Геніальна стратегія на акціях walt Disney

Спробував я заробити на акціях Walt Disney. Після проб і помилок можу сказати що заробити можна і не складно. Але робити це потрібно не частіше ніж раз на тиждень . Зараз розповім чому!

Компанія Walt Disney - це одна з найбільших корпорацій індустрії розваг у світі.

Хочу розповісти про свій невдалий досвід який привів мене до золотій жилі!

Сиджу я якось після обіду і наглядати різні активи на 24option . На очі мені потрапляють акції Walt Disney . Була середа і я інвестую в опціон на акції з терміном до кінця дня з умовою зростання. Інвестиція виявилося невдалою.

Як я вже писав, для того щоб покращувати свої результати, необхідно аналізувати кожну помилку.

В даний час компанія є власником 11-ти тематичних парків і двох аквапарків, а також декількох мереж телерадіомовлення.

  • До речі, ви знали що після закриття парків Дісней Ленд, туди запускаються 200 кішок, які контролюють кількість гризунів на території парку?

Акції компанії котируються на Нью-Йоркській Фондовій Біржі (NYSE).
Символ:
Час для інвестицій:

Ціна акцій Walt Disney

В середу я інвестував в опціон CALL - на зростання ціни акцій, на термін - до кінця дня. Інвестиція була вдалою, але я відразу зрозумів чому.

Я став переглядати новини, графік акцій Walt Disney і зрозумів одну елементарну річ!

Коли люди всім цим користуються і витрачають на це гроші? Звичайно не в середу! Адже все мультфільми, фільми, і парки Діснея випускаються на вихідні дні, т. Е. Інвестувати в бінарні опціони на акції Walt Disney потрібно на кінець тижня.

Почитавши про компанію я дізнався що у них насправді величезний сектор розважальних програм, і театри на Бродвеї, і кіно, і гри, і фільми, і парки розваг і так далі. Все це як ви розумієте приносить максимум прибутку тільки на вихідних. Тобто, на вихідні компанія випускає всі свої розважальні компанії, в тому числі і нові прем'єри. Це означає, що у вихідні дні, компанія отримує величезну виручку, операційний прибуток, і акції ростуть природним чином. В середині тижня акції можуть падати через витрати, а до вихідних днях починають рости.

Тому я вибрав для інвестиції - середу. Відкривши брокера 24option я купив опціон на акції Walt Disney з терміном до кінця тижня - тобто до кінця робочого дня п'ятниці:

  1. Обираю зі списку потрібні акції
  2. Вказую дату закінчення опціону
  3. Вказую прогноз « ЦІНА ВИЩЕ » і підтверджую угоду КУПИТИ

В п'ятницю ввечері угода закрилася. За графіком чітко видно як акції почали рости до вихідних, а нижче зафіксована прибуток:

Прогноз опціону виконався, на момент закриття угоди ціна акцій була вище ніж на момент покупки, я отримав свій прибуток.

З досвіду можу сказати що краще купувати опціон на акції Walt Disney до четверга вечора.

Як бачите, аналіз моєї невдачі, привів мене до золотій жилі!

До речі, якщо ви дізналися, що Дісней на вихідних покаже прем'єру нового мультфільму або кіно - це взагалі вірний знак до зростання акцій до вихідних!

  • Я вважаю, що раз в тиждень можна стабільно заробляти на акціях Walt Disney! Важливо тільки інвестувати в опціон ВГОРУ в середу або четвер, можна і раніше, але не пізніше.

Адже кожні вихідні буде новий наплив дітей і дорослих, величезні касові збори і так далі. А ще, якщо ви в новинах дізнаєтеся що Дісней представляє якусь прем'єру фільму або мультфільму на вихідних - то тоді можна інвестувати і по великому, адже це вірна ознака зростання ціни акції Walt Disney!

Бінарні опціони це дуже цікава робота, адже у кожної компанії свої особливості і сезони, наприклад, акції McDonalds ростуть практично в кожен обідня перерва, а для того щоб заробити на акціях Walt Disney потрібно розуміти що компанія в основному заробляє на вихідних. А ось ще свіжі приклади:

Ця стратегія працює вже більше трьох років з моменту відкриття.

Використовувати стратегію