Радник shockbar оперативно подвоїть ваш початковий депозит

shockbar

Радник Shockbar відразу ж після своєї появи викликав справжній ажіотаж серед трейдерів. На просторах Інтернету ви зможете знайти ще одна назва цього робота - Turbmax. Shockbar прославився завдяки своїй високій прибутковості при використанні на сучасному ринку.

Технічні характеристики радника Shockbar

Відразу ж після запуску радник починає проводити аналіз свічок, враховуючи ціни відкриття і закриття. Інтенсивність відкриття угод, в першу чергу, залежить від обраного тайм-фрейму, так, наприклад, на H1 буде набагато менше операцій, ніж на M5.

Shockbar створювався спеціально для валютної пари євро / долар, але як показала практика, він прекрасно працює і на інших парах. Самі творці робота стверджують, що він в змозі приносити 300% в місяць від початкової грошової суми.

Після відкриття першої угоди, радник дуже обережно починає використовувати метод Мартінгейла і збільшує обсяг торговельного лота тільки після того, як одна угода стане збитковою. У разі появи на ринку різких коливань ціни, радник намагається вивести всі ордера в безубитчное положення, а при можливості - в прібиль.Рекомендую почати використання даного робота на центової рахунку з початковим депозитом в 100 доларів і з торговим лотом 0,1. У цьому випадку на 100 доларів буде припадати 10 000 одиниць. У процесі ведення торгів Shock bar використовує правила мані-менеджменту, які дозволяють йому розумно розподілити капітал.

Версії радника Shock bar

Хочу відразу зазначити, що версій радника Shockbar безліч. Але найефективнішою з них є версія 1.3. Shock bar 1.3 є найбільш ефективним радником серед всіх інших, який показав на практиці найвищі результати.

На відміну від Shockbar 1.1, в Shockbar 1.3 з`явилися додаткові налаштування. Так, наприклад, блог захисту обмеження призначений для збереження капіталу і скорочення ризиків шляхом відкриття локірующіх угод, які і виконують захисну роль. Іншими словами, якщо ринок несподівано змінює свій напрямок, наприклад, при виході важливої новини, радник починає створювати контрордера, щоб якомога більше скоротити збитки, які можуть виникнути при несподіваному спрацьовуванні стоп-лоссов.

sovetnik-shockbar

Переваги радника Shockbar 1.3

 • Можливість управляти торговою стратегією робота. Завдяки налаштуванні «вихід», трейдер може призупинити відкриття радником нових ордерів.
 • Можливість задати лотів обмеження.
 • Можливість вийти з ринку декількома способами. Використання трейлинг-стопа дозволяє не втрачати дохід, отриманий під час тренда, на флетовом ділянці.
 • Динамічний стоп-лосс. У налаштуваннях ви можете вказати максимально можливий збиток від початкової грошової суми. Завдяки цьому стоп-лосс буде виставлятися в залежності від наявного капіталу.

Рекомендації по використанню радника Shockbar 1.3

Радник Shockbar призначається для використання на тайм-фреймах від M5 до H1. Рекомендованими валютними парами є:

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

 • євро / долар США;
 • британський фунт / американський долар;
 • японська ієна / долар США;
 • австралійський долар / американський долар.

Для використання даного робота на мікролотах, початкова грошова сума повинна бути від 1000 доларів. Якщо ви не володієте таким капіталом, то можна почати з суми в 100 доларів на центової рахунку. У разі використання центової рахунку, рекомендований лот становить 0,1.

У зв`язку з тим, що радник використовує під час торгівлі метод Мартингейла рекомендований кредитне плече складає 1: 500.

Завантажити радник Shockbar ви можете за посиланням, розміщеної нижче.

Установка і настройка радника Shockbar

Установка радника Shockbar здійснюється також, як і будь-якого іншого робота. Спочатку зберігаєте скачані файли в каталог даних вашої торгової платформи, потім перезапускаєте її. Після цього вибираєте валютну пару, тайм-фрейм і переносите на графік радник з вікна «Навігатор». Після виконання всіх цих дій, перед вами має з`явитися таке ж вікно, як на малюнку, розміщеному нижче.

shockbar-1.3

У вкладці «Вхідні параметри» ви зможете побачити налаштування радника Shockbar, головними серед яких є такі:

 • Lot - тут вказується початковий обсяг торговельного лота. У разі використання центових рахунків, тут має бути значення 0,1, якщо ж ви використовуєте брокерами з мікро-лотами, то вкажіть тут значення 0,01.
 • UseEquityStop - тут ви можете активувати обмеження збитку, так званого «Еквіті». У стандартних налаштуваннях тут вказано значення false, що дозволяє раднику по максимум йти в просідання.
 • MMType - в цьому рядку вказується коефіцієнт збільшення лота при відкритті кожної наступної серії ордерів.
 • Magic - тут вказується магічне число, яке потрібно раднику для відмінності своїх угод від інших.
 • LotMultiplicator - тут вказується коефіцієнт збільшення лота при відкритті кожної наступної операції. У стандартних налаштуваннях в цьому рядку вказана цифра 2, а це означає, що угоди з початковим лотом 0,1 будуть відкриватися послідовно з такими значеннями лота: 0.1; 0.2; 0.4; 0.8… Звичайно ж, чим більше цей коефіцієнт, тим швидше робот вийде з збитку, але так ви ризикуєте набагато швидше злити свій торговий депозит. Досвідчені трейдери радять внести в цей рядок значення з діапазону 1,25-2.
 • Risk Percent - в цьому рядку вказується максимально можливий ризик по одному ордеру в процентах по відношенню до початкової грошовій сумі. У цьому рядку повинно бути значення менше 5%.
 • LotConst_or_not - в разі, якщо ви хочете використовувати попередню функцію Risk Percent, то вам необхідно в цьому рядку вказати значення true.

shockbar-1.1

Радник Shockbar являє собою динамічний робот, призначений для швидкої розгону капіталу. Досягається це завдяки використанню системи Мартінгейла, а заощадження капіталу здійснюється завдяки врахуванню правил мані-менеджменту. Для того щоб убезпечити свій капітал, рекомендується періодично виводити прибуток.