Радник zerg - високий прибуток при помірних ризиках

sovetnik-zerg

Радник Zerg є досить агресивний торговий робот, який при грамотному використанні дає можливість отримувати досить істотний прибуток.

Даний робот є допоміжною програмою, яка, по суті, є автоматизованою гратчастої стратегією. Робот Zerg призначений для ведення торгів на валютній парі долар (Австралія) / долар (Нова Зеландія), він в змозі досить точно прогнозувати поведінку цінового рівня і вибирати відповідний момент для входження на ринок.

Радник Zerg. алгоритм роботи

Даний робот володіє досить простим алгоритмом роботи. Він вибудовує цінової канал і як тільки ціна перетинає одну з його меж, відкриває ордер на реалізацію або на придбання валюти. У ситуаціях, коли ціновий рівень починає рухатися в протилежну сторону робот створює цілий ряд ордерів з фіксованим лотом, а також з фіксованою дистанцією між ними. Таким чином, радник Zerg формує цілують сітку ордерів, яка дозволяє збільшити розмір прибутку і мінімізувати убиткі.Советнік Zerg для розрахунку оптимального моменту для входження на ринок застосовує сигнали інтегрованих в нього індикаторів. Час від часу на ринку може виникнути такий стан, коли робот створює угоду, а ціновий рівень починає рухатися в зворотному напрямку. В такому випадку робот створює цілують сітку ордерів, і коли ціновий рівень знову поміняє напрямок, сітка буде закрита, що дозволить отримати істотний прибуток. Радник створює сітку ордерів, керуючись принципом, який свідчить про те, що чим менше відстань між угодами під час відкоту цінового рівня, тим вище буде дохід і нижче ризики.

Необхідно пам`ятати, що під час ведення торгів робот досить частина застосовує метод усереднення. З цієї причини при несприятливому збігу обставин можливі суттєві просідання торгового депозиту.

Якщо ви є професійним трейдером і володієте необхідним досвідом ведення торгів на валютному ринку Форекс, то можете вносити зміни до характеристик робота, тим самим роблячи його більш прибутковим. Для ведення торгів за допомогою радника Zerg ідеально підходить тайм-фрейм М15, так як саме на цьому часовому відрізку спостерігається прекрасний баланс між прибутковістю і ризикованістю.

Форекс навчання за посиланням - https: /foreks-dlya-novichkov/obuchenie-na-foreks.html

установка радника

Радник Zerg є абсолютно безкоштовним, скачати його ви зможете, скориставшись посиланням, розміщеної ніже.Затем необхідно розпакувати вміст скачав архіву в каталог даних Метатрейдер 4. На наступному етапі необхідно перезапустити торговельну платформу і вибрати валютну пару долар (Австралія) / долар (Нова Зеландія), відповідний тайм-фрейм і перенести радник з навігатора на графік.

Після виконання описаних вище дій перед вами з`явиться вікно з настройками, таке ж як на розташованій нижче зображенні.

sovetnik-zerg

Радник володіє наступними настройками, в які можна внести зміни:

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

 • «MM_Settings» являє собою секцію оптимізації мані менеджменту.
 • У рядку «MM_UseMoneyManagement» ви можете активізувати інтегровану в радник систему мані менеджмент. Для активації функції слід внести в рядок значення true, а для відключення значення false.
 • Рядок «MM_LotSize» відповідає за розмір лота по відношенню до розміру використовуваного депозиту.
 • У рядку «MM_PerHowMuchEquity» необхідно вказати розмір депозиту, який буде застосовуватися інтегрованою системою мані менеджменту для визначення оптимального розміру лота. За замовчуванням застосовується співвідношення 0,01 на дві тисячі.
 • У рядок «FixedLots» вноситься розмір фіксованого лота, який буде використовуватися для створення ордерів в ситуаціях, коли інтегрована система мані менеджменту відключена.
 • «Grid_Settings» являє собою секцію, що відповідає за характеристики створюваної роботом сітки ордерів.
 • Рядок «MaxOpenOrders» відповідає за максимальну кількість угод, які можуть перебувати відкритими в один і той же момент часу.
 • У рядку «GripOrderGapPips» ви можете вказати відстань між угодами, створюваної радником сітки ордерів.
 • У рядку «StopLoss» встановлюється значення характеристики стоп-лосс, виражене в пунктах.
 • У рядок «MagicNumber» необхідно внести число, яким радник позначить створювані ордера, щоб відрізняти їх від інших.
 • Рядок «Slippage» відповідає за максимально можливе прослизання при виконанні угод.

Після того, як ви завершите процес налаштування, необхідно натиснути кнопку «Ок» і радник Zerg почне функціонування. Після активації робота в верхньому правому куті валютного графіка з`явиться назва радника і усміхнений смайлик, такий же як представленої нижче зображенні.

sovetnik-zerg

Стандартні настройки радника підходять для ведення торгів на ринку Форекс, з цієї причини якщо ви є початківцем трейдером, то не рекомендується вносити в них будь-які зміни.

Результати тестування радника

Для того, щоб ви могли більш наочно оцінити особливості роботи радника Zerg, необхідно ознайомитися з результатами його тестування.

sovetnik-zerg

Даний тест проводився силами успішних трейдерів протягом шести років (з 2008 до 2013 року). Для проведення тесту застосовувалася валютна пара долар (Австралія) / долар (Нова Зеландія). Під час проведення досліджень використовувався принцип мані менеджменту, який свідчить про те, що для торгового депозиту розміром дві тисячі одиниць розміри лота повинні бути наступними:

 • Для торгівлі з мінімальними ризиками розмір лота повинен становити 0,01.
 • Для ведення торгів з помірними ризиками розмір лота повинен дорівнювати 0,05.
 • Для ведення торгів з високим рівнем ризику розмір лота повинен складати 0,2.

Результати проведеного тесту більш наочно відображені на зображенні, розміщеної нижче. Як ви могли помітити, прибуток від використання радника протягом шести років склала 383% від розмірів початкового депозиту. За період застосування робот створив 7051 угоду (таким чином кожен місяць полягало 97 ордерів, що становить тисяча сто сімдесят п`ять на рік).

Протягом усього тесту просадка використовуваного депозиту не перевищувала 38%. Таким чином, ви можете бути впевнені, що ведення торгів за допомогою радника Zerg повністю виключає ймовірність обнулення торгового депозиту.

Радник Zerg входить в число тих роботів, які досвідчені трейдери рекомендують використовувати як в якості основного способу отримання прибутку, так і в якості допоміжного в парі з іншим експертом.

Практика застосування цього робота довела його високу ефективність, а також те, що при грамотному використанні він є досить безпечним.

Незважаючи на стабільність роботи радника, перед тим як використовувати його для ведення торгів на реальні грошові кошти, рекомендується в обов`язковому порядку протестувати його НЕ демо рахунку в Метатрейдер. Сподіваюся, ця стаття допоможе вам навчитися грамотно використовувати радник Zerg, який дозволить вам отримувати стабільний прибуток і стати дійсно успішним трейдером.