідно застосовувати RSI індикатор в парі з іншими індикаторами.

Застосування RSI індикатора для визначення тренда

Цей інструмент широко використовується як початківцями, так і професійними трейдерами для визначення пануючого на ринку тренда. Для того, щоб впоратися з цим завданням, потрібно просто поглянути на лінію індикатора. Якщо вона перетинає 50% позначку знизу-вгору, то на використовуваному валютному графіку панує висхідний тренд. Якщо лінія індикатора перетинає 50% позначку зверху-вниз, то тренд є низхідним.

Якщо ви вирішили використовувати індикатор stochastic RSI для ведення торгів на ринку Форекс, то при сильних коливання цінового рівня, для того щоб знизити ймовірність отримання недостовірних сигналів, необхідно в настройках змінити значення параметра «Період» з 14 на 21. Якщо ринок знаходиться в спокійному стані, то значення цього параметра необхідно зменшити, так як в противному випадку сигнали, що видаються індикатором, будуть з`являтися дуже рідко.

При використанні цього індикатора для ведення торгів основним сигналом є дивергенція, яка визначається як різниця між показаннями самого індикатора з реальною поведінкою цінового рівня. У подібних ситуаціях якщо на валютному графіку спостерігається два висхідних піку, а лінія у вікні індикатора в цей же час показує два спадаючих піку, то можна сміливо стверджувати, що бичача тенденція слабшає, що незабаром приведе до розвороту цінового рівня.

Якщо ситуація є протилежною тій, яка описана вище, то це є свідченням слабшання ведмежою тенденції.

RSI індикатор можете застосовувати для досягнення наступних цілей:

  • Визначення напрямку тренда.
  • Виявлення відповідного момент для входження на ринок.
  • Проведення аналізу різноманітних графічних фігур.
  • Проведення аналізу рівнів підтримки і опору.

Для того, щоб отримати підтвердження показань, які видаються індикатором RSI, найкраще використовувати такі інструменти, як змінна середня і т.д. Тільки в парі з іншими індикаторами RSI може видавати дійсно точні сигнали.

Сподіваюся, що ця стаття допоможемо вам навчитися використовувати індикатор RSI для проведення технічного аналізу. Перед тим, як почати використовувати цей інструмент для ведення торгів на ринку Форекс, щоб уникнути виникнення збитків, рекомендується навчитися грамотно використовувати RSI індикатор на демо рахунку в Метатрейдер.