Радник vr-setka - прибутковий робот-сіткар

vr-setka

VR-Setka є стабільний радник-сіткар, який поєднує в собі високий рівень прибутковості з помірними ризиками. В процесі бачення торгів, для зниження рівня збитків радник VR-Setka застосовує стратегію усереднення.

Відмінною особливістю даного торгового радника є унікальний торговий алгоритм, в основі якого лежить теорія ймовірності.

VR-Setka. особливості функціонування

Так як радник VR-Setka заснований на теорії ймовірності, для вибору підходящого моменту для входження в ринок він не застосовує жодних індикаторів. Робочий алгоритм торгового робота ґрунтується на ймовірності того, що ціновий рівень в кінці кінців поміняє напрямок руху, навіть у ситуаціях, коли на ринку панує сильний тренд.

Для збільшення рівня одержуваного прибутку радник VR-Setka, як і велика частина подібних торгових роботів, застосовує метод Мартингейла. Такий підхід ведення торгів, звичайно ж, збільшує рівень ризиків, але при цьому він дозволяє отримувати істотний прибуток за досить короткий період часу.

Для закриття прибуткових ордерів радник VR-Setka використовує Take-Profit, а для збиткових угод він застосовує стратегію усереднення, що дає можливість зменшити втрати при веденні торгов.Советнік VR-Setka застосовує локірованіе. Після того, як він визначить відповідний момент для входження в ринок він створить дві угоди, що володіють однаковим об`ємом, але різними напрямками. Успішна операція закривається автоматично в момент, коли ціновий рівень досягає Take-Profit, а збиткова усредняется шляхом створення нового ордера зі збільшеним розміром лота. При використанні стратегії усереднення обидва ордера закриваються в момент, коли ціна досягає рівня беззбитковості.

Слід зазначити, що процес усереднення здійснюється не відразу після відкриття нового бару, а через деякий час. Дана особливість дозволяє раднику VR-Setka виключити ймовірність відкриття зайвих усереднюються угод, що, в свою чергу, дозволяє знизити рівень ризиків при використанні цього торгового робота.

Так як даний радник є сіткар, під час ведення торгів він здійснює додавання позицій до вже відкритим ордерами, що дозволяє збільшити розмір одержуваного прибутку.

sovetnik-vr-setka

Через те, що даний радник застосовує метод Мартингейла і стратегію усереднення, його використання пов`язане з певними ризиками. Таким чином при несприятливому збігу обставин можуть виникнути істотні просадки торгового депозиту.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Для того щоб почати використовувати даний радник для ведення торгів на ринку Форекс, ви повинні володіти торговим депозитом в розмірі ста доларів. При наявності невеликого депозиту необхідно бути дуже обережним і своєчасно знімати одержуваний прибуток, щоб уникнути повного банкрутства.

Рекомендованим розміром депозиту є тисяча доларів. Володіючи такою кількістю грошових коштів, ви можете отримувати стабільний прибуток і не боятися, що просіли.

Радник VR-Setka спеціально розроблений для ведення торгів на валютній парі євро / долар. Оптимальним тайм-фреймом для даного торгового робота є H1, так як саме на ньому він приносить максимальний прибуток.

Установка і налаштування VR-Setka

Завантажити радник VR-Setka ви можете натиснувши кнопку «Завантажити», розміщеної ніже.Скаченние архіви вам необхідно зберегти в каталог даних ваших торгової платформи. Потім перезапустити MT4, вибрати валютну пару, тайм-Фрей і перенести радник з вікна Навігатор на відкритий графік. Як тільки ви це зробите, перед вами з`явиться таке ж вікно, як на картинці, розміщеної нижче.

vr-setka

У вкладці «Вхідні параметри» ви зможете знайти стандартні настройки радника VR-Setka, які означають наступне:

  • У рядку «Distanciya» вказується в пунктах дистанція між усредняющими угодами.
  • У рядку «Step» вказується в пунктах збільшення дистанції між усредняющими угодами з кожним новим ордером.
  • У рядку «New_BAR» ви можете активувати відкриття усереднюються угод тільки після появи бару, в іншому випадку усереднення буде здійснюватися через однакове число пунктів між угодами, що значно збільшить ризики.
  • У рядку «Start Lot» вказується величина лота для першого ордера.
  • У рядку «Tip Martina» вказується тип використовуваного Мартінгейла.
  • У рядку «Money Close» вказується прибуток у валюті вашого торгового рахунку, при досягненні якої всіма відкритими угодами робот почне закривати всі відкриті їм ордера.
  • У рядку «ShagP» вказується величина дільника, використовуваного при розрахунку дистанції між додатковими угодами, які створюються у напрямку тренда.
  • «Magic» магічне число, яке потрібно раднику для відмінності своїх угод від інших. «Plus» тут вказується число пунктів прибутку, при досягненні якого будуть закриті всі односпрямовані угоди.
  • «Slip» тут вказується максимально допустиме прослизання в піпсах.
  • «Coment» тут ви можете вказати величину шрифту коментаря, що показується на графіку.

Після внесення всіх необхідних змін в стандартні настройки радника, натискаєте на кнопку ОК, після чого в правому верхньому куті з`являється усміхнений смайлик і назва робота, що означає, що він успішно запущений і працює.

vr-setka

Тестування радника VR-Setka

В результаті тестування радника зі стандартними настройками на валютній парі євро / долар і на тайм-фреймі H1, я прийшла до висновку, що він є ефективним. Що стосується параметра Tip Martina, то найкращі результати радник показав з налаштуванням за замовчуванням, а саме із значенням 1.

Врахуйте, що настройки радника призначаються для чотиризначних котирувань, а змінивши цей параметр, ефективність робота знижується. Якщо ви не володієте достатнім досвідом ведення торгів на ринку Форекс, то міняти налаштування радника настійно не рекомендую.

На основі всього цього не важко зробити висновок, що радник VR-Setka може стати прекрасним доповненням до вашої колекції радників. Він відмінно підходить для швидкого збільшення торгового депозиту, але для цього необхідно попрацювати над його оптимізацією.