Радник moving average - простий, але ефективний робот

sovetnik-moving-average

Багато новачків на ринку Форекс починають торгівлю з радника Moving Average. Як видно з назви цей торговий робот працює на основі ковзної середньої, яка, як відомо, трохи запізнюється. В ході тестування я помітила, що робот поступово зливає депозит. Радник Moving Average найкраще підходить для використання під час тренда, а ось під час флета на ринку він починає створювати невдалі угоди, що негативно відбивається на загальній прибутковості.

Робот створювався спеціально для початківців трейдерів, щоб вони могли потренуватися торгувати на демо-рахунку, тому очікувати від нього високого доходу не варто.

Сам радник є малоефективним, а ось змінна середня, закладена в його основу, часто застосовується в якості основи в багатьох ефективних торгових системах. Радників, які працюють на основі ковзної середньої, безліч, сьогодні я вирішила розповісти вам про найбільш популярні і прибуткові з них. Якщо грамотно провести їх оптимізацію, можна оперативно збільшити наявний капітал.

Радник на основі 2 ковзають середніх

Sovetnic 2MA - це робот, який працює на основі двох експоненційних ковзають середніх. Цей робот відрізняється простим принципом роботи: ордера створюються в момент перетину ковзних середніх. Закриття позицій виконується по Take-Profit або Stop-Loss. Завантажити цей радник ви можете за допомогою посилання, розташованої ніже.Робот відрізняється простотою в налаштуванні, він дозволяє трейдеру поставити обсяг лота, Take-Profit і Stop-Loss.

Радник на основі 3 ковзають середніх

Sovetnic 3MA - це більш вдосконалена версія попереднього робота, яка працює на основі 3 ковзають середніх. У даній версії робота сигнали фільтруються в залежності від присутньої на ринку тенденції, яка визначається за допомогою додаткової ковзної середньої. Так, наприклад, якщо надходить сигнал для створення позиції на покупку, а ціновий рівень розташовується під третьою ковзної середньої, то такий сигнал ігнорується. Цей робот видає менше сигналів для відкриття угод, ніж його попередник, але вони є більш надійними.

Завантажити цей інструмент ви можете за допомогою посилання, розміщеної нижче.

Радник з трейлинг-стопом

Sovetnic 3MA Trall - це вдосконалена версія попереднього робота, яка була доповнена трейлинг-стопом. Тут угоди створюються так само як і в попередньому випадку, а ось їх закриття може бути здійснено за тейк-профітом або трейлинг-стопу, що дозволяє максимально збільшити прибуток від торгівлі.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Завантажити радник з трейлинг-стопом ви можете за посиланням, розташованій нижче. sovetnik-moving-average

Радник Moving Average з безубитка

Sovetnic 2MA Trall NoLoss - це ще більш досконала модифікація версія, яка при грамотній настройці дає можливість отримувати високий дохід. В параметрах робота можна внести зміни в періоди використовуваних змінних середніх, зрушення, а також їх тип. Головна перевага цього робота полягає в тому, що він може переносити ордера в беззбиткове стан. Для цього в рядку «time frame» необхідно вказати часовий інтервал. Для годинного тайм-фрейму необхідно вказати значення 60, а для денного - 1440 і так далі. Завантажити цей експерт можна за допомогою посилання, розташованої нижче.

Радник Moving Average усреднением

Цей робот відкриває ордера при перетині ковзних середніх і закриває їх в момент надходження зворотного сигналу або при досягненні певного доходу. В ході роботи робот створює сітку ордерів, що сприятливо відбивається на загальній прибутковості. В налаштуваннях робота немає Stop-Loss і Take-Profit, позиції закриваються лише при надходженні зворотного сигналу або при досягненні заданого значення доходу. Сітки угод відкриваються для кожного напряму окремо, при цьому в параметрах можна дати команду роботу створювати або тільки ордера на реалізацію або придбання валюти. При бажанні можна активувати автоматичне обчислення обсягу лота, який буде визначатися в залежності від наявного капіталу. Завантажити цей інструмент ви можете за допомогою посилання, розташованої нижче.

Радник Moving Average з мартінгейл

Даний інструмент оснащений спеціалізованої функцією для обчислення швидкості зміни тенденції. Він працює на основі індикатора Offset, побачити який в дії ви можете на наступному фото.

sovetnik-moving-average

У разі якщо суцільна лінія знаходиться вище пунктирною, це говорить про наявність висхідного тренда, а якщо нижче - низхідного. У разі якщо суцільна лінія спрямована вгору і горить червоним, це є сигналом для відкриття операції на покупку, а якщо вона спрямована вниз і горить синім - це сигнал для відкриття ордера на продаж. У параметрах можна внести зміни в період алгоритму, значення Stop-Loss, Take-Profit, початковий торговий лот, Trailing Stop і безубиток. Для збільшення загальної прибутковості радник був оснащений системою Мартінгейла. Коефіцієнт збільшення лота можна змінити в рядку «множення наступних лотів». Для зручності в параметрах можна також вказати час початку і закінчення функціонування робота. Таким чином можна відключити радник під час Азіатської торгової сесії, коли радник починає зливати капітал.

Завантажити цей інструмент ви можете за допомогою посилання, розташованої нижче. sovetnik-moving-average

Описані сьогодні інструменти при грамотній оптимізації в стані приносити непоганий прибуток. Головне, правильно налаштувати радник і дотримуватися правил мані-менеджменту. Перед використанням того іншого робота, обов`язково протестуйте його на демо-рахунку і переконайтеся в ефективності. Не варто захоплюватися тестами роботів на історії, так як це всього лише підгонка під минулі значення ціни, яка мало пов`язана з реальним веденням торгів. Поки ви не усвідомите це, всі роботи будуть зливати ваш капітал.

Сподіваюся, ця стаття допоможе вам у збільшенні вашого прибутку на ринку Форекс. Щоб бути в курсі всіх найефективніших стратегій і радників, підписуйтесь на мою розсилку.