Радник protrader - безкоштовний помічник трейдера

skachat-protrader-3.1

Всім привіт, сьогодні я хочу розповісти про радник ProTrader 3.1, який, по своїй суті, є дуже зручною торгової панеллю. Після збереження файлів в торговій платформі, робот з`явиться у вікні «Навігатор» в розділі «Радники», але фактично ProTrader 3.1 не є торговим роботом.

Радник ProTrader 3.1 - ефективний помічник трейдеру

Радник ProTrader 3.1 не створює ордерів і не веде торги самостійно, він просто полегшує процес створення угод. Даний робот стане відмінним помічником як для початківців, так і для досвідчених трейдерів. Робот дозволить трейдеру всього в кілька кліків створювати ордера, відстежувати їх і закривати в потрібний момент.

Для того щоб скористатися цим ефективним додатком, вам знадобиться завантажити Protrader 3.1. Зробити це ви можете, клацнувши по посиланню, розміщеної ніже.Установка цього помічника здійснюється як звичайного радника. Про те, як встановити радник в MT4 ви можете дізнатися тут. В архів, що скачав ви знайдете 2 файли: файл самого робота і файл бібліотеки, перший вам потрібно буде вставити за адресою MQL4 / Experts, а другий за цією адресою MQL4 / Libraries.

Після цього вже перезапускаєте торговельну платформу, вибираєте потрібну валютну пару, тайм-фрейм і переносите робот з вікна «Навігатор» на відкритий графік.

sovetnik-protrader

Якщо ви все зробите правильно, перед вами з`явиться таке ж вікно, як на картинці, розміщеної нижче.

protrader

У вкладці «Вхідні параметри» ви зможете побачити стандартні настройки радника, опис яких ви зможете знайти в архів, що скачав з файлами робота.

Функціонал радника ProTrader 3.1

Після запуску радника ProTrader 3.1, на графіку у вас відкриється відразу кілька віконець. Давайте більш детально зупинимося на тому, яку інформацію вони показують трейдеру і для чого вони призначені.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

 1. Вікно «Control Panel». Воно розташовується в правому верхньому кутку і призначається для створення коротких і довгих ордерів з наперед заданим торговим лотом. skachat-protrader-3-1 Значення кнопок:
  • Buy / Sell. Ці кнопки призначені для створення ордерів на покупку і на продаж.
  • Partial - ця клавіша дозволяє частково закрити ордер, який був створений останнім.
  • Close All - ця клавіша дає можливість закрити всі угоди на графіку.
  • Breakeven - ця кнопка необхідна, щоб останню позицію перенести в беззбиткове стан.
  • Reverse - натиснувши на цю кнопку, ви закриєте позицію, створену останньої, і відкриєте протилежну їй позицію з таким же розміром торгового лота.
 2. Вікно «Dashboard». Дане вікно є інформаційним, воно надає трейдеру інформацію про поточний розмір спреду, ціною, денному коливанні цінового рівня і силу тренда. skachat-protrader-3-1
 3. Вікно «Account Info». У цьому вікні розташовуються дані про поточний баланс, замороженої грошовій сумі і збитку. skachat-protrader-3-1
 4. Вікно «Order List» з`являється після відкриття позиції. skachat-protrader-3-1 Щоб отримати більш точні дані про відкриті угодах, необхідно клацнути по віконця «Order properties», де ви зможете знайти більш докладні дані: ціну відкриття, час відкриття ордера, значення Stop-Loss / Take-Profit. skachat-protrader-3-1 Там же ви зможете побачити клавіші, які є і в першому вікні. Додаткова кнопка «Hedge» дозволяє відкрити протилежний ордера такого ж обсягу без закриття попереднього, а «GridOn» дозволяє активувати функцію усереднення.
 5. «Profit Info» - це вікно відображає загальну інформацію про вашу прибутку. skachat-protrader-3-1
 6. «ToolBar» - це панель інструментів. skachat-protrader-3-1
  • 1 - тут ви можете активувати / деактивувати показ головної панелі.
  • 2 - активація / деактивація показу контрольної лінії.
  • 3 - відображення трендової лінії. Якщо вона буде розташовуватися над свічкою, а ціна при цьому проб`є її, тоді робот автоматично відкриє угоду на придбання валюти, а якщо ціна проб`є трендовую лінію зверху вниз, радник відкриє угоду на продаж.
  • 4 - побудова рівновіддаленого каналу. У разі якщо ціна перетне верхню межу каналу, радник відкриє угоду на покупку, а якщо нижню - на продаж.
  • 5 - функція відкриття протилежних ордерів в разі пробиття трендової лінії.
  • 6 - функція відкриття ордерів при пробитті трендової лінії за умови закриття свічки.
  • 7 - входження в ринок в разі, якщо ціновий рівень перерахунок трендовую лінію, і видалення всіх інших трендових ліній.
  • 8 - видалення трендових ліній.
  • 9 - відображення 2 додаткових рівнів, які будуть відображати рівні тейк-профіту і стоп-лосс.
  • 10 - натиснувши на цю кнопку, ви зможете отримати скріншот графіка.

Після створення ордера, на графіку з`являться півот рівні, рівні стоп-лосс і Take-Profit, а також час до відкриття нової свічки.

skachat-protrader-3-1

Позитивні властивості радника

Завантаживши програму, трейдер зможе насолодитися такими перевагами:

 1. Контролювати свою торгівлю, відстежуючи поточну прибуток.
 2. Максимально оперативно входити і виходити з ринку, здійснювати усереднення ордерів, переносити їх в беззбиткове стан одним натисканням клавіші.
 3. Правильно визначати розмір лота в залежності від внесених в настройки робота допустимих ризиків.

Це тільки базова частина можливостей ProTrader 3.1. Для зручності спекулянтів були створені спеціальні шаблони, які оптимізовані під певні цілі. Для яких цілей створено той чи інший шаблон, читайте у файлі з настройками. Шаблони знаходяться в папці «Презетс».

Радник ProTrader 3.1 - це дуже корисний робот, який може стати справжнім помічником будь-якому трейдеру. З його допомогою трейдеру вдасться непогано заощадити свій час на створення угод, а це, в свою чергу, дозволить більше часу присвятити торгівлі.

Опис всіх налаштувань даного робота ви зможете знайти в архів, що скачав. Для того щоб освоїти його використання, рекомендую попрацювати з ним на демо-рахунку. Щоб завжди бути в курсі всіх ефективних стратегій і інструментів підписуйтесь на мою розсилку. Якщо вам корисні мої уроки, не забувайте ними ділитися. Бажаю всім удачі і до нових зустрічей!