Радник fxdiler - оптимальний торговий робот для початківців трейдерів

fxdiler

FXDiler є ефективний торговий радник, який оптимально підходить для початківців трейдерів, так як не вимагає проведення оптимізації.

Радник FXDiler в змозі ефективно вести торги як під час тренда, так і в момент бокового руху цінового рівня.

Радник FXDiler. Робочий алгоритм

Алгоритм радника FXDiler тримається його розробниками в строгому секреті. Але якщо враховувати той факт, що торговий робот не вимагає оптимізації, то і розбиратися в його алгоритмі роботи не потрібно.

Достовірно відомо, що для отримання прибутку від ведення торгів на валютному ринку Форекс радник FXDiler застосовує різноманітні типи відкладених ордерів, а також укладає угоди за поточною ціною. Вибір того чи іншого типу ордера безпосередньо залежить від ситуації, яка склалася на валютному ринке.Для визначення відповідного моменту для входження в ринок радник FXDiler застосовує математичні індикатори, а також графічний аналіз. Крім того, даний торговий робот застосовує цілий ряд додаткових алгоритмів, що дозволяють перевірити показання індикаторів і вибрати відповідний момент для входження в ринок.

Даний радник має досить високим рівнем прибутковості, який становить до 70% від розмірів торгового депозиту щомісяця. Торговий робот спеціально розроблений для ведення торгів на валютних парах євро / долар і фунт / долар. При бажанні можна використовувати і інші валютні пари, але в цьому випадку радник FXDiler може працювати нестабільно.

sovetnik-fxdiler

Радник FXDiler є скальпера, максимальних результатів від його використання можна домогтися на тайм-фреймі М5. Для того щоб почати використовувати даний робот для отримання прибутку, необхідно володіти торговим депозитом розміром від 100 доларів.

Максимально ефективним радник FXDiler є при веденні цілодобових торгів. Якщо ви не можете тримати власний комп`ютер включеним цілодобово, то найкраще скористатися послугами VPS сервера.

Радник FXDiler. Установка і оптимізація

У момент своєї появи торговий робот поширювався за певну плату, сьогодні FXDiler завантажити абсолютно безкоштовно можна, скориставшись розташованої нижче ссилкой.Для установки радника FXDiler необхідно скопіювати вміст скачав архіву в каталог даних вашої торгової платформи. Далі слід перезапустити Метатрейдер 4, вибрати одну з можливих валютних пар, тайм-фрейм М5 і перенести на графік радник з вікна навігатора.

Після виконання описаних вище дій, ви зможете побачити вікно з настройками робота, точно таке ж як на картинці, розташованої нижче.

fxdiler-skachat

Так як радник FXDiler є оптимізованим, він володіє невеликою кількістю активних налаштувань:

Кращі брокери РФ і світу

№FX РФЗагранкаБінарниеФондовие
1 Бро №1 Бро №1 Бро №1 Бро №1
2 Бро №2 Бро №2 Бро №2 Бро №2
3 Бро №3 Бро №3 Бро №3 Бро №3
4 Бро №4 Бро №4 Бро №4 немає

Кращі статті

  1. Рядок «BaseLot» відповідає за розмір торговельного лота, який буде застосовуватися спочатку кожної серії ордерів.
  2. У рядку «Multiplier» ви можете задати коефіцієнт, який буде застосовуватися для збільшення розмірів початкового лота.
  3. Рядок «MaxTrades» відповідає за максимальне число ордерів для вашого торгового депозиту.
  4. У рядку «Serial» розташовується серійний ключ, необхідний для активації функціонування радника на реальному торгівельному рахунку.
  5. Рядок «MagicNumber» відповідає за число, за допомогою якого радник буде відрізняти власні ордера від чужих.

Після завершення процесу встановлення, необхідно натиснути кнопку «Ок», після чого торговий робот почне функціонувати, а у верхньому правому кутку з`явиться усміхнений смайлик.

fxdiler

Також слід зазначити, що даний радник в процесі ведення торгів досить часто використовує метод Мартингейла і стратегію усереднення позицій, з цієї причини можливі суттєві просідання торгового депозиту, а в деяких випадках і повне його обнулення. Якщо ви не можете похвалитися великим торговим депозитом, то для того щоб знизити до мінімуму ймовірність його обнулення, рекомендується використовувати центовий рахунок.

Якщо ви є прихильником безпечної торгівлі і не женіться за надприбутками, то в налаштуваннях радника, в рядку «Multiplier» необхідно прописати значення 1,0.

оптимізація радника

Як було сказаного вище, даний радник не потребує проведення оптимізації. Якщо ви є досвідченим трейдером і володієте необхідним досвідом, то ви можете поекспериментувати з характеристикою «MaxTrades». При цьому слід пам`ятати, що збільшення даного параметра призводить до серйозного зростання ризиків, особливо якщо в процесі ведення торгів активований метод Мартингейла.

Згідно з твердженнями успішних трейдерів при установці значення 3,0 в рядок «Multiplier» радник приносить непоганий прибуток при помірному рівні ризиків.

Якщо ви бажаєте отримувати максимальний дохід і вирішили використовувати в процесі торгів метод Мартингейла, то вам потрібно стежити за тим, як радник веде торги, щоб в екстрений момент припинити торгівлю, щоб виключити ймовірність повного обнулення торгового депозиту.

Крім того, при використанні методу Мартингейла необхідно періодично знімати одержуваний прибуток, щоб при несприятливому збігу обставин ви змогли продовжити торгівлю, використовуючи накопичені кошти.

Виходячи з усього пов`язаного вище, можна зробити висновок, що радник FXDiler оптимально підходить для початківців трейдерів, які не мають великого досвіду у веденні автоматичної торгівлі. При грамотному використанні даного радника протягом досить короткого часу ви зможете подвоїти свій торговий депозит.

Перед тим як почати використовувати радник FXDiler для ведення торгів на реальні грошові кошти, необхідно в обов`язковому порядку випробувати його на демо-рахунку в Метатрейдер.

Сподіваюся, дана стаття допоможе вам навчитися грамотно використовувати радник FXDiler для ведення торгів на валютному ринку Форекс, що, в свою чергу, дозволить вам стати дійсно успішним трейдером.