А ви знаєте як в Вебмані перевести гривні в рублі?

Вітаю Вас всіх, друзі! Радий знову продовжити наш діалог після невеликої перерви. Сьогодні хочу поговорити ось на яку тему: багато хто з моїх читачів вже мають досвід роботи з електронними гаманцями, але далеко не всі відчувають себе "як риба у воді" в таких фінансових операціях.

До того ж, щодня все нові і нові користувачі долучаються до подібних транзакцій, а ось знайти зручну інструкцію з виведення і обміну грошей не так-то просто. Іншими словами, я хочу розповісти Вам, як в Вебмані перевести гривні в рублі абсолютно безпечно і максимально швидко.

Простий і доступний варіант обміну

Способів з обміну однієї електронної валюти на іншу безліч. Найпростіший і зрозумілий - провести обмінну операцію з одного свого гаманця на інший прямо на вебпортале. Для цього потрібно зайти в свій особистий кабінет WebMoney Kееper. Алгоритм такого обміну надзвичайно простий: натискаємо "обміняти кошти".

Далі заповнюєте поля "куплю" і "віддам" в нашому випадку, віддаємо гривні - отримуємо рублі.

Тут же можна буде побачити, скільки грошей в гривнях потрібно буде віддати, щоб отримати бажану суму в рублях. Автоматично буде підрахований і розмір комісії (до речі, для тих, хто не стикався - вона становить 0, 8% від суми обміну). Після цього заявка обробляється, а гроші знімаються з одного гаманця і зараховуються на інший. Зазвичай це займає лічені хвилини.

Обмін в онлайн обмінниках

Для тих, хто вважає за краще візуально отримувати інформацію, в мережі викладені відповідні відео, на яких описаний той же самий алгоритм. Але зазвичай з подібними операціями з першого разу справляються навіть новачки. Ще один варіант стосується автоматичного обміну валют в онлайн обмінниках.

Цей спосіб цікавий тим, що дозволяє пошукати більш вигідний курс.

Можу сказати, що такими операціями займаються дуже багато онлайн обмінників (їх список представлений трохи нижче). Але в кожному з них, природно, буде встановлено свій власний курс, а також існують свої правила. Вони можуть працювати з системою Вебмані безпосередньо, але можуть бути партнерами і інших електронних гаманців на зразок Яндекс-гроші, PayPal, Qiwi і тому подібних. Якщо у Вас немає рахунку в цих системах, то доведеться його зареєструвати.

Як зробити обмін максимально вигідним і зручним

А тепер наведу кілька рекомендацій щоб переклад гривень на рублі був максимально вигідним. По-перше, серед маси обмінників, які надають таку послугу, напевно можна знайти той, чиї умови краще в порівнянні з іншими. З 2016-му, так і в поточному році в список топ найбільш популярних ресурсів входили наступні сайти:

  • Обмінник. ру
  • WMCashier
  • обмінки
  • Save Change
  • Е-гроші
  • WM-Obmen 24

Як бачимо, є з чого вибрати, навіть, якщо полюбився ресурс тимчасово не надає свої послуги, наприклад , по технічним причинам. По-друге, на кожному сайті працює власний калькулятор. Він дасть можливість уточнити суму обміну до його проведення і заодно перевірити, чи не обманюють Вас.

Найкраще користуватися послугами перевірених обмінних пунктів, з хорошими рекомендаціями і численними відгуками.Як правило, вони відрізняються великим резервом коштів в різних валютах і стабільної технічною підтримкою своїх користувачів. Як їх знайти? За допомогою спеціального пошуковика вигідних курсів звичайно ж!

До речі, є ще один нюанс, яким володіють зазвичай тільки досвідчені клієнти обмінних пунктів. У багатьох з них передбачена можливість складання відстроченої заявки на обмін. Найчастіше так чинять, коли поточний курс не влаштовує. Як тільки курс досягне позначки, яку встановив користувач, він отримає про це повідомлення і зможе вирішити, чи є актуальною йому ця операція в даний момент.

Друзі, сподіваюся, що ця стаття допомогла пролити світло на обмін цих титульних знаків. Точно таким же способом можна провести обмін між іншими валютами, в разі необхідності. Буду вдячний, якщо Ви поділитеся ссилочку на цю статтю зі своїми друзями. До нових публікацій!