Радник xe pauk - повільно, але вірно

форекс радник xe pauk скачати Привіт, шановні читачі форекс блогу. Цього разу ми познайомимося з радником, який не підійде більшості початківців трейдерів. Він стабільний, прибутковий, але торгувати їм зможуть тільки досвідчені трейдери. Чому? Торгує експерт рідко, стабільно в плюс і на довгостроковому відрізку може дати хороший прибуток. Але новачкам потрібна від ринку не прибуток, а розвага, адреналін. Вони хочуть злити депозит на Ілані, або, на худий кінець, відкритися вручну якомога більшою лотом. Тому читати далі новачкам я не раджу.

Характеристики радника XE Pauk

Платформа: Metatrader 4

Версія радника: 1.91

Валютні пари: EURUSD

Таймфрейм: H4

Час роботи: Цілодобово

Рекомендовані ДЦ: Alpari, Roboforex

Довідкова інформація

Установка радника XE Pauk виконується за стандартною інструкції. Якщо ви погано знайомі з Автотрейдінг, не знаєте що це таке і з чим його їдять, обов`язково подивіться відеокурс Форекс на автопілоті.

Стратегія робота XE Pauk

Радник Xe Pauk заснований на авторській розробці - гармонійних імпульсах. Ця теорія припускає, що те, що ми бачимо на форекс графіках є не що інше, як комбінація гармонійних хвиль і випадкових шумів. Ідея полягає в тому, щоб обчислити потрібну хвилю і налаштуватися на її частоту. Схожий принцип використовується в радіо. Після того, як ми налаштувалися на потрібну станцію, нам вже не потрібно крутити ручку приймача, ми вже знаходимося на шуканої частоті.

В цілому стратегія намагається зловити корекції основного тренда, і його продовження. Тобто отримати прибуток як з контртрендових рухів, так і з нових імпульсних хвиль в сторону домінуючого руху. До слова, така тактика допомагає зловити ранні розвороти на ринку.

Що цікаво, загальна прибутковість радника забезпечується класичною схемою, описаною сотні разів в різних підручниках: ми виграємо трохи більше ніж в 50% угод, але тому що Тейк-профіт більше стоп-лосс, залишаємося в плюсі, який на довгій дистанції означає хорошу прибутковість.

Тестування на історичних даних

2007-2013

Радник XE Pauk backtest клікабельно

У радника Xe Pauk періоди просадок можуть бути дуже тривалими, але за ними слід відновлення. Оскільки торгує робот на Н4 і використовує відкладені ордери (тобто технічні нюанси виконання наказів і побудови графіків в тестері нівелюються) для входу в ринок, результатами тестів на історії можна вірити.

Моніторинг реального рахунку

Як ми бачимо, найкращі результати радник показує при торгівлі в Альпарі. Чому? Вся справа в моделі побудови свічок H4, докладніше про це читайте в цій статті.

Рекомендований Мані-менеджмент

Значення, встановлені в радника за замовчуванням, є оптимальними, міняти їх не потрібно. Для зменшення осідання можна спробувати збільшити параметр BalanceStep. Природно варто перевірити результат в тестері стратегій.

висновок

Радник XE Pauk нудний, тисячу позицій не відчиняє, спостереження за його торгівлею не змусить вас прокидатися ночами в хвилюванні. І про результати можна судити тільки через пару місяців. Загалом «квапливим жебраком» він буде не цікавий.

А ось серйозним трейдерам, зацікавленій в стабільному доході, радник XE Pauk може виявитися вельми корисним. Розважальних функцій в ньому мало, торгує він всього лише 4-5 разів на місяць, а й сама професія трейдера є не що інше як нудна рутина, спрямована на отримання вигоди з повторюваних моделей на ринку.

Важливо!

Для коректної роботи радника торговий термінал повинен бути включеним з відкриття ринку ввечері в неділю до його закриття ввечері в п`ятницю. Якщо у вас немає можливості тримати комп`ютер в робочому стані 24/5, то раджу використовувати послугу VPS сервера.

Завантажити радник XE Pauk

download-blk-blue

Важливо! Нюанси установки в нові білди Metatrader 4

Обговорити на форумі