Аналізуємо тести торгових систем за допомогою myfxbook

Як користуватися аналізом стратегій на Myfxbook Привіт, друзі трейдери! Раніше ми вже розбирали як створити моніторинг свого рахунку на Myfxbook. Однак у цього сервісу, крім створення і спостереження за прогнозами рахунків, є й інші можливості. Однією з них є функція поглибленого аналізу звітів з тестера стратегій Metatrader. Причому це можуть бути як звіти тестів форекс радників, так і звіти про вашу ручної торгівлі.

Навіщо це потрібно? Поглиблений аналіз тестів дозволяє побачити те, чого не видно в звичайному звіті. Наприклад в які дні тижня було більше збиткових / прибуткових угод. Або скільки місяців тривав найбільший період просадки. Словом функція корисна, дивіться відео і самі все зрозумієте.

Як користуватися MyfxBook: аналіз торгових систем

У цій статті ми поговоримо про сервіс Myfxbook. Ми вже говорили про нього, коли розбирали, як зробити моніторинг вашого торгового рахунку за допомогою цього сервісу. У нього є ще одна цікава особливість - це аналіз вашої торгової системи, звітів з тестера стратегії терміналу Метатрейдер.

Це можуть бути як звіти торгівлі радника, так і звіти про вашу ручної торгівлі. Цей елемент сервісу дозволяє побачити ті дані, які в звіті безпосередньо торгового термінала не видно.

Як завантажити звіт

Щоб завантажити звіти на сайті //www.myfxbook.com, природно, ви повинні бути на ньому зареєстровані. Для початку на прикладі чужих систем розглянемо, як тут все відображається. Знаходимо вкладку «Системи» (або «Systems», якщо у вас інтерфейс сайту англійською) і вибираємо «Стратегію» (або «Strategies»). Завантажується така сторінка.

фото 1

Тут ви можете бачити топ-10 звітів тестера стратегії по прибутковості. Не дивіться на ці тисячі і мільйони відсотків, як всі ми знаємо, в тестері стратегії при прямих руках програміста можна домогтися абсолютно будь-який прибутковості. Аж навіть до того, що деякі лохотронщики створюють радники, які читають історію, яка показує, природно, мільйони відсотків прибутку, а на ділі сливающие. Тому на ці стратегії особливої уваги не звертайте. Тут можна намалювати абсолютно будь-які цифри при бажанні.

Ми будемо використовувати можливості цього сервісу саме для власної вигоди, для аналізу власної стратегії. На чужі лохотрони дивитися сенсу немає. Зазвичай тут розміщують щось, що продається. І таким чином привертають додаткових лохів до покупок якихось радників або стратегій.

Давайте відкриємо який-небудь чужий звіт. Нам не настільки важливо, що саме. Тут все відображається набагато більш детально, ніж в стандартному терміналі в звіті стратегії. Тут використовуються ті ж дані, історія наших угод. Але надається можливість перегляду по місяцях. Це важлива функція, так як буває, що радник знаходиться на реальному рахунку, торгує, заробляє, і в якийсь момент настає просадка. Радник не заробляє або навіть втрачає гроші якесь тривалий час: місяць, два, три.

І ви не розумієте, що це взагалі означає. Період це такий, або з радником щось не так, або ринок сильно змінився? Використовуючи цей сервіс, ви можете протестувати радника на історії і побачити, що для нього абсолютно нормально перебувати в осіданні п`ять місяців (такі радники бувають). Після чого ви робите висновки, що якщо у вас зараз радник в осіданні місяць - це цілком нормально, такі ситуації були, і не раз. Ми можемо бачити, що система давала в якісь місяці прибутковість 100%, в якісь місяці -36%, -3%, -20%. Таким чином, ця функція дуже корисна.

Також тут можна знайти, дані, які у нас є і на моніторингу. Тільки тут треба враховувати, що це не реальний рахунок, а всього лише звіти з тестера. Тому на чужі звіти особливо не дивіться, там можна намалювати все, що завгодно. Тут ми можемо бачити «Главное», «Інструменти», «Пункти», «Прибутки» (з відсотка прибуткових угод », по довгих операціях, по коротким, всього),« Ризики депозиту »,« Тривалість угод »і« Зростання балансу ».

фото 1

Аналіз звіту тестера стратегій

Давайте подивимося, як самим завантажити свій звіт на сервері Myfxbook. І проаналізуємо вже власну торгову систему, власні звіти з тестера. Заходимо в «Торговий термінал», відкриваємо тестер стратегії і тестуємо якийсь радник - все, як завжди. Я для прикладу вибрав радник SteadyWinner, він є у нас на форумі.

Радник цей є скальпера, у нього є періоди просадок, це не мартінгейл. Він нам добре підходить для демонстрації можливостей аналізу звіту тестера стратегій за допомогою сервісу Myfxbook. Проведіть невеликий тест.

фото 1

Після того, як тест завершений, ми переходимо на вкладку «Звіт» та натискаємо правою кнопкою миші, вибираємо «Зберегти як звіт». Тут вибираєте будь-яке місце, куди зберегти. Також можете задати будь-яке ім`я звіту, не обов`язково «StrategyTester». Можете при збереженні звіту його перейменувати, як вам зручніше. Тепер нам потрібно завантажити наш звіт в сервіс Myfxbook.

фото 1

Перш за все, ви повинні бути зареєстровані на ньому, щоб у вас була можливість завантажувати звіти. Далі, після того, як ви залягання під своїм ніком на сервіс, вибираєте вкладку «Системи», «Стратегію» і тут знаходите кнопку «Додати стратегію» (або «Add Strategies», якщо у вас інтерфейс сайту англійською).

фото 1

Як зробити звіт публічним

На сторінці написано, що ви можете завантажити як в форматі Zip, так і в форматі Html збережений бектест. Якщо ви хочете потрапити в паблік, зробити свій звіт публічним, потрібно прикріпити ще й моніторинг реального рахунку до цього звіту. Це хоч якась міра проти лохотронщиков. Але можна завантажити звіт один, а прикріпити моніторинг зовсім інший, тому на цей топ стратегій уваги не звертайте.

Перше, що у нас просять - це завантажити файл звіту. Натискаємо кнопку «Звіт по стратегії» і вибираємо файл нашого звіту, який ми зробили. Він через кілька секунд завантажиться. Якщо ви бажаєте зробити публічний звіт, нижче можна буде відразу завантажити файли, якими хочете поділитися. Це може бути якась ваша розробка, або якийсь безкоштовний радник. Якщо ви бажаєте поділитися файлами з громадськістю, можете їх прикріпити. Ми їх прикріплювати не будемо, нам це ні до чого.

Потрібно поставити якесь ім`я для вашого звіту, а потім вибираєте брокера. Це інформація потрібна, якщо ви збираєтеся зробити публічний звіт, щоб люди розуміли, на якому брокера вироблялося тестування. Але це не так важливо для особистого використання. В поле «Таємність» ви можете вибрати «Private» або «Public». Ми залишаємо «Private».

Якщо ви берете «Public», відповідно вам потрібно буде прикріпити до вашого звіту якийсь моніторинг. Нам же робити звіт публічним не потрібно, ми вставляємо «Private», тобто «Приватний». «Forward test» потрібен, якщо ви бажаєте прикріпити якийсь моніторинг до цього звіту.

Поле для коментарів заповнюєте опціонально: можете щось писати, можете не писати. Наприклад, для себе якусь позначку зробити, що це один з десяти звітів, такого-то періоду. А інші звіти з іншими коментарями. Такого типу коментар потрібні більше для вас. Для громадськості тут можна поставити рекламу: «Якщо хочете купити мою систему, пишіть на e-mail, я вам продам її за 10 000 доларів». Або за 100 доларів, найчастіше лохотронщики продають за таку суму. Ці коментарі буду бачити все, якщо зробити звіт публічним.

багатоцільовий інструмент

Далі натискаємо кнопку «Додати».

фото 1

Відбувається завантаження на сервер, і у нас з`являється напис, що стратегія зараз обробляється, потрібно трохи почекати. Десь секунд через 30, може бути, через хвилину або навіть дві перезавантажується сторінка. Ви побачите, що ваш звіт оброблений.

фото 1

З`явиться мініатюрний графік як моделювання. І відразу можна бачити, скільки пунктів було зароблено, що важливо. Скільки становить приріст у відсотках, ім`я стратегії, просадка. І, якщо ви натиснете на назву стратегії, відкриється більш детальний графік.

На цьому графіку ми побачимо настройки стратегії, які були використані при тесті (це видно і в простому звіті). Далі йдуть дані, які дуже цікаві: середній денний дохід, середній місячний дохід, просадка в процентах, баланс, який був досягнутий в результаті тестування, найвище значення, прибуток, поповнення, дати, якість моделювання. Тут також є коментарі, якщо ви щось вводили, якісь позначки для себе, вони тут відобразяться. [12:16] в тесті, тика моделювання. Природно, графік зростання балансу, прибутку і в цілому.

Точно така ж статистика, як і у звичайного моніторингу реального рахунку. Угоди, відсоток прибуткових, довгих, коротких, найкраща угода, комісія, лоти, середня прибуток, середні втрати. Тут, якби у нас був якийсь суміщений звіт, і було б кілька пар, то було б відповідно кілька пар на вкладці «Головне». Скільки всього було угод, пунктів скільки зароблено. Прибуток по коротким, прибуток по довгих. Відсоток прибуткових, відсоток збиткових.

фото 1

Визначте щасливий день тижня

Дуже корисно подивитися співвідношення прибуткових публічних угод щогодини і по днях тижня. Припустимо, ваша стратегія не дуже добре працює в п`ятницю, може бути, через закриття ринку якісь угоди не дотягують до прибутку. Використовуючи ці дані, можна вести цікаві спостереження.

Функція «Ризики депозиту» в Myfxbook мені не дуже подобається, це ймовірність втрат. Припустимо, у вас є 0,01 шансу програти 100% депозиту. Теоретичні ризики втрати 50%, 40%, 30% депозиту. На мій погляд, це не дуже допомагає. Цю вкладку можна ігнорувати.

Тривалість просадкі- пора бити тривогу?

Ще одна цікава вкладка - це тривалість прибуткових угод. Можна подивитися, які були угоди і скільки вони тривали (найбільш довгі і найбільш короткі).

Інша вкладка - це прибутковість по місяцях. Вона дуже важлива, я говорив про це на початку статті. У звичайному торговому терміналі, коли ми переглядаємо звіти з тестера стратегії, ми цього не бачимо. А це дуже і дуже цінні дані. Так ви можете визначити, який період тривалості просадки вашого радника. І, якщо радник знаходиться в осіданні 2 місяці, ви бачили, що в історії було і 3 місяці просадки, то значить, все йде нормально, таке вже було. В середньому також можна очікувати, який розмір прибутку у відсотках буде в якийсь конкретний місяць.

фото 1

Для кастомізації на цьому сервісі скрізь можна натиснути кнопку «Ще». З її допомогою можна виводити прибуток в доларах або в пунктах (скільки було зароблено пунктів або втрачено в якийсь конкретний місяць).

висновок

Сайт //www.myfxbook.com пропонує безліч вельми корисних функцій аналізу звітів з тестера стратегії. Дуже раджу користуватися цим сервісом, так як ви отримаєте більше даних про тест вашого торгового радника.

З повагою, Павло

TradeLikeaPro.ru