Усі принади переведення в готівку з платіжною системою advCash

Доброго часу доби, дорогі передплатники мого блогу. Сьогодні продовжимо тему електронних платіжних систем і на цей раз поговоримо про саму, мабуть, молодий платіжці на ринку - AdvCash. Що вона собою являє, її особливості, плюси і мінуси - про все це в сьогоднішньому моєму пості.

Особливості системи

Платіжна система AdvCash ( від Advanced Cash - з англ. Просунута готівку ) почала активно розвиватися в середині 2014 року.

Advanced Cash отримала від International Financial Services Commission офшору колишньої британської колонії Беліз (країна в Центральній Америці) ліцензії на здійснення наступних видів діяльності:

  • International Money Transmission Business № IFSC / 60 / 237MT / 15 (міжнародні грошові перекази)
  • International Payment Processing Services № IFSC / 60 / 237PPS / 15 (обробка міжнародних платежів).

Компанія Advanced Cash зареєстрована там же, в Белізі. Емітентом карт є великий холдинг - Wavecrest.

Гаманець має такими можливостями:

  • Оплата товарів і послуг в інтернет-магазинах
  • Безкоштовні перекази між учасниками, а також переклади на імейл, банківський рахунок або карту третіх осіб, які не зареєстровані в системі
  • Різноманітні способи введення грошей, в тому числі обмін на більшість інших електронних валют
  • Зручний виведення коштів в будь-якій точці світу
  • обмін валют
  • Набір інструментів для розробників платіжних додатків
  • Іменна пластикова і віртуальна карти Advanced Cash (MasterCard) Партнерська програма (20% з комис ії реферала 1-ого рівня).
Платіжна система швидко завоювала шанувальників серед учасників різних інтернет-проектів і партнерських програм, типу Меркурія, завдяки своїй "офшорних" та тарифами.

Реєстрація та замовлення карти

Щоб створити гаманець AdvCash потрібно заповнити стандартну форму латинськими буквами - ім'я, прізвище, адресу електронної пошти і перетягнути повзунок вправо (до речі, зручніше, ніж вводити хвилясті цифри з екрану).

Крім того, можна вибрати тип аккаунта - персональний або бізнес. Ви відразу ж потрапите в свій гаманець і можете приступати до роботи. Система запропонує вам пройти верифікацію і налаштувати безпеку аккаунта, але це можна зробити і пізніше.

Детальну інструкцію про те, як зареєструватися в AdvCash, можна знайти нижче.

Натисніть щоб розгорнути інструкцію по реєстрації в системі

Реєстрація проходить в 3 етапи, тому вона не займе у вас багато часу. Приступимо.

Щоб відкрити форму реєстрації перейдіть на офіційний сайт, зійдіть трохи вниз і натискайте на кнопку "Створити обліковий запис безкоштовно".

Далі заповнюємо форму реєстрації англійськими літерами та натискаємо "Зареєструватися"

Система пропонує верифікувати або перейти відразу до роботи. Детальніше про верифікації поговоримо в наступній статті.

Далі ви потрапите вже в свій особистий кабінет, звідки можна поповнити або вивести гроші. На цьому все!

Тепер про сам кабінеті. Гаманець мультивалютний і на ньому можна зберігати гроші в чотирьох валютах: євро, долари, рублі і фунти стерлінгів.

Безпосередньо в самому гаманці можна обміняти одну валюту на іншу з комісією 3%. Після того як ви пройшли реєстрацію, можна відразу замовити карту MasterCard - віртуальну або фізичну.

Однак щоб користуватися нею з мінімальними обмеженням, раджу відразу подати документи на верифікацію. Про те, як це зробити, читайте в наступній частині статті.

Крім того, якщо ви замовите карту через тиждень після реєстрації, її ціна виросте з 5 доларів до 15.

Також зверніть увагу, що чарджбек по картах - 35 доларів, закриття - 15 доларів, комісія за конвертацію - 2% . А докладніше з лімітами і тарифами по картах можна ознайомитися на офіційному сайті.

Перше враження і досвід використання

В цілому, інтерфейс сайту досить приємний і зручний, система безпеки також вселяє довіру - у відгуках пишуть, що AdvCash. com використовує банківські сертифікати.

На популярному форумі про заробіток в інтернеті MMGP про AdvCash можна знайти багато корисної інформації, в тому числі відповіді від самої системи на популярні питання.

Однак поки, є досить велика кількість дитячих хвороб (як і у будь-який молодий системи) - подвійні списання, помилки у відображенні балансу, довго йде карта, періодичні збої при поповненні кредитками і платіжними системами.

Але при цьому, у Advanced Cash безсумнівно є і переваги - низькі комісії, зручний кабінет, адекватна служба підтримки російською, додаткові заходи щодо захисту облікового запису.

В системі великий вибір засобів поповнення і зняття коштів, в тому числі найдешевші серед подібних електронних гаманців карти MasterCard.

Я використовую систему вже близько року і можу вас запевнити - це найзручніший спосіб переведення в готівку різних інтернет валют. За допомогою карти Mastercard ви можете отримати "живі" долари прямо через банкомат в вашому місті.

Про це, а також про введення і виведення коштів, безпеки системи та інше ми поговоримо в другій частині статті.Підпишіться на оновлення мого блогу, щоб не пропустити нові публікації.