American Express буде конкурувати з Visa і MasterCard в Росії

Платіжна система American Express, чиї карти позиціонуються як преміальні, незважаючи за антиросійські санкції планує серйозно розширити свою клієнтську базу в РФ - про це стало відомо сьогодні, 3 грудня.

Повідомляється, що AmEx вже почала шукати партнерів для продажу своїх передплачених карт в ритейлі. Представники American Express заявляють, що акцент буде зроблений саме на prepaid-карти і поширюватися вони будуть не тільки в банках, але і рітейлових мережах.

На сьогоднішній день обсяг емісії AmEx на території РФ становить всього кілька мільйонів карт. За даними ЦБ на 1 липня 2015 року, всього в Росії випущено 234 млн банківських карт.

Головна особливість American Express - дуже широка програма привілеїв (аж до отримання безкоштовного другого місця в бізнес-класі при покупці квитка на літак для власників карток AmEx). Ексклюзивне право на емісію основної лінійки карт (Centurion Line) і на еквайринг AmEx належить банку "Російський стандарт". Нагадаємо, що банк випускає передплачені картки AmEx номіналом до 600 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з літа поточного року.