Інвестиційні фонди Альпарі

Якщо ваші гроші не працюють - вони автоматично втрачають в ціні. Багатьом здається що це збереження, але це не так. Якщо гроші не працюють - вони падають в ціні (інфляція, час), а далі у грошей тільки 2 шляхи - витрачатися або заробляти, що ви виберете?

Аналітики брокера Альпарі створили продукт який повинен вирішити проблеми диверсифікації - інвестиційні фонди Альпарі в різних секторах.

Суть фондів полягає у вкладенні коштів в цінні папери, а спрямованість діяльності інвестор вибирає самостійно, адже Альпарі підготувало понад 5 фондів.

Принцип роботи фондів

Кошти інвесторів переводяться в паї як розрахункові одиниці. Вартість паю може змінюватися щодня в залежності від ринку. Компанія не розбавляє кількість паїв, тому їх ціна залежить тільки від активів фонду, а не дій брокера.

Перевагами інвестицій в фондовий ринок вважаються простота і висока прибутковість. Клієнт вибирає інвестиційний продукт, а про прибутковість вкладених коштів подбають професійні управляючі.

Альпарі пропонує на вибір кілька оптимальних інвестиційних фондів, нижче ми опишемо найприбутковіші з них.

Збалансований фонд

Збалансований інвестиційний фонд

Портфель більше підійде для інвесторів, які хочуть зберегти кошти в разі падіння світових ринків, при цьому отримувати стабільний дохід.Рекомендований термін вкладення більше одного року. Портфель складається з ETF (Exchange-Traded Funds) на акції та інші стабільні інструменти, які використовуються для ефективної компенсації змін вартості паю. У портфель входять переважно акції американських фірм, які вважаються популярними і прибутковими інструментами. Частина портфеля становлять облігації та фонди нерухомості.

Енергетичний інвестиційний фонд

Енергетичний інвестиційний фонд

Портфель призначений для клієнтів, які бажають вкладати кошти в реально працюючі компанії, що розвиваються, які мають об'єктивну вартість та потенціал для подальшого її збільшення, в залежності від потреб та економічного зростання. Рекомендований термін інвестування складає півроку. В портфель включені в основному ETF на індекси галузевих компаній і акції найбільших промислових і фінансових організацій.

Індексний інвестиційний фонд

Індексний інвестиційний фонд

Використовується для отримання прибутку на американському фондовому ринку, який відрізняється високою ліквідністю. Індексний портфель включає ETF на чотири фондових індексу, які розраховуються виходячи з даних компаній всіх галузей економіки. Інвестор отримує максимальний захист від девальвації російської валюти. Всі активи переведені в долари. Термін інвестування від півроку.

Фонд нерухомості

Інвестування відбувається в акції фондів американської нерухомості і індекси, які успішно торгуються на біржі. Клієнт отримує прибуток не тільки за рахунок зростання курсу паперів, але і завдяки ренті і іпотечних паперів. Портфель розрахований на отримання високої дивідендної дохідності та серед інвесторів вважається максимально захищеним.Стратегія отримання прибутку більше підійде людям, які схильні здійснювати традиційні капіталовкладення і отримувати постійний дохід в розмірі значно перевищує відсотки за банківськими вкладами. Мінімальний рекомендований термін від року.

Цікавий факт, брокер Альпарі має мільярдний оборот в місяць і налічує понад 400 тисяч інвесторів, правда ця цифра не відноситься тільки до інвестиційних фондів Альпарі, а до всіх інвестиційних пропозицій брокера, де велику частку займають ПАММ рахунки і Структуровані продукти .

За відгуками про інвестиційні фонди можна судити позитивно, але також відразу видно що це досить консервативні інвестиції, так як в деяких відгуках інвестори скаржаться на невисокий відсоток прибутку при практично необмежених ризиках. Залишайте ваші відгуки в коментарях і розкажіть про свій досвід!