Радник ilan rsi дозволяє отримувати дохід навіть з невеликим депозитом

ilan-rsi

Ilan RSI є ще один радник, що входить в сімейство «Ilan». Цей торговельний робот був розроблений на основі простого, але при цьому досить ефективного торгового алгоритму. Радник Ilan RSI в процесі ведення торгів використовує однойменний індикатор, який ні разу встиг довести свою надійність і ефективність, а також метод Мартингейла для збільшення одержуваного прибутку і компенсації виникаючих збитків.

Незважаючи на те, що даний робот входить в сімейство радників «Ilan», його робочий алгоритм сильно відрізняється від інших експертів з цієї серії, так як його вихідний код був розроблений з чистого аркуша.

Ilan RSI. алгоритм функціонування

Налаштування Ilan RSI також відрізняються від радників, що входять в це сімейство. Кількість параметрів, в які можна внести зміни, істотно скоротилося в порівнянні з Ilan 1,6, що з одного боку дозволило спростити процес налаштування цього робота, а з іншого боку практично повністю виключити ймовірність того, що через неписьменної настройки він буде функціонувати не коректно.

Класичні радники з сімейства Ilan для прийняття рішення про входження в ринок використовують сигнали двох індикаторів: RSI і CCI. У коді цього експерта інструменту CCI немає, а для аналізу ринку він застосують лише свідчення індикатора RSI. Робот створює ордера за наявним ціновому рівню в момент відкриття чергового бара.Каждая з створених угод забезпечується фіксованим рівнем Take-Profit, при спрацьовуванні якого ордера автоматично закриваються. Якщо ціновий рівень не дійшов до Take-Profit, а зробив поворот в збиткову сторону, то робот здійснює усереднення угоди шляхом відкриття додаткового ордера з лотом, збільшеного розміру.

Успішні трейдери Форекс провели дослідження вихідного коду радника Ilan RSI і прийшли до висновку, що він створений таким чином, щоб відкривати більшість позицій на реалізацію валюти. Таким чином можна зробити висновок, що радник Ilan RSI дозволяє отримувати максимальний прибуток в ситуації, коли на ринку панує спадна тенденція.

sovetnik-ilan-rsi

Для ведення торгів радник Ilan RSI використовує досить просту робочу схему, яка складається з наступних етапів:

 • Торговий робот стежить за відкриттям нових свічок.
 • Після того, як відкривається нова свічка, торговий робот починає аналіз сигналів, що надходять від індикатора RSI.
 • Якщо RSI має значенням більше тридцяти, експерт створює ордер на реалізацію валюти. У ситуаціях, коли значення індикатора становить менше тридцяти, радник створює угоди на придбання валюти.
 • Далі робот стежить за відкритою угодою, якщо вона не закривається по Take-Profit, а ціновий рівень починає змінюватися в збитковому напрямі, то починається усереднення збиткової позиції.

Аналізуючи особливості функціонування робота, можна зробити висновок, що якщо значення використовуваного індикатора знаходиться над зоною перепроданості, то експерт починає відкривати ордера на реалізацію валюти, що трохи суперечить рекомендаціям щодо застосування індикатора RSI. Цей робот можна застосовувати для торгівлі на будь-якій валютній парі, що стосується тайм-фрейму, то він повинен бути не менше M30, для скальпинга цей робот зовсім не підходить. Розмір застосовуваного лота і число відкритих позицій слід розраховувати індивідуально, залежно від початкової грошової суми і ризику, який є допустимим для вас.

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

Початковий депозит може мати будь-який розмір. У міру отримання прибутку її рекомендується періодично виводити, щоб не обнулити весь депозит. Кредитне плече повинно бути 1: 500, щоб у Ilan RSI був запас маржі для укладення ордерів, в іншому випадку його ефективність буде порушена.

Завантажити Ilan RSI ви можете за посиланням, розміщеної нижче.

Налаштування радника Ilan RSI

Установка Ilan RSI здійснюється також як і будь-якого іншого радника. Потім вибираєте підходящу валютну пару, тайм-фрейм і переносите радник на відкритий графік з вікна «Навігатор». Після цього перед вами має з`явитися таке ж вікно, як на картинці, розміщеної нижче.

ilan-rsi

У вкладці «Вхідні параметри» ви зможете побачити стандартні настройки робота, які означають наступне:

 1. «Lot Exponent» - це коефіцієнт збільшення лота при відкритті кожного наступного ордера.
 2. У рядку «Lots» вказується величина лота.
 3. «Lotdecimal» - тут вказується використовуваний лот. Цифра «0» означає цілі числа, 1 - десяткові, 2 - соті.
 4. «Take Profit» - тут в піпсах вказується величина Take-Profit для всіх ордерів.
 5. «Pip Step» - тут прописується відстань між їх відкриває угодами.
 6. «Slip» - в цьому рядку вказується максимально допустиме прослизання.
 7. «Max Trades» - тут вказується максимальна кількість угод, використовуваних для усереднення. Причому, загальне число угод буде на одну більше.
 8. «Magic Number» - тут вказується магічне число, яке потрібно раднику для відмінності своїх угод від інших.

При налаштуванні радника належну увагу варто приділити параметру «Take Profit». У стандартних налаштуваннях в цьому рядку вказано число 10, що при використанні у брокерів з 5 знаками після коми дорівнює всього 1 пункту. А 1 пункт - це занадто мало для реальної торгівлі.

Після внесення всіх необхідних змін в стандартні настройки радника, клікніть на «ОК», після чого в правому верхньому кутку з`явиться усміхнений смайлик і назва робота, що свідчить про те, що Ilan RSI заробив.

ilan-rsi

В результаті тестування даний радник показав непогані результати, хоч і не найбільш вражаючі, але цілком прийнятні. Досвідчені трейдери рекомендують використовувати даний робот зі стандартними настройками на тайм-фреймі H1. Перед використанням даного радника для ведення торгів на реальні грошові кошти, в будь-якому випадку, протестуйте його на демо рахунку.

Радник Ilan RSI підходить тим трейдерам, яким цікаво випробовувати нові роботи. На мій погляд, даний радник потребує серйозного доопрацювання.