Радник trade predator прискорить процес відкриття ордерів

sovetnik-trade-predator

Привіт, дорогі гості блогу, сьогодні я вирішила розповісти вам про радник Trade Predator, який був розроблений досвідченими трейдерами. На сьогоднішній день є автоматичні роботи, а є напівавтоматичні, тобто допоміжні алгоритми, що полегшують трейдинг. Саме в останню групу і входить наш сьогоднішній герой.

Опис радника Trade Predator

Отже, як вже було сказано раніше, є автоматичні і напівавтоматичні роботи. Перші можна просто запустити і отримувати прибуток, другі самі не відкривають ордера і призначаються для полегшення ручного трейдингу. Аналіз ринку, при використанні напівавтоматичного радника, здійснюється самим трейдером. Допоміжному раднику можна задати час відкриття операції або дати команду переводити угоди в беззбиткове стан при проходженні ціною певної відстані.

Напівавтоматичний радник в умілих руках може істотно збільшити дохід від торгівлі на валютному ринку. Але вибір радника потрібно робити уважно, відповідно до цілями, які має трейдером.

Тепер давайте перейдемо до опису самого радника Trade Predator. Даний інструмент самостійно не торгує, але здатний істотно полегшити торгівлю. Завантажити радник Trade Predator ви можете за посиланням, розташованій нижче.

Встановлюється даний інструмент як і будь-який інший радник. Просто скачав файл переносите в кореневу папку MT4, після чого виконуєте перезапуск платформи. Головне призначення цього робота полягає в максимально оперативному відкритті угод. Іншими словами даний інструмент дозволяє вести торгівлю «в один клік».

Варто також додати, що в даний радник впроваджена функція мані-менеджменту, що також полегшує роботу трейдера. Напевно ви вже знаєте, що для створення угоди потрібно виконати кілька послідовних дій. Так потрібно клацнути на кнопку «Новий ордер», потім потрібно вибрати розмір лота, встановити Тейку та стоп і після цього вибрати напрямок угоди. На все це йде близько 10 секунд, які часом бувають дуже важливими, особливо для трейдерів, що вважають за краще скальпинг. А ось при використанні радника Trade Predator трейдер зможе відкривати ордера за секунду, що в кінцевому підсумку повинно сприятливо відбитися на загальній прибутковості.

Налаштування радника Trade Predator

Отже, перед застосуванням Trade Predator, як і будь-який інший робот, потребує оптимізації.

skachat-sovetnik-trade-predator

У розділі «вхідні параметри» розміщуються стандартні характеристики робота, які означають наступне:

  • «Buy_Order» - в цьому рядку ви можете дати команду роботу відкривати ордера на покупку, вказавши в рядку значення «true». Тут цей параметр можна не чіпати, так як напрямок ордера ви зможете вибрати на панелі.
  • «Lot Size» - в цьому полі прописується розмір лота.
  • «Slippage» - в цьому полі прописується максимально можливе проковзування в пунктах. Якщо розмір прослизання буде перевищувати суму, вказану в цьому рядку, тоді радник не відкриватиме угоду.
  • «Magic Number» - в поле потрібно прописати магічне число, щоб радник зміг розрізняти свої ордера від інших позицій.
  • «Reward Factor» - в цьому полі прописується співвідношення стопа до Тейку. Так, наприклад, вказавши в цьому полі значення 3, радник створюватиме угоди з Тейку в 3 рази більше, ніж стоп.
  • «Risk Percent» - тут прописується максимально можливий ризик в відсотках загального обсягу депозиту. У цьому рядку вам потрібно вказати розмір лота в процентному співвідношенні до депозиту. Якщо ви хочете вести торги з динамічним лотом, тоді в цьому рядку потрібно вказати «00».
  • «Take Profit» - в цьому полі ви можете задати розмір тейк-профіту в пунктах.
  • «Stop Loss» - в цьому полі ви можете задати значення Stop-Loss в пунктах.

Всі інші настройки відповідають за кольорове відображення радника. Сподіваюся, з ними ви розберетеся самостійно.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Застосування радника Trade Predator в торгівлі

Радник Trade Predator володіє великим функціоналом, і важливе його перевага полягає в тому, що керувати ним можна з клавіатури без застосування миші. Так, наприклад, кнопка «D» дозволяє змінити напрямок позиції. Також прямо на графіку можна змінити значення Тейку та стопа, перетягнувши відповідні прямі на необхідну дистанцію.

sovetnik-trade-predator

Перед тим як змінювати параметри радника з графіка, потрібно натиснути на кнопку «W». Зверніть увагу на те, що після натискання цієї клавіші в поле слово «Status» має змінитися на «Change». Після цього вже можна міняти тейк і стопа. Потім знову потрібно натиснути на «W», щоб радник запам`ятав внесені вами зміни.

Можна всю цю роботу зробити швидше, внести всі необхідні зміни і потім 2 рази клацнути на «W».

sovetnik-trade-predator

Сама торгівля ведеться за допомогою клавіш «X» і «С», за допомогою першої угоди відкриваються і другий - закриваються. Важливо також зазначити, що разом із закриттям торгової платформи деактивується і сам радник. Так що при закритій торговій платформі ви можете спокійно користуватися клавіатурою НЕ переживаючи за те, що робот відкриє угоди при натисканні вами певних клавіш.

Досвідчені трейдери рекомендують застосовувати розглянутий нами торговий робот в ролі доповнення до обраної вами методики відкриття ордерів. Це пов`язано з тим, що робот самостійно не відкриває позиції.

З огляду на описані вище особливості цього торгового робота, можна прийти до висновку, що корисний він буде лише тим трейдерам, які вважають за краще застосовувати для відкриття ордерів невеликі тимчасові відрізки.

sovetnik-trade-predator

Якщо для відкриття ордерів ви віддаєте перевагу застосовувати часовий інтервал Н4 і вище, то цей торговий робот вам не принесе ніякої користі.

Також торговий робот прекрасно підійде тим трейдерам, які вважають за краще відкривати ордера, орієнтуючись на вихід важливих новинних повідомлень. Це пов`язано з тим, що в момент виходу новинних повідомлення ціновий рівень може оперативно пройти істотну дистанцію. Саме в такі момент дуже важливо швидко відкрити ордер в потрібному напрямку.