Радник wave fighter принесе вам серйозний прибуток

sovetnik-wave-fighter

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про радник Wave Fighter. За твердженням його творців він в змозі приносити до 300% прибутку щомісяця. Природно такий прибуток можлива при використанні агресивних налаштувань. Якщо ж використовувати менш ризикований режим прибутковість знижується до 10% в місяць.

Творцем радника Wave Fighter є творець радника Low Risk Scalper, який також славиться високою ефективністю. Так що є всі підстави вважати, що Wave Fighter є не менш якісним алгоритмом. Хочу зазначити, що в другій розробці немає нічого спільного з першою, але алгоритм заслуговує на увагу трейдерів.

Алгоритм функціонування радника Wave Fighter

Працює радник Wave Fighter за принципом створення двобічної сітки. Тобто, робот не прогнозує майбутнє рух ціни і не вгадує кожне коливання, він працює на чистій математиці.

Головна перевага полягає в тому, що дві сітки, які спрямовані в протилежні сторони підтримують один одного і врешті-решт обидві закриваються з плюсом.

Безвідкатні рух ціни для даного робота не так страшні, як для інших радників, які працюють за аналогічним принципом. Зі стандартними настройками радник витримує 1200 пипсов безоткатного руху ціни. При встановленні більш агресивних налаштувань, скорочується кількість цих пипсов, але все одно загальна кількість залишається пристойним.

Радник автоматично розраховує розмір торговельного лота та інших параметрів. Все, що від вас вимагається - 1 раз задати налаштування і запустити робот, всю іншу роботу він виконає самостійно. Робот самостійно підбиратиме настройки в залежності від розміру вашої початкової грошової суми.

Слабке місце для робота - це флет з невеликим нахилом вгору або вниз. З іншого боку таке трапляється не часто. За твердженням розробників при таких умовах на ринку радник може витримати 800 пипсов.

Рекомендації щодо застосування Wave Fighter

 • Радник рекомендується застосовувати в MT4.
 • Рекомендована валютна пара: євро / долар.
 • Рекомендований тайм-фрейм: M5.
 • Початкова грошова сума обов`язково повинна бути в долара, не в євро і не в рублях.
 • Розмір початкового торгового лота повинен становити 0,01.
 • Розмір початкової грошової суми повинен складати 10 000 доларів, а при використанні центової рахунку - 100 USD.
 • Для коректної роботи, радник повинен бути запущений цілодобово.

sovetnik-wave-fighter

Для того щоб експерт функціонував безперервно, рекомендую вам вдатися до послуг VPS-сервера для Форекс.

Завантажити радник Wave Fighter демо-версію ви можете за посиланням, розташованій нижче.

Демо-версію я вам пропоную для того, щоб ви могли особисто протестувати даний робот на демо-рахунку і переконатися в його ефективності.

Оригінал ви можете завантажити тільки у творця робота. Для цього вам знадобитися зареєструватися на сайті, створити рахунок і оформити заявку на отримання робота, вказавши свій особистий рахунок. Через деякий час творець радника скине вам робот абсолютно безкоштовно.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Хочу додати, що багато відгуки про радника Wave Fighter, з якими мені довелося ознайомитися, є виключно позитивними. Багато запевняють, що радник дійсно приносить досить значний прибуток.

Установка радника Wave Fighter

Встановлюється радник Wave Fighter за стандартною схемою. Архів, що скачав зберігаєте в каталог даних вашої торгової платформи, а потім перезапускаєте її. Радник Wave Fighter є мультивалютних, він працює відразу на 5 валютних парах, але встановлюється тільки на пару євро / долар. Все інше він робить самостійно.

У радника маса різних налаштувань, змінювати яке не рекомендується. Є тільки три параметри, які вам слід оптимізувати.

skachat-sovetnik-wave-fighter

Отже, вам потрібно внести зміни до таких настройки робота:

 • Стартовий лот - тут вказується величина початкового лота.
 • Для цього депозиту - тут рекомендується внести значення 10 000.
 • Key - в цей рядок вам потрібно внести код, який ви отримаєте на пошту разом з експертом.

Перші 2 настройки зі списку впливають на ризикованість ведення торгівлі робота. На початкових етапах гнатися за надприбутками я вам не раджу, навіть з початковим лотом в розмірі 0,01 для депозиту 10 000 ви зможете заробляти 10% щомісяця від розміру вашої початкової грошової суми.

sovetnik-wave-fighter

Далі пропоную вашій увазі настройки з різним ступенем ризику:

 1. Мінімальний ризик досягається при лоті 0,01 і з депозитом 10 000 доларів (100 доларів для центової рахунку). З подібними параметрами ризики наближені до нуля.
 2. Середній ризик досягається за лотом 0,01 до 5 000 USD (або 50 доларам на центової рахунку). З такими настройками прибутковість збільшується до 40% в місяць, ризик зливу також знаходиться на прийнятному рівні.
 3. Високий ризик буде вам забезпечений якщо ви будете використовувати даний радник з депозитом 2500 доларів або 25 на центової рахунку. Тут високий ризик повного обнулення рахунку, прибутковість перевищує 70% на місяць.
 4. Максимальний рівень ризику досягається при використанні експерта з початкової грошовою сумою в розмірі 1000 доларів і 10 на центової рахунку.

В результаті численних випробувань даного робота був доведено, що він є досить ефективним. Я раджу вам не йти на високий ризик і застосовувати робот відповідно до рекомендацій його розробника, тоді ви точно зможете отримувати стабільно 10-20% щомісяця від розміру початкової вашої грошової суми. Збільшивши ризики ви можете збільшити прибутковість до 50% в місяць. Якщо ви вирішили піти на це, намагайтеся періодично виводити зароблені кошти, так як радник в будь-який момент може обнулити ваш депозит.

Для початку раджу вам завантажити демо-версію даного робота і самостійно провести його тестування. Якщо результат виявиться гідним, тоді раджу вам почати з центової рахунку.

Сподіваюся, ця стаття допоможе вам у збільшенні вашого прибутку на ринку Форекс. Підписуйтесь на мою розсилку, і ви завжди будете в курсі всіх найефективніших радників, індикаторів і стратегій.