Apple лідирував в зростанні основних індексів

Все три основні індекси (Dow Jones, NASDAQ і S & P 500) закрилися з підвищенням в четвер, на чолі з ростом Apple (AAPL: NASDAQ), що забезпечила найбільший приріст на ринках.

«Головне, що сьогодні не про економічну мова Дональда Трампа або навіть злегка розчаровують економічних даних, він був про компанію Apple і про її постачальників,» CNBC, Боб Пізані (Bob Pisani).

Крім того, індекс S & P отримав більш ніж 20 пунктів в ході торгів у четвер через імпульсу від Apple. По суті сплеск індексу повністю приписаний акцій компанії.

Кілька постачальників Apple також грає ключову роль в просуванні ринку: Cirrus Logic (CRU), Jabil Circuit (JBL), Analog Devices (ADI) і Micron Technology (MU), все закрилися з ростом в четвер.

Аналітики TheStreet дали компанії Apple рейтинг «купити» з рахунком B +. Серед сильних сторін відзначені твердоё фінансове становище з розумними рівнями заборгованості за більшістю показників, розширення прибутку і помітний дохід.

Сьогодні, 16 вересня, день офіційного старту продажів нових iPhone 7 і iPhone 7 Plus. Apple розпродала весь наявний запас смартфонів за допомогою попередніх замовлень, тому побачити їх в магазинах США в Apple Store буде не можна.