Радник вектор - стабільний дохід і безпеку

sovetnik-vektor

Радник Вектор являє собою унікальний робот, який застосовує для ведення торгів три стратегії: скальпинг, а також середньострокову і внутріденну торгівлі. При створенні цього робота застосовувався спеціалізований алгоритм, який дозволяє максимально точно визначати високоволатильних ділянки на ціновому графіку.

Радник Вектор був представлений на суд публіки на початку 2014 і за досить короткий термін він встиг завоювати довіру професійних трейдерів, завдяки непоганій прибутковості і стабільній роботі.

Даний робот є мультивалютних, але максимальну ефективність він показує на таких валютних парах, як євро / долар, фунт / долар і долар / японська ієна. Для ведення торгів трейдер може вибрати практично будь-який тайм-фрейм. Для того, щоб використовувати радник Вектора для отримання прибутку, вам необхідно володіти торговим депозитом від 200 доларів.

Радник Вектор не використовує в своїй роботі метод Мартингейла, що робить його досить безпечним. Для зменшення збитків робот використовує фіксовані значення Take-Profit і Stop-Loss. Для максимізації прибутку рекомендується використовувати радник для цілодобового ведення торгів.

Радник Вектор. алгоритм функціонування

Робот приймає рішення про входження в ринок, керуючись правилом про те, що при виході валютної пари з бічного руху спостерігається трендовий імпульс. За допомогою спеціального алгоритму, який творці радника тримають у найсуворішому секреті, робот виявляє консолідацію валютного курсу і створює по три відкладені угоди типу Sell-Stop і Buy-Stop за межами флета. Всі створювані ордера для підстраховки забезпечуються фіксованими Stop-Loss.

Для фіксації прибутку радник Вектор може використовувати два методи: трейлинг-стоп і Take-Profit. Відкладені ордери мають різними значеннями Take-Profit: 25, 50 і 75 пипсов. Завдяки цій особливості, в процесі руху ціни відбувається поступове закриття всіх ордерів. Якщо в налаштуваннях радника активований трейлинг-стоп для створюваних ордерів, то це дозволяє в рази збільшити одержуваний прибуток.

Відкладені ордери, створювані роботом, виставляються на певний час. Якщо протягом цього періоду жодна з угод не спрацює, то вони будуть автоматично видалені.

sovetnik-vektor

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Установка і настройка радника Вектор

У момент своєї появи в 2014 радник Вектор був платним, але сьогодні його можна знайти у вільному доступі. Якщо ви хочете використовувати цей робот для ведення торгів на ринку, то скачати радник Вектор ви можете, скориставшись посиланням, розміщеної ніже.Для запуску робота, необхідно виконати установку файлів з скачав архіву в директорію «Каталог даних» Метатрейдер 4. Потім слід перезапустити торговельну платформу, вибрати відповідний тайм-фрейм і валютну пару і перенести на неї радник. Потім перед вами з`явиться вікно з настройками, як на розміщеної нижче зображенні.

skachat-sovetnik-vektor

Налаштування радника Вектор

 • Pipmove - тут ви можете вибрати опцію визначення руху ціни в залежності від стилю торгівлі.
 • VectorSeconds - в цьому рядку в секундах вказується час, після закінчення якого здійснюється ідентифікація Вектора.
 • MaxTrades - тут вказується максимальна можлива кількість угод, відкритих по тренду.
 • TP - в цьому рядку вказується значення тейк-профіту в пунктах.
 • SL - в цьому рядку вказується величина стоп-Лосано в пунктах.
 • Trailing Stop - тут ви можете налаштувати відкриття ордера трейлинг стоп. У разі якщо в цьому рядку буде встановлено значення 0, то функція буде неактивною.
 • WriteLogOn - тут ви можете активувати функцію запису всіх дій робота в спеціальний файл торгової платформи.
 • WriteErrOn - тут ви можете активувати функцію запису тільки помилок, що виникли в процесі роботи радника.
 • Lots - в цьому рядку ви можете вказати значення фіксованого лота для кожної угоди. Цей розмір буде враховуватися тільки в тому випадку, якщо в наступному рядку буде вказано значення false.
 • AutoLotSize - в цьому рядку ви можете активувати функцію автоматичного розрахунку лота.
 • Risk Percentage - в цьому рядку вказується допустимий ризик на кожну операцію в процентах.
 • MaxAllowedLotSize - це налаштування максимально можливого лота.

Налаштування радника Вектор не викличе труднощів навіть у новачків на ринку Форекс. Але якщо ви тільки починаєте освоювати ринок, то краще використовувати спочатку інші інструменти.

Після внесення всіх змін в заводських значень, а натискаєте на ОК, після чого в правому верхньому куті з`являється усміхнений смайлик, що є свідченням того, що робот почав роботу. Перед тим як використовувати радник Вектор для торгівлі на реальні грошові кошти, протестуйте його на демо-рахунку.

nastrojka-sovetnika-vektor

Плюси і мінуси радника Вектор

В результаті тестування радника Вектор мені вдалося виявити наступні переваги:

 • Простота в застосуванні. З використанням даного робота впорається як досвідчений, так і початківець трейдер.
 • В роботі радник використовує фіксовані значення стоп-лосс і тейк-профіту, що дозволяє йому стабільно працювати.
 • Робот не працює на основі індикаторів, що істотно прискорює швидкість обробки даних і покращує показники торговельної системи.

На жаль, радник Форекс Вектор має і деякі недоліки. Головний мінус радника полягає саме в його механізмі підрахунку барів, який надає прямий вплив на визначення коридору і установку відкладених ордерів. Як ми знаємо ринок Форекс постійно змінюється, а значить і будь-який навіть самих досконалий алгоритм рано чи пізно доведеться оптимізувати.

Отже, радник Вектор - це безіндікаторний автоматичний робою, який не працює за принципом Мартингейла. Сподіваюся, що даний інструмент надихне вас на нові відкриття на ринку Форекс, що обов`язково призведе до збільшення прибутку.