Amazon здивував автомобільну промисловість

Amazon

Amazon. com (NASDAQ: AMZN) здивував автомобільну промисловість запуском нового автомобільного порталу, який дозволяє споживачам переглядати докладні відомості про сотні нових і класичних автомобілів. Але все ж портал не дозволяє купувати транспортного засобу - по крайней мере, ще немає. Але новий сайт є ознакою того, що Amazon думає про те, щоб почати процес з продажу автомобілів, і що має наслідки для багатьох гравців в авто бізнесі.

Amazon vehicles зараз просто «дослідження автомобілів і створення автомобільного співтовариства», як йдеться в повідомленні компанії.

Користувачі можуть знайти зображення, відео, технічні характеристики і відгуки власників використаних і класичних автомобілів. Користувачі також можуть залишати питання, відповідати і залишити відгуки по автомобілям, які їм належать.

Хоча аудиторія користувачів Amazon є унікальною, багато контенту дублюється у таких сайтів як Edmunds - х і Kelley Blue Book. І немає ніякого очевидного джерела доходів для Amazon сьогодні.

Як ми вже говорили вище, Amazon, ймовірно вивчає ідею введення себе в процес продажів автомобілів. Найбільш очевидним конкурентом є TrueCar (NASDAQ: TRUE), онлайн - автомобільний - торговий сервіс. Запуск Amazon vehicles досить неприємна новина для них, тим більше перспектива відкриття торгового магазину онлайн.Скажімо так: Ось діаграма, що показує ціну акцій TrueCar за останні кілька тижнів:

Акції TrueCar впали на 14% в результаті запуску нового автомобільного розділу на Amazon. У той час як TrueCar має в середньому 6, 7 мільйона унікальних відвідувачів в місяць, Amazon є одним з найбільш відвідуваних веб - сайтів в світі, з приблизно 300 мільйонів активних користувачів.

Ймовірно в наступні роки акції Amazon зможуть ще додати 100-300% від поточної ціни.

Apple

Генеральний директор компанії Тім Кук продав 269, 883 акцій компанії на цьому тижні на $ 28, 7 млн.

Деякі вважають, що компанія Apple може представити новий iPhone і Apple, годинник на заході в середу. Акції виросли на 0, 7% до 107. 73 на фондовому ринку минулого тижня. Акції Apple поблизу потенційного прориву на $ 110. 33.

В даний момент акції торгуються вище 50 денний ковзної середньої, що говорить про висхідному тренді.

Facebook

Генеральний директор Марк Цукерберг продав 755, 239 акцій компанії на суму близько $ 95 мільйонів, гроші від продажу підуть на благодійність. Продаж була зроблено через Чан Цукерберг і Foundation і CZI Holdings , який Цукерберг і його дружина Прісцилла Чан, використовують для фінансування різних фондів. Цукерберг і Чан в грудні пообіцяли пожертвувати 99% своїх активів в компанії благодійних ініціатив.

  • Головний операційний директор Шеріл Сандберг на цьому тижні також повідомила про продаж 109000 акцій.

Компанія минулого тижня представила функцію збільшення на Instagram. Акції виросли на 1, 2% до 126. 51 на цьому тижні.

Phillips 66

Berkshire Hathaway продовжують нарощувати свою частку в енергетичному гіганті, докупивши ще 83, 466 акцій на суму $ 6, 5 млн. Phillips 66 виросли на 0, 3% протягом тижня.Berkshire Hathaway виросла на 1, 9% до своїх кращих рівнів за 19 місяців.

Alphabet Inc.

В жовтні 2015 року, Alphabet Inc. (NASDAQ: GOOG) став батьківський холдинговою компанією Google Inc. На додаток до дуже популярної пошукової системи, інші продукти Google, включають Chrome веб - браузер, Gmail, Google Maps, Google Ads та YouTube. Протягом перших шести місяців 2016 року, Alphabet заробив прибуток в розмірі $ 9080 млн. Ця сума на 21, 99% більше від прибутку компанії за перші шість місяців 2015 року.