Радник fxmath dailytrader принесе вам стабільний прибуток

fxmath-dailytrader

FxMath DailyTrader є досить популярний серед трейдерів трендовий радник. Головною особливістю даного робота є можливість вести торги на декількох валютний парах за допомогою власного унікального алгоритму. Для кожної пари створена окрема версія робота, що дає можливість істотно поліпшити результати ведення торгів на валютному ринку Форекс.

Радник FxMath DailyTrader спеціально розроблений для торгової платформи Метатрейдер 4. Для ведення торгів він може використовувати валютні пари євро / долар, євро / японська ієна, долар / японська ієна, а також фунт / долар і долар (США) / долар (Канада). Радник веде торги цілодобово, оптимальним тайм-фреймом є D1.

FxMath DailyTrader. особливості функціонування

FxMath DailyTrader є трендовий робот, який призначений для ведення торгів при підвищеному рівні волатильності. Радник має досить простим методом торгівлі, він здійснює входження в ринок в момент істотного руху цінового рівня, а також відкатів.

Для визначення оптимального моменту для входження в ринок радник використовує сигнали індикаторів Momentum, CCI і RSI. Відмінною особливістю цього робота є те, що він створює нові угоди в 00-00, а закриває в 23-59 за часом компанії-брокера.Данний радник не застосовує метод Мартингейла і усереднення позиції, що робить його застосування для ведення торгів на валютному ринку Форекс безпечнішим. Максимальний прибуток цей робот приносить під час використання його для довгострокової торгівлі.

Так як радник FxMath DailyTrader веде торги на тайм-фреймі D1, то контролювати його роботу можна всього один раз на добу. Завдяки цій особливості робот користується величезною популярністю серед трейдерів, що не володіють великою кількістю вільного часу.

Відповідно до проведених успішними трейдерами Форекс дослідженням, радник FxMath DailyTrader в стані приносити стабільний прибуток без істотних просадок на всіх використовуваних валютних парах. Але при несприятливих умовах на ринку радник може якийсь час не приносити ніякого прибутку і навіть трохи зменшити розмір вашого торгового депозиту.

З результатами ведення торгів за допомогою радника FxMath DailyTrader ви можете ознайомитися на представленої нижче зображенні.

fxmath-dailytrader

Читати - форекс навчання відео

Установка і настройка радника

Радник FxMath DailyTrader поширюється абсолютно безкоштовно. Вам не потрібно шукати його на просторах мережі інтернет, так як скачати радник FxMath DailyTrader ви можете, скориставшись посиланням, розміщеної ніже.После того, як ви скачаєте радник на свій персональний комп`ютер, необхідно розпакувати вміст архіву в каталог даних торгової платформи. Далі після перезапуску Метатрейдер 4 необхідно вибрати одну з можливих валютних пар і перенести на графік радник.

Після виконання описаних вище дій перед вами з`явиться вікно з настройками, як на картинці, розташованої нижче.

fxmath-dailytrader

При необхідності ви можете внести зміни в наступні характеристики:

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

 1. S1 є секцію, яка дає можливості внести зміни в характеристики індикаторів.
 2. Рядки pRSI1-… 22 дозволяють вносити зміни до характеристик періодів індикатора RSI.
 3. Рядки pCCI6… -19 дають можливість вносити зміни до характеристик індикатора CCI.
 4. У рядках pLongConsty-2 і pLongConsty-12 можна змінювати характеристики фільтрів для створення угод на придбання валюти
 5. У рядках pShortConsty-2 і pShortConsty-12 ви можете змінити характеристики фільтрів, що застосовуються при створенні угод на реалізацію валюти.
 6. Рядок UseMoneyManagement дозволяється активувати функцію автоматичного розрахунку обсягу лота, який визначається в процентному відношенні від Еквіті. Якщо ця функція буде відключена, то для ведення торгів буде застосовуватися фіксований лот.
 7. У рядку Lots ви можете прописати розмір фіксованого лота, який буде застосовуватися для ведення торгів.
 8. Рядок LotsDecimals відповідає за дробность мінімального розміру лота.
 9. У рядку RiskInPercent ви можете вказати розмір лота в процентному вираженні. Цей рядок необхідно заповнювати лише в тому випадку, якщо активована функція автоматичного розрахунку розмір лота.
 10. Рядок MaxSlippage відповідає за максимально допустимий рівень прослизання.
 11. У рядку CustomComment ви можете залишити коментар, який буде відображатися під усіма створюваними роботом ордерами.
 12. У рядок MagicNumber можна внести поєднання цифр, які буде використовувати радник, щоб відрізняти свої ордера від чужих.
 13. Рядок EmailNotificationOnTrade відповідає за активацію функції, яка посилає повідомлення про дії робота на вашу електронну пошту.

Після того, як ви завершите процес внесення змін до характеристики радника, необхідно натиснути кнопку «Ок». Як тільки радник почне функціонувати, в правому верхньому куті валютного графіка з`явиться усміхнений смайлик і назва робота. Як це виглядає, ви можете побачити на розташованій нижче зображенні.

fxmath-dailytrader

Якщо ви є початківцем трейдером, то найкраще використовувати налаштування радника за замовчуванням, не вносячи в них будь-яких змін.

Радник FxMath DailyTrader, по праву, вважається безпечним і стабільним. При використанні даного робота для довгострокової торгівлі ви зможете отримувати досить істотний дохід. Але при цьому слід бути готовим до того, що даний радник в короткостроковому періоді може приносити невеликі збитки.

Робот призначений для цілодобового ведення торгів, з цієї причини ваш торговий термінал повинен бути завжди включеним. Якщо ви не можете тримати власний комп`ютер завжди включеним, то найкраще використовувати VPS сервер.

Перед тим як використовувати радник FxMath DailyTrader, рекомендується протестувати його на демо рахунку.

Тест радника FxMath DailyTrader

Для того, щоб отримати уявлення про особливості роботи даного радника, ви можете ознайомитися з результатами його використання. Робот застосовувався з настройками за замовчуванням протягом трьох місяців. Використовувався торговий депозит обсягом тисяча доларів і лот 0,1. З отриманими результатами ви можете ознайомитися на представленої нижче зображенні.

fxmath-dailytrader

Як ви можете побачити протягом деякого часу дохід поступово зростав, але потім розмір депозиту став зменшуватися. Таким чином просадка склала близько десяти відсотків, що зменшило торговий депозит на п`ять відсотків.

Для збільшення прибутковості були оптимізовані налаштування pRSI (всі значення цієї настройки були зменшені на десять). Інші характеристики робота були залишені без зміни. Після внесення змін робот тестувався протягом ще трьох місяців.

На представленому нижче графіку можна помітити, що глибина просідання за весь час застосування робота не перевищувала 4,7 відсотків, а прибуток за результатами його використання склала близько дванадцяти відсотків.

fxmath-dailytrader

Таким чином можна зробити висновок, що невеликі зміни в налаштуваннях радника зробили його більш стабільним і прибутковим.