Все про бінарних опціонах

Бінарні опціони представляють собою один з універсальних інструментів торгівлі біржовими активами. Це популярний спосіб, за допомогою якого можна торгувати акціями таких промислових гігантів, як Microsoft, Apple, Google, McDonalds . І цей список можна продовжити практично до безкінечності. Цей фінансовий інструмент дозволяє вести торгівлю валютою, нафтою , золотом і навіть індексами фондового ринку, такими як Dow Jones.

Принципи бінарних опціонів полягають в проведенні операцій, які засновані на умовах падіння або зростання цін за певний термін. Для проведення торгів є всього дві кнопки PUT і CALL, (Вгору і Вниз). Ваше завдання полягає в тому, щоб визначити рух ціни активів - буде ціна рости вгору або навпаки падати.

Бінарний опціон, який ще називається цифровим , це угода, яка в залежності від виконання певної умови приносить фіксований дохід від 60-80% або не приносить його зовсім. Давайте розглянемо приклад:

В новинах несподівано повідомили, що компанія зі світовим ім'ям Microsoft починає продаж нової версії операційної системи. Фахівці компанії розраховують на один мільярд чистого прибутку. Знаючи специфіку роботи компанії можна сміливо стверджувати, що вона отримає цей прибуток. Вам потрібно тільки вибрати із запропонованих активів акції Майкрософт і натиснути кнопку "Вгору".Не забудьте вибрати час закінчення терміну угоди (експірації), наприклад на 30 хвилин. Якщо ви купите опціон на $ 1000, і через 30 хвилин акцій Microsoft піднімуться хоча б на один пункт - ви отримаєте прибуток в 70% або $ 700 .

Абсолютно нічого складного тут немає. Вам просто потрібно трохи проаналізувати актив, чи піде ціна на акції компаній вгору або вниз? При цьому опціони можна придбати на 5, 10, 30 хвилин і навіть на цілий місяць. Фахівці вважають, що бінарні опціони самий високоприбутковий біржовий інструмент в світі. Сюди переходять багато біржові трейдери.

Де можна придбати бінарні опціони?

Торгують бінарними опціонами спеціалізовані брокери. Уважно поставтеся до вибору свого особистого брокера. Наприклад, перевірте у нього наявність спеціальної ліцензії. Наприклад, ми працюємо з регульованим брокером FiNMAX .

Вся торгівля відбувається по інтернету через брокерів. Вам потрібно просто зайти на сайт брокера і зареєструватися, поповнити особовий рахунок (за допомогою банківських карт, переклад Інтеркаса, Яндекс. Деньги, Ківі та ін) .

На сторінці сайту відкриється список активів. Виберете з цього списку найбільш вподобаний вам, наприклад акції Microsoft або Bank of America ... Якщо ви вважаєте, що в найближчі 15 хвилин актив виросте в ціні, то просто натискаєте кнопку "Вгору" і якщо ваш прогноз виправдається, то ви отримаєте до 80% прибутку .

  • Список найкращих
  • ТОП 1
Брокер Мін. депозит Мін. угода Регулятори Прибуток Відкрито ★★★

$ 100
$ 10
ЦРОФР
60-80% 2015
10/10 $ 150

$ 10
ЦРОФР
60-78%
2012 10/10
₽10 тис.

* ₽1500
* CySec
68-80%
2010 10/10
$ 250

$ 20
ЦРОФР
66-80%
2011 10/10
*

Все брокери працюють з різними валютами, ви можете поповнювати рахунок і відкривати угоди в зручній валюті - євро, долар або рублі в еквіваленті.Таким чином ви можете поповнити рахунок на $ 150 або € 150 або ₽10000. Теж саме буде стосуватися мінімальних сум для відкриття угод. Все брокери в цьому списку мають регулятора, давно працюють і мають високі відсотки по виплатах, а також є лідерами в галузі.

Брокер

FiNMAX - брокер від професійної команди трейдерів, яка створювала брокера «для себе», в платформі і умови торгівлі були враховані всі недоліки існуючих брокерів, в результаті FiNMAX відразу став одним з кращих! Регулюється ЦРОФР . Мінімальний депозит

всього $ 100, мінімальна угода $ 10.

Підіб'ємо підсумки - очікування vs реальність

Отже, заробити можна величезні відсотки прибутку, причому цей прибуток не залежить від рівня зміни ціни і терміну угод. Ви можете інвестувати на одну хвилину або день - відсоток прибутку залишиться незмінним. Якщо ви вказали прогноз зростання і ціна виросла - то вам не важливо на скільки, це може бути один пункт або 312 - ви все одно отримаєте прибуток, так як ціна виросла.

Але якою є реальність?

Щоб зрозуміти це до кінця, потрібно сказати на чому заробляють брокери. Отже,

від куди береться прибуток в 80%? Є 2 людини - один робить угоду на підвищення, другий на зниження. Обидва вкладають в опціони по $ 100. Один з них отримує прибуток, другий збиток. У ринку 200 доларів. Перший отримує повернення 180 доларів ($ 100 плюс $ 80 прибуток), другий втрачає суму інвестиції. Брокеру залишається $ 20. За деякими даними, за останній рік брокер Фінмакс провів понад мільйон угод за рік. Помножте цю кількість на середні $ 20. Реальність така

, що бінарні опціони доступні всім і сюди йдуть тисячі людей які не проводять ніяких аналізів, адже для них можливість заробітку заснована на інтуїції і азарті.Це легко зрозуміти, адже в умови угоди лежить всього 2 кнопки - Вгору і Вниз. Ось і виходить, що більшість людей втрачають гроші. Очікування більшості не виправдовуються. АЛЕ, очікування професіоналів або навіть любителів, які проводять аналіз, користуються індикаторами або фігурами технічного аналізу, здійснюють операції на конкретних підставах - реальність перевершує очікування.

Ось як проходить торгівля у брокера

Фінмакс . Вибираємо акції

Total ( французька нафтогазова компанія ): Вказуємо термін закінчення угоди на 17: 30 (через 8 хвилин):

Зараз залишилося визначити прогноз, буде ціна вище або нижче від поточного моменту під час закриття угоди.

За акціями Total закріпився зростаючий тренд. Торги закриваються зовсім скоро, і найімовірніше тренд вже не зміниться, так як всі визначальні події сьогодні відбулися, тому ми натискаємо кнопку

ВГОРУ : Якщо на момент закриття угоди ціна буде вище (до нашого умові зростання) , то ми отримаємо прибуток.

Через 8 хвилин ми отримали результат, подивіться на графік вартості акцій в момент закриття опціону:

Брокер показав рядок з деталями угоди:

Ми заробили 75% від суми інвестиції, наша чистий прибуток $ 52, 5!

Чи не погана можливість заробляти на акціях, чи не так?