Все про заробіток в фінансових пірамідах: чи варта гра свічок?

Вітаю всіх передплатників і гостей мого блогу! Якщо ви думаєте, що мова знову піде про гроші, то ви маєте рацію лише частково. Спеціально для любителів ризику (а вони серед вас є), я вирішив відійти від звичайної обережності і поговорити про дуже швидких грошах, які потребують відчайдушної сміливості.

Отже, майбутні гангстери, готові битися з фінансовою пірамідою? Сьогоднішня тема - піраміда заробіток!

Коли не можна, але дуже хочеться

Що таке фінансова піраміда знають напевно всі. Багатьом знайоме більш сучасну назву - HYIP (high yield investment program) - високодохідна інвестиційна програма. Головна особливість такого роду проектів - перевищення фінансових зобов'язань над наявними ресурсами. З цієї причини виплати вкладникам можливі лише поки структура розширюється за рахунок нових учасників.

З точки зору прибутковості, піраміди зазвичай ділять на:

 • низькодохідних (8-15% на місяць)
 • середньодохідний (15-60% на місяць)
 • Високоприбуткові (більше 60 % в місяць)

в загальному випадку, чим вища доходність, тим швидше настає крах піраміди або "скам". Але це не означає, що за час існування піраміди не можна встигнути вивести вкладені кошти і навіть отримати прибуток.

Перш, ніж ви відчуєте свої нерви на міцність, постарайтеся зібрати якомога більше інформації про працюючих в даний час проектах, але спочатку запам'ятайте основні правила, інакше задум приречений на провал:

 1. Ніколи не вкладайте останні або кредитні гроші
 2. Не зв'язуйтеся з середньо і високоприбутковими пірамідами, якщо у вас немає успішного досвіду в низькодохідних
 3. Вибирайте для інвестування не одну, а як можна більше пірамід, розподіляючи суми рівномірно, щоб мінімізувати ризик
 4. Вивчіть всю доступну інформацію в інтер неті (сайти, відгуки на форумах)

Вибачте за тимчасові незручності важлива

Як правило, низькодохідні піраміди існують досить довгий термін (від 2 до 4 років), щоб ви встигли зібрати різноманітну інформацію і оцінити серйозність намірів організаторів.

Технічна інформація включає в себе:

 1. Дату реєстрації домену та дату завершення договору про реєстрацію
 2. Чи є виділений сервер під сайт
 3. Чи передбачена захист від DDOS-атак
 4. Двигун, на якому створено сайт Тривожним ознакою зазвичай є занадто короткий термін, на який зареєстрований домен. Це означає, що у творців піраміди є намір скоріше згорнути діяльність. Якщо до цього додається поширений безкоштовний движок сайту (типу WordPress або Joomla) і слабка технічна сторона, зв'язуватися не варто (організатори економлять на всьому).

Отримати інформацію про домен і сервер можна за допомогою ресурсу 2ip. ru. До речі, там же є рейтинг Alexa, за допомогою якого можна дізнатися зміна популярності сайту по місяцях. Хоча для дуже нового проекту такої статистики немає. Припустимо, що вас поки все влаштовує і пора переходити до вивчення деталей.

Малоймовірно, що на сайті ви побачите правдоподібний графік прибутковості, т. К. Жоден вид інвестування не дозволяє отримувати гарантований прибуток, яку обіцяють піраміди. І все ж, має сенс звернути увагу на обгрунтування доходів. Більшість щодо серйозних (якщо це слово можна застосувати) проектів заявляють про інвестиції в біржові активи і стартапи.

Якщо зустрінете легенду про золотих і срібних шахтах, далі можете не читати: на сьогоднішній день лише мала частина з них прибуткові і не знають цього тільки люди, далекі від теми.

Звертайте увагу на наявність телефонів для зв'язку (бажано переконатися, що вони робочі), можливість оперативно задавати питання через сайт з відправкою файлів, а так само читабельність сайту в різних браузерах і при різному дозволі екрану.Це теж говорить про серйозність намірів.

Тепер про найголовніше

Все в порядку? Відмінно. Переходимо до найважливішої частини: до питання про виведення грошей.

Технічно він буває трьох видів:

Ручний - подається заявка, після чого потрібно очікувати її виконання

 1. Инстант - запит на висновок задовольняється програмою в той же момент
 2. Автоматичний - гроші виводяться на зазначені реквізити регулярно без запиту
 3. В середньо та високоприбуткових пірамідах зазвичай використовується автоматичний висновок грошей, інакше будь-яка випадковість може привести до зростання запитів вище планових значень, і піраміда обвалиться. Іноді практикується заморозка виплат. Це означає, що прибуток може виплачуватися раз на кілька місяців і навіть раз на рік. Наявність заморозки виплат - одночасно і плюс, і мінус.

Плюс в тому, що кошти акумулюються і над ними не висить загроза раптової лавини зняття. Мінус же в тому, що немає гарантії від лави до настання того моменту, коли підійде термін виплати.

Кожна піраміда в своєму розвитку переживає етап, який прийнято називати "партизанським", на самому початку, коли на масштабну рекламу ще немає грошей, а інформація поширюється на тематичних форумах. Найчастіше перші "відгуки" пишуть самі організатори, щоб викликати інтерес і привернути інвестиції.

На цьому етапі входити ризиковано, т. К. Проект може і не набрати обертів. Краще дочекатися перших відгуків реальних інвесторів (як не смішно, але такі люди вважають себе інвесторами). Зрозуміти, що це саме інвестори, а не організатори пірамід, можна по їх активності в інших темах і за датою реєстрації на форумі. Організатори пірамід зазвичай реєструються спеціально для поширення реклами і в інших темах не виявляють активності.

З точки зору сезонного фактора, невдалим може бути вхід в піраміду в період, що починається перед великими святами, і закінчується незабаром після їх завершення. У цей період можливий підвищений попит на виведення грошей, тому вище і ризик лаві.

Крім того, небезпечно мати справу навіть з низькодохідних пірамідою, яка працює вже 2-3 роки, а програма інвестування розрахована на рік. Короткострокові високоприбуткові піраміди небезпечні завжди.

Післямова

Ці поради не означають, що будь-який ризик - благородна справа. Буває ризик надмірний і не виправданий. Всі піраміди обіцяють гарантований заробіток. Але це неможливо: навіть низькодохідні піраміди стартують від 100% річних. А при їх колосальних витратах на фуршети і круїзи.

Хороші гарантії у тих, хто приходить в піраміду не один, а призводить друзів, отримуючи за них винагороду. Для найвідчайдушніших є альтернатива: торгівля на біржі Форекс з максимальним плечем. Хоча б без обману!

А якщо ви ще не підписані на новини мого блогу, зробіть це зараз. Тоді до сили духу додадуться і необхідні знання. Успіхів!

P. S.

Я зі свого боку звичайно ж дуже не рекомендую вам вкладати свої гроші в такі підприємства. Так, я колись так само як і ви думав, що це ж так класно вкласти 100 $ і через місяць їх подвоїти. Але на жаль це всього лише гра, де тобі іноді щастить, а іноді немає. На щастя, займаючись справжнім інвестуванням можна заробляти не набагато гірше, при цьому вкладаючи свій капітал в дійсно реальні активи. P. S. S.

Друзі! Якщо ви постраждали від діяльності будь-яких хайпів або шахраїв і все ще бажаєте спробувати повернути свої гроші назад, використовуючи процедуру chargeback - скористайтеся цими заявами для карт VISA, які підготував мій юрист або напишіть мені через форму зворотного зв'язку.Я обов'язково постараюся вам допомогти!