Аналітика

13 Ознак того, що ви розтрачуєте своє життя даремно

Чи часто ви відчуваєте себе щасливою людиною? Якщо немає, то напевно пора щось змінювати в звичному укладі життя? Навіть стабільне відчуття задоволеності ще не означає, що ви дихаєте повними грудьми. Чи готові ви зробити все можливе, щоб ваше життя стало захоплюючою і була вам в задоволення? Дозволяти собі люблячими і коханими, щирими і вірними, радійте дрібницям - і життя вас віддячить.

[+ 0. 49%] Результати за 14 тиждень fORTS і опитування про щотижневих звітах

Всім привіт! Друзі, в минулий раз я робив опитування про те, якого контенту не вистачає на моєму блозі і отримав вражаючу кількість реакцій на нього. Він дуже допоміг мені сформувати нову стратегію розвитку блогу і тепер я прошу вас точно так же допомогти мені з щотижневими звітами. Як і минулого разу сам опитування буде в кінці статті.

[+ 2. 40%] Звіт за 15 тиждень fORTS і запуск сервісу допомоги Chargeback

Привіт-привіт! Ось і ще одні вихідні підходять до кінця. Перш за все хочу сказати всім велике спасибі за ваші відгуки на минулий звіт. Завдяки їм у мене з'явилося більш повне уявлення про те, яким повинен бути щотижневий звіт. Тепер детальні результати торгівлі роботів зі скринами я буду викладати тільки раз на місяць, а в звичайні дні буду задовольнятися звичайною статистикою в таблиці.

[- 9. 76%] Звіт за 25 тиждень fORTS: британці підкинули проблем

Вітаю шановні передплатники! Сьогодні я не весел, але не тому що британці залишають Євросоюз, а тому що ця подія посеред ночі двинуло світові ринки і принесло мені неприємний сюрприз в п'ятницю вранці. Напередодні Brexit я припускав, що волатильність підвищиться. Про це попереджала і біржа, підвищивши маржинальні вимоги за день до цієї події, і численні новинні портали.

[- 0. 22%] Звіт за 28 тиждень fORTS: рухаюся до цілям року

Вітаю шановні передплатники! Ще один тиждень позаду і ще один звіт я підготував для вас. Буду коротким: волатильність на доларі була не дуже, тому і заробити особливо не вдалося (не дивлячись навіть на пробиття найсильнішого рівня). Плюс до всього майже 2 дня в ТСлаб не надходили котирування через збій в Відкритті.

Звіт за 42 тиждень fORTS і новини по торговим роботам в TSLab

Всім привіт, і знову субота, а це значить пора писати звіт! Тиждень пролетів непомітно і була насичена подіями. На цьому тижні я свідомо не торгував, швидше за все наступного теж часу не буде. Трохи аналітики. У минулий понеділок ми побачили початок відкату після потужного зниження в 6000п, але вже в середу тренд продовжився.

70 Рублів за долар? Поки що ні, але вже скоро!

Вітаю шановні читачі! Поспішаю поділитися з вами своєю сьогоднішньою угодою і поточними новинами на фондовій біржі. Спочатку про сумне: сьогодні за планом торгував трикутник на доларі. З самого ранку всі чекали початок корекції по долару, в зв'язку з його практично безвідкатним рухом вгору протягом уже трьох тижнів.

Керівництво для початківця стартапера: від ідеї до фінансування

Вітаю шановні читачі. Вирішили почати свій бізнес в сфері інноваційних технологій? Ви розробляєте цікаву ідею? У будь-якого початківця стартапера виникає кілька важливих питань: як залучити необхідні ресурси в свій проект? Як знайти інвестора, ніж його зацікавити? На ці та багато інших питань ми і допоможемо Вам відповісти.

Позика на карту з 18 років миттєво: так чи все просто і на що звернути увагу?

Вітаю! Десятки разів за день мені попадається на очі реклама мікропозик. Багато МФО обіцяють "займ на карту з 18 років миттєво" і "видачу позик з поганою кредитною історією". Але чи дійсно мікрофінансові організації роздають гроші всім: вчорашнім дітям, безробітним, студентам і людям з судимістю? Сьогодні я вирішив розповісти про найпопулярніші причини відмови з боку МФО і намалювати портрет "ідеального позичальника".

Особистий приклад: як забезпечити собі безбідну старість?

Вітаю! За моїми спостереженнями, пенсія - найпопулярніша тема серед тих, кому за сорок. Надто вже складна ситуація склалася в Росії з соціальними виплатами ... Як забезпечити собі безбідну старість своїми силами? Пропоную своє рішення і з задоволенням вислухаю Ваші варіанти в коментарях. Зміст 1 Всі погано?

Рецензія на книгу Стіва Сиболд "Як думають багаті люди?"

Вітаю, дорогі шанувальники мого літературного таланту. Ось і я, нарешті, дістався до психологічної літератури з так званого (мною) розділу "Як думають багаті люди" і хочу поділитися з вами своїми дослідженнями. Якщо вам, як і мені, цікаві тяжкі думи мільйонерів - читайте далі. Отже, видалася вільна хвилинка, і я вирішив взятися за Стіва Сиболд і його "How Rich People Think" ( "Як мислять багаті люди", знайшов у вільному доступі, але тільки англійською).

Покрокова інструкція як порахувати відсоток річних від суми вкладу та кредиту

Вітаю! Я впевнений, що не зобов'язаний знати і вміти все на світі. Та це й неможливо в принципі. Але в найважливіших для людини сферах варто орієнтуватися хоча б на рівні "чайника". До життєво важливих сфер я відношу роботу, бізнес, сім'ю, здоров'я і, звичайно ж, гроші. До чого я веду? До того, що будь-які інвестиції вимагають ретельного аналізу і прорахунку.

НКД по облігаціях: що це таке і чи справедливий цей механізм?

Вітаю! Минулий рік був дуже вдалим для російських облігацій. Боргові цінні папери показали максимальну прибутковість за останні 10 років! На мій погляд, в 2016-2017 бонди - одні з найбільш привабливих активів для вкладень. Облігації надійні і доступні за ціною, а прибутковість по них вище середніх ставок по вкладах.

Доступне p2P кредитування: огляд компанії "Місто Грошей"

Вітаю! Набридло "зливати" гроші на ПАММ-рахунках і "лаву" разом з хайп? Згоден, звучить, як в дешевій рекламі чергової фінансової піраміди. А якщо серйозно - сьогодні в Мережі можна знайти масу способів вкласти гроші під високі відсотки, не ризикуючи втратити всю суму за одну хвилину. І сьогодні в центрі нашої уваги - P2P кредитування з точки зору інвестора.

Нестаріюча класика: принципи управління портфелем цінних паперів

Вітаю! Вчора мій друг, який вже давно живе і працює у Великобританії, розповів мені дивну історію. Виявляється, у англійців найкращим подарунком на народження дитини вважається ... пакет цінних паперів! А знаєте чому? Тому що навіть найдорожча іграшка рано чи пізно ламається, готівкові гроші розходяться ще швидше, а ось цінні папери - це основа для створення капіталу в майбутньому!

Все про заробіток в фінансових пірамідах: чи варта гра свічок?

Вітаю всіх передплатників і гостей мого блогу! Якщо ви думаєте, що мова знову піде про гроші, то ви маєте рацію лише частково. Спеціально для любителів ризику (а вони серед вас є), я вирішив відійти від звичайної обережності і поговорити про дуже швидких грошах, які потребують відчайдушної сміливості.

Все про субординованих єврооблігаціях: що це і чим вони небезпечні?

Вітаю! Я думаю, все приблизно знають, що таке єврооблігації. Про всяк випадок нагадаю: це бонди російських компаній, номіновані в іноземній валюті. Але є унікальні євробонди, які виділяють в окремий клас. Субординовані єврооблігації це цінні папери, які обіцяють власникові більш високу прибутковість в обмін на підвищені ризики.

Усі принади переведення в готівку з платіжною системою advCash

Доброго часу доби, дорогі передплатники мого блогу. Сьогодні продовжимо тему електронних платіжних систем і на цей раз поговоримо про саму, мабуть, молодий платіжці на ринку - AdvCash. Що вона собою являє, її особливості, плюси і мінуси - про все це в сьогоднішньому моєму пості. Особливості системи Платіжна система AdvCash ( від Advanced Cash - з англ.

Знеособлений металевий рахунок або вклад у банку? Плюси і мінуси

Вітаю дорогі читачі! . Якщо ви знову вирішили відвідати мою сторінку - значить прагнете максимально поліпшити своє фінансове благополуччя і забезпечити собі безбідне і повноцінне життя. Цього разу звернемо увагу на один з найбільш вигідних способів інвестування, який створить стабільний, пасивний дохід.

Аналізуємо онлайн котирування срібла: купувати чи ні?

Доброго времени суток, друзі! Поспішаю поділитися спостереженнями: отримання додаткового доходу за допомогою банківських депозитів цікаво людям традиційно старшого віку. На відміну від них, нове покоління все більше шукає себе в активно розвиваються фінансових ринках і біржової торгівлі. Для цього не потрібно відкривати індивідуальне підприємництво - будь-який бажаючий може заробляти, сидячи біля комп'ютера, як приватного інвестора.