Стаття, здатна істотно підвищити ваш iQ

Днями закінчився мій відпочинок в теплих краях. Рішення про відпочинок було досить швидким, якщо не сказати спонтанним. Більше трьох років нікуди, крім дачі, не їздив, що вважав цілком нормальним. Роботи було багато, нудьгувати не доводилося. А тут ось.. приперло!))))

Одного разу довелося придбати і прослухати аудіокнигу Деза Дірлафа про відомому Біла Гейтса Яка так і називається "Business the Bill Gates Way: 10 Secrets of the World's Richest Business Leader"

так ось, там в одній із глав автор розповідає про те, що старина Біллі ненавидить відпочиваючих і втомлених і сам собі того не дозволяє, але, з недавніх пір, мовляв, доведений всіма до цугундера, все ж наважувався провести пару тижнів десь подалі від суєти, у води, в теплі, під пальмами. Але, якби він не був генієм, якби просто, як порося, валявся на березі, слухаючи шум хвиль!))) У нього це називалося так - відпочинок з фізики, коли він за пару тижнів, відпочиваючи, освоїв (перечитав) курс квантової механіки або, наприклад, відпочинок з Математики, Біології т.д. Звичайно, я не міг собі дозволити навіть "відпочинок по Арифметиці", бо не маю для того ніяких інтелектуальних здібностей, але провести час з користю вдалося. Натхненний цим американським капіталістичним генієм, взяв з собою дві книги, які дуже давно мрію подужати, але не виходило через небажання читати їх "між справою". Хотілося освоїти предмет вдумливо.

Це "Найцікавіші факти, люди і казуси всесвітньої історії, відібрані знавцями"

і "Гостра стратегічна недостатність. Країна на роздоріжжі"

за авторством Анатолія Вассермана і Нурали Латипова

За блогом Анатолія Вассермана стежу давно, думку його довіряю, до порад прислухаюся. А тут книги. Сказати, що рекомендую їх до прочитання - це нічого не сказати. Я наполягаю на прочитанні цих чудових книг! Купіть собі і ще дві друзям і рідним. Перша змусить вас задуматися про те, куди ви витрачаєте свій вільний час і приділяєте ви хоч краплю його на свою освіту, а друга допоможе зрозуміти і навчить мислити стратегічно і діяти вкрай раціонально.

Після прочитання першої зауважив, що багато роблю з описаного там. Постійно вивчаю нове, не сиджу на місці, в трейдингу рою все і всюди, що можу знайти і до чого можу дотягнутися. Воістину, фраза з тієї ж книги ".. вивчає геологія стане відмінним фахівцем в цій галузі, а той, хто паралельно вивчає біологія - зробить відкриття..." чудова. Розвивати потрібно зв'язку між знаннями. Не йти по шляху заучування окремих фактів, а вивчати принципи взаємодії одного з іншим. Мабуть тому скальпінг, з його механічним підходом торгівлі одного інструмента, дивлячись за іншим і завів мене в хлопця ТРЕЙДИНГ, який тепер змушує вивчати математику. Хто знає, до чого це призведе, але одне я знаю точно - це ніяк не залишиться непоміченим і непридатним. Ті ж спроби освоїти програми для бектестінга і безуспішне вивчення мови програмування С # і то не пройшли безслідно, так, пару місяців роботи вилилося в розуміння однієї якоїсь істини, але інакше і не буде.

Той же трейдинг, сам по собі, дозволив мені багато: завів сайт і довелося вчитися писати тексти статей (звичайно, комусь здається це непотрібним або дивним, малим); освоїв англійську на рівні, раніше здавався недосяжним для мене, а нині його ледве вистачає для спілкування з іноземцями і перекладати статті, так що навик продовжую розвивати щосили; навіть така проста річ, як розміщення відео про тренування на своєму каналі в YouTube, стимулює до розвитку і в цій області, адже треба показати щось на рівні вище середнього))); про нові знайомства і інший спосіб життя і говорити не доводиться. Як бачите, одне чіпляється за інше і виходить третє і так далі, але цього б не було, не цікався я всім підряд, пов'язаних з трейдингом і не тільки.

Закликаю всіх почати думати і розвивати свій найголовніший актив - МОЗОК Ринок змінюється кожен день, так чому ми повинні залишатися осторонь? Ми повинні змінюватися ще швидше, якщо хочемо чогось досягти, не тільки в торгівлі акціями, а й в інших сферах життя. Мої спостереження і досвід спілкування з трейдерами нашої фірми дозволяють зробити висновок про те, що кожен з них розбирається вельми непогано не лише в тому вигляді трейдингу, який вважають основним, але і майже у всіх суміжних темах: мають досвід торгівлі різними стилями; вивчають опціони; арбітраж; розбираються в технічних і юридичних принципах роботи ринків як ф'ючерсних, так і ринків акцій; читають статті і журнали, а так же книги з трейдингу; вивчають програмування, бо багато трейдерів можуть здійснити свої задуми, використовуючи тільки самопісний софт; спілкуються між собою і з іншими трейдерами і т. д. і т.п. Зауважте, не сидять по форумам, перетираючи що "********* перестав працювати" (потрібне вписати), а розвиваються, дізнаються нове і практикуються щодня.

До чого я це все.. Ах, да, відпочинок! Відпочинок пройшов відмінно! Сил набрався, голову в порядок навів. Гори, сонце і море допомогли розкласти думки і ідеї по поличках, нових ідей додалося багато, плани стали більш конкретними, а їх реалізація вже має чотко алгоритм моїх дій. Відпочивати потрібно і відпочивати корисно. Читайте книги, шукайте нове в житті, в захопленнях, в трейдингу!

Останнє, зрозуміло, потрібно робити в відомому місці!))))))

Всім успіхів!