Радники форекс: quantumfxbot

QuantumFxBot скачать советник

Радник QuantumFxBot з`явився на початку літа, але у мене все якось руки не доходили про нього написати. Перед нами цілодобовий скальпер для 4 пар (нічого не нагадує?) З непоганими прогнозам.

Платформа: Metatrader4

Час роботи: цілодобово

Валютні пари: EURUSD, GBPUSD, USDCHF, USDJPY

Таймфрейм: М5

Довідка по установці і роботі з радниками

Дехто каже, що QuantumFxBot - це перероблена копія Wall Street Forex Robot, але я думаю все не так просто. Можливо якісь ідеї і були запозичені, але на виході ми маємо зовсім інший продукт.

По-перше, стоп-лосс у QuatumFxBot всього лише 28 пунктів. І для входу в ринок використовуються відкладені ордери. Квантум також як і Wall Street входить на відкатах, але в цілому я б не назвав його копією. Схожа ідея, інше виконання.

До речі розробники врахували, що багато хто любить спостерігати за роботою радників і для розваги стражденних додали індикацію поточного тренда і кілька фільтрів з бігаючими стрілочками, щоб зробити спостереження за радником більш цікавим. Всі ці фічі відображаються на графіку з встановленим QuantumFxBot:

Ну що, пропоную почати з поганих новин, а саме з тестів на історії. Як завжди, при тестах використовувався постійний лот 0.1.

EURUSD

2007-2011

GBPUSD

2007-2011

USDCHF

2007-2011

USDJPY

2007-2011

Да уж, бектести безумовно не вселяють оптимізму. Але, тому що угоди на реалі абсолютно не сходяться з тестами, думаю ми маємо справу з одним з частих випадків, коли тестер абсолютно даремний. На оф. сайті нашій увазі пропонується моніторинг роботи радника на демо-рахунку, з куди більш сприятливими результатами ніж в історичних тестах:

Зверніть увагу, що розробники, починаючи з березня, повністю відмовилися в своєму тесті від пари EURUSD.

Також Берт, автор впливового блогу eareview.net, днями почав форвард-тест цього радника на реальному рахунку:

На реалі ще мало часу пройшло, але тенденція позитивна. Особисто я поспостерігавши за совою на тестовому реалі Берта і на своєму рахунку якийсь час, можливо пізніше запущу окремий тест QuantumFxBot в розділі RoboTest.

Update: тенденція змінилася на негативну, продовжуємо спостереження.

Опис налаштувань QuantumFxBot

Use_Money_Management - вкл / викл автоматичний маніменеджмента (управління капіталом)

RiskPercent - відсоток ризику на угоду (який відсоток від депозиту буде втрачено при збитку) при включеному мані-менеджменті.

TakeProfitPips, StopLossPips, TrailingStop - можливість зміни параметрів обмеження збитків і прибутку, додавання стежить стопа до позиції. Якщо ви не просунутий користувач, нічого не міняйте. Всі значення вказуються в старих пунктах.

StartHourLimit, EndHourLimit - годинник роботи радника. За замовчуванням QuantumFxBot працює цілодобово. Але можна обмежити час його роботи, змінивши ці параметри. Годинники слід міняти відповідно до пори вашого брокера, саме на цей час торговий експерт і орієнтується.

MagicNumber - унікальний номер, яким QuantumFxBot позначає свої ордера. Потрібен щоб радник не плутати свої позиції з позиціями, відкритими іншими роботами і вручну. Чи не чіпаємо.

завантажити QuantumFxBot

Важливо! Нюанси установки в нові білди Metatrader 4