І знову розпил або невизначеність по рублю

Вітаю шановні читачі! Як ви пам'ятаєте, в четвер я публікував план торгівлі на п'ятницю 15. 08. 2015. Планував торгувати трикутник, однією з меж якого була межа двотижневого каналу. Викладаю результати: -1. 3% до рахунку.

Ситуація з самого ранку виявилася суперечливою. Спочатку потужний бичачий імпульс на відкритті розвернуло ближче до кінця першої п'ятихвилинки. Потім, протягом декількох годин, долар намагався відновити зростання як ми всі й очікували. Кілька разів була ситуація коли попит перевищував пропозицію більш ніж в 2 рази, але щось стримало його.

Ближче до вечірнього клірингу все-таки трапився відкат і ми вийшли з двотижневого каналу. Однак незабаром почався зрив стопів, ціна гуляла в межі 30 копійок. Перший мій вхід вибило по стопу. Другий закрив сам, втомившись від очікування за цілий день. І як з'ясувалося пізніше - не дарма, в 21: 05 ціна повернулася в трикутник і пробила верхню межу.

День виявився не вдалим, план не спрацював. Але зневірятися не варто, в цьому місяці ще багато торгових днів. Буду чекати своїх сигналів. Як тільки щось намітиться - я обов'язково напишу про це на блозі.Підписуйтесь щоб бути в курсі і до нових зустрічей!