Радник silent ilan - найбезпечніший робот на основі методу Мартінгейла

silent-ilan

У разі якщо ви плануєте розпочати торгівлю на ринку Форекс з невеликою грошової суми, то вам варто звернути увагу на мартінгейл-радники, в число яких входить і Silent Ilan, саме про нього ми і поговоримо сьогодні.

Багато трейдерів запевняють, що мартінгейл-радники використовувати не можна, так як вони дуже небезпечні, в чому вони теж мають рацію. Як правило, чим вище прибутковість радника, тим вище ризики.

Пропоную вам ще кілька мартінгейл-радників для ознайомлення, знайти їх ви можете тут і тут.

Головна відмінність радника Silent Ilan від звичайних мартінгейл-совтеніков полягає в тому, що він оснащений додатковими функціями захисту від можливих ризиків, що, звичайно ж, не може не радувати.

Відмінні риси радника Silent Ilan

Радник Silent Ilan є вдосконаленою версією радника Ilan RSI, під час створення якого перед розробниками стояло завдання зробити його максимально безпечним. Сказати, що їм вдалося впоратися із завданням на 100 відсотків, неможливо, так як ризики все одно залишилися високими. Але фільтри, якими він був оснащений, зробили його набагато більш надійним.

На відміну від звичайного Ілана, Silent Ilan в ході ведення торгівлі враховує додатково показання індикатора Ozymandias і RSI. Крім цього, Silent Ilan не веде торгівлю цілодобово, як його попередник, а тільки в певні години. Більше явних відмінностей між цими двома версіями немає.

Принцип роботи радника Silent Ilan

Головна перевага мартінгейл-радників полягає в тому, що вони роблять трейдера незалежним від того, що відбувається на ринку. Незалежно від того, в який бік рушить тренд, трейдер повинен бути в прибутку, якщо, звичайно ж, його рахунок витримає осідання.

У разі якщо радник створює збиткову угоду, він відкриває другу в збільшеному розмірі та триває це до тих пір, поки операція не закриється з прибутком. Як тільки це станеться трейдер залишиться з прибутком. Але тут головне, щоб трейдеру вистачило початкової грошової суми, щоб дочекатися спрацьовування тієї найприбутковішою угоди.

Особливості створення ордерів

Головною відмінністю даного робота від інших радників з сімейства Ilan є застосування інструменту Ozymandias. Цей індикатор застосовується для виключення впливу ринкових шумів. У процесі ведення торгів Silent Ilan величезну увагу приділяє відтінку середньої лінії індикатора Ozymandias, а також розташуванню цінового рівня по відношенню до неї.

sovetnik-silent-ilan

Так, наприклад, якщо лінія інструменту має синім відтінком, то робот концентрується на створенні угод на придбання валюти, так як синій колір лінії є сигналом висхідного. У ситуації, коли лінія має червоний відтінок, радник створюватиме ордера на продаж валюти.

Крім того, в процесі ведення торгів радник аналізує розташування цінового рівня щодо лінії Ozymandias.

skachat-silent-ilan

Також в процесі вибору моменту для створення ордерів робот використовує сигнали індикатора RSI. Якщо цей інструмент показує перекупленность ринку, то робот створює угоди на продаж, а якщо RSI свідчить про перепроданості, то ордера на покупку.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Рекомендації щодо застосування радника Silent Ilan

Досвідчені трейдери радять використовувати мартінгейл-радники на спокійних валютних парах, щоб не позбудеться всіх своїх накопичень. Оптимальною умовою для таких роботів є «широкий» флет, тобто такий стан ринку, при якому ціна рухається в певному коридорі, але проходить при цьому 10-15 пунктів вгору і вниз. У зв`язку з цим радник Silent Ilan не рекомендується запускати перед виходом важливих новин, так як в цей час ціна, як правило, завмирає. Потім після виходу новин слід сильний стрибок, який є дуже небезпечним для вашого торгового депозиту. Тому перед тим як запустити робот, необхідно зайти в календар економічних подій Форекс і переконатися в тому, що незабаром вихід важливих новин не передбачається.

Ще одна корисна рекомендація - використовуйте робот на парах без участі американського долара, а найкраще на EUR / AUD. Рекомендований тайм-фрейм: M5.

На наступній картинці ви можете побачити рекомендовані розміри початкових лотів і грошових сум в залежності від обраного рахунку.

silent-ilan

тимчасові обмеження

Незважаючи на те, що цей торговий робот може використовуватися для ведення цілодобових торгів, досвідчені трейдери Форекс рекомендують утриматися від ведення торгів в моменти, коли існує висока ймовірність виникнення імпульсного руху цінового рівня.

 • Якщо ви є прихильником безпечних торгів, то для зниження ризиків настійно не рекомендується вести торги з 15-00 до 17-00 за московським часом. Крім того, найкраще утриматися від ведення торгів в нічний час. На ніч відкриті угоди можна залишати, тільки якщо ви впевнені, що в найближчий період не планується вихід будь-яких важливих новин.
 • Цей торговий радник може використовуватися для ведення торгів практично на будь-якій валютній парі, але максимальні результати він показує на парі євро / австралійський долар.

Завантажити Silent Ilan ви можете за посиланням, розміщеної нижче.

Установка і настройка Silent Ilan

Установка радника Silent Ilan здійснюється за стандартною схемою.

silent-ilan

У вкладці «Вхідні параметри» ви зможете побачити стандартні настройки радника, які означають наступне:

 • UseHour - тут ви можете активувати / деактивувати тимчасової фільтр. Цифра 0 означає відключення фільтра, 1 - активацію.
 • Start - час початку роботи радника.
 • Stoptime - час закінчення роботи радника. Якщо вказати тут значення 13.00, то радник перестане працювати о 13:59.
 • UsePrint - фіксація всіх дій в журнал.
 • Amplitude - Ця установка для індикатора Ozymandias.
 • Expert Name - тут ви можете дати назву роботу.
 • FixTP - тут вказується величина тейк-профіту.
 • RSIPer - тут вказується період індикатора RSI.
 • Lot Variant - тут вказується спосіб розрахунку лота, де цифра 1 означає фіксований, 3 - мінімальний.
 • Fix Lot - тут вказується величина фіксованого лота.
 • Money For One Lot - кількість грошей на 1 лот.
 • Lotdecimal - тут цифрами вказується кількість знаків після коми в використовуваної торговому лоті. 0 - цілі лот, 1 - мінілоти, 2 мікролоти (0,01).
 • Lot Exponent - тут вказується коефіцієнт збільшення лота при відкритті кожної наступної операції в разі появи збиткової.
 • Dynamic pips - тут ви можете активувати динамічний режим торгівлі, в процесі якого робот будемо сам відкривати наступні угоди.
 • Default pips - тут ви можете вручну задати дистанцію між ордерами.
 • Glubina - тут вказується кількість свічок, які використовуються для проведення аналізу роботом.
 • DEL - значення для розрахунку сітки ордерів, яке залежить від налаштувань Dynamic Pips і Default pips.

Відразу хочу пояснити, якщо Default pips дорівнює 30, а в рядку FirstOrder вказано значення true, то спочатку включається перше коліно, яке дорівнює 1/3 від значення Default pips. У нашому прикладі це 10 пипсов. Після цього запускається друге коліно, яке дорівнює 2/3 від 30, тобто 20 пипсов і далі вже третє коліно, яке дорівнює 30. Далі вже запускається режим «Dynamic», в якому DefaultPips працює разом з параметром DEL. Якщо DEL дорівнює 3, то розрахунок між колінами проводиться за наступною схемою: в залежності від волатильності ринку визначається мінімальний піпстеп за формулою DefaultPips / DEL, і максимальний - DefaultPips * DEL.

Тобто під час консолідації Del нижче, ніж під час високої активності на ринку.

 • Slip - тут вказується максимально можливе проковзування в піпсах.
 • MagicNumber - магічне число, яке потрібно роботу для відмінності своїх угод від інших.
 • Max Trades - тут вказується максимально можлива кількість угод, після відкриття яких робот перестане збільшувати лот.
 • Use Equity Stop - тут ви можете активувати обмеження збитків.
 • Total Equity Risk - тут вказується максимально допустимий ризик у відсотках по відношенню до початкової грошовій сумі.

Отже, на основі всього написаного вище не важко зробити висновок, що Silent Ilan - це прибутковий радник, оснащений спеціальним захистом від зливу депозиту. Отриману з його допомогою прибуток рекомендується відразу виводити, а перед запуском виключити швидкий вихід важливих новин.