Індикатор вила Ендрюса - ефективний інструмент для торгівлі

vily-jendrjusa

Вила Ендрюса є канал, який багато трейдерів застосовують в ролі високоточної інструменту для проведення прогнозу. Найменування цього інструменту ясно дає зрозуміти те, що його творцем є Ендрюс - відомий на весь світ трейдер, який розробив величезна кількість досить ефективних методик для заробітку на ринку.

Ендрюс був за фахом фізиком, а його батько був власником брокерської компанії. Саме з цієї причини Ендрюс став захоплюватися аналізом ринком, намагаючись прив`язати його до законів фізики. У підсумку йому вдалося пересвідчитися в тому, що ринок циклічний і рано чи пізно він повторить своє попереднє рух.

Ендрюс виявив, що ринок діє відповідно до закону Ньютона, який говорить про те, що на будь-яку дію має бути протидія. В результаті цього він почав розмічати на графіках похилі прямі, що виступають рівнями підтримки / опору, які з часом перетворилися в Вила Ендрюса. Спочатку автор не розголошував власні розробки, поки не вийшов на пенсію. Це свідчить про те, що Вила Ендрюса працюють на практиці і заслуговують на нашу увагу.

Як встановити Вила Ендрюса в МТ4

У торговій платформі Метатрейдер 4 цей інструмент відсутній. Щоб запустити Вила Ендрюса, слід виконати наступні дії:

  1. Клацаємо мишею по панелі інструментів і знаходимо пункт «Налаштувати».
  2. Після цього перед вами з`явиться 2 вікна. У правом вказуються інструменти, які відображаються на панелі, а зліва додаткові, які при бажанні можна вивести на інструментальну панель. indikator-vily-jendrjusa
  3. Знаходимо в лівому вікні «Вила Ендрюса» і далі натискаємо на «Включити». Після виконання цих дій інструмент повинен з`явитися на робочій панелі. kak-pravilno-postroit-vily-jendrjusa

Як правильно побудувати Вила Ендрюса

Тепер прийшла пора поговорити про те, як правильно побудувати Вила Ендрюса. Щоб це зробити, потрібно знайти 3 елементи, а саме:

  1. Сильний тренд.
  2. Вершину або дно в залежності від тренда, які бажано повинні розміщуватися поблизу від сильних ліній підтримки / опору. При такому підході шанси на освіту потрібного нам зигзага набагато вище.
  3. Зигзаг, який нагадує зовні першу частину паттерна ABCD.

vily-jendrjusa

Після появи цих трьох елементів, можна почати побудову Віл Ендрюса, які будуються за трьома точкам, а саме: дно / вершина попереднього тренда і ключові точки зигзага. З`єднувати їх потрібно послідовно, як саме, ви можете побачити на наступній картинці.

vily-jendrjusa

Правила використання Віл Ендрюса

Ендрюс написав цілу книгу про те, як грамотно застосовувати Вила в процесі ведення торгів. У своїй книзі він розповідає про те, що якщо поточний ціновий рівень розташовується під середньою прямий, то це свідчить про формування висхідного тренда, а якщо над - низхідного (ситуація A).

У випадках, коли ціновий рівень пробиває верхню лінію, далеко не завжди необхідно нарощувати покупку. У такій ситуації ми як раз стикаємося з правилом дії / протидії, тобто для того щоб ціна зафіксувалося на новому рівні, на ринку зобов`язаний відбутися імпульс (активність покупців), який зможе зрушити ціновий рівень з наявною траєкторії (ситуація A!).

У ситуаціях коли ціновий рівень буде перебувати між середньою і нижньою прямими, можна стверджувати, що спостерігається ослаблення тенденції. У подібних випадках перед відкриттям угод на покупку варто підтверджувати сигнали за допомогою додаткових інструментів, щоб виключити ризик зміни тренда (ситуація B).

Якщо ціновий рівень пробиває нижню лінію і фіксується за межами каналу, це означає, що продавці виграли боротьбу, і тепер уже використовувати канал не можна (ситуація С).

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

vily-jendrjusa

Для більш наочного розуміючи, пропоную вам розглянути конкретний приклад. Зверніть увагу на те, що відразу ж після побудови розмітки, ціна деякий час ціна перебувала нижче середньої лінії. У цій час на ринок вже вийшли покупці, але поки що не виявляли особливої активності.

vily-jendrjusa

Через деякий час ми помічаємо, що Вила були побудовані правильно, так як біля середньої лінії починається активна боротьба, через деякий час ціна пішла вгору, що означає, що битву виграли покупці.

vily-jendrjusa

Поступово на ринок стали приєднуватися бики, в результаті ціна стала плавно йти вгору. Потім ціна трохи виходила за межі верхньої лінії і поверталася в межі коридору (ситуація A!).

vily-jendrjusa

Ситуація почала змінюватися тоді, коли ціновий рівень вперше вийшов за межі нижньої лінії. Вже після цього ціна ніколи вже не піднімалася вище середньої лінії, а тренд втратив свою силу і незабаром закінчився.

vily-jendrjusa

Ми розглянули з вами 4 можливі ситуації знаходження ціни щодо каналу і можливі результати.

У разі якщо Вила побудовані на спадному тренді, Ендрюс радить дотримуватися наступних правил:

  1. Якщо ціновий рівень розміщується між середньою і нижньою лініями, це говорить про наявність сильного тренда. В цьому випадку рекомендується нарощувати продажі.
  2. Якщо ціновий рівень розміщується нижче нижньої лінії, це говорить про те, що тренд відхилився від норми, що говорить про наявність перепроданості на ринку. У таких випадках нарощувати продажі не рекомендується.
  3. Якщо ціновий рівень розміщується між верхньою і середньою лінією, як буде проданий, відкривати, але дуже обережно, фільтруючи сигнали за допомогою додаткових інструментів.
  4. Якщо ціновий рівень пробиває верхній рівень, це говорить про те, що ведмежий тренд закінчився, варто в цей час зарити все ордера на продаж і відмовитися від використання Віл Ендрюса.

додаткові інструменти

Вила Ендрюса можна застосовувати в парі з рівнями підтримки / опору, а також зі легкими середніми, які застосовуються, як правило, для виявлення пануючого тренду.

Щоб оцінити силу стрибків можна використовувати додатково індикатори RSI і Force Index, що особливо буде корисним в ситуаціях, коли ціна перебуває в ситуації А! (Коли ціновий рівень залишає межі вил і трейдер не знає, чого чекати від ринку).

Як попереджає індикатора про зміну тренда можна використовувати осцилятор MACD. Дивергенції даного інструменту можна використовувати для своєчасного закриття угод.